Кращі персонажі відеоігор

кращі персонажі відеоігор

Топ-10 : “Персонажі відеоігор”

Якщо хтось просить назвати найкрутіші персонажі відеоігор для ПК та PS4, то кого ви оберете? Цікаве запитання, без однозначної відповіді. Ми всі різні і нам можуть подобатися різні відеоігри, ігрові платформи та фільми про відеоігри. В свій час мені довелося пройти не одну забавку на PS4. Мені це подобалося і я потратив дуже багато часу та грошей на купівлю забавок в офіційному магазині PlayStation. На основі ігрового досвіду можу вже зараз скласти свій список кращих ігрових персонажів. Пропоную переглянути допис та розказати в коментарях про власні думки відносно мого чарту переможців.

Найяскравіші герої відеоігор

Неймовірно крутий пост, пишучи який я наче заново перепрохожу усі пройдені мною забавки за все моє життя. Приставка Денді, Сєга, перший домашній ПК і наприкінці Playstation4. В моєму житті було багато чого. Було багато емоцій та переживань. Не забувайте написати про враження від допису, коли прочитаєте все до кінця. Власне, можемо вже оглядати моїх кращих персонажів у відеоіграх.

Персонажі відеоігор "The Last Of Us" Джоел

10) Джоел “The Last Of Us”

Джоел Міллер – один з головних ігрових персонажів і головний герой гри The Last of Us. Безжальний контрабандист, який виживає в умовах епідемії кордіцепсної церебральної інфекції, яка знищила практично все людство. В молодості Джоел одружився і у нього народилася дочка Сара, проте шлюб виявився недовгим. Обтяжений великою відповідальністю, Джоел не мав можливості вступити до коледжу. Про подальшу долю і місцезнаходження матері Сари в грі немає ніяких згадок. Однак, в розмові з Еллі Джоел розповів, що мама Сари пішла від нього незабаром після народження дочки і він ростив та виховував доньку самотужки.

Натан Дрейк "Nathan Drake's Adventure"

9) Натан Дрейк “Nathan Drake’s Adventure”

Натан Дрейк (з народження Нейтан Морган) – головний герой серії ігор Uncharted. Його описують як професійного мисливця за скарбами. З самого дитинства Нейт вважав себе нащадком великого пірата Сера Френсіса Дрейка. Після подій Uncharted 3: Ілюзії Дрейка одружений з Оленою Фішер, а після подій Uncharted 4: Шлях Злодія у Нейта народжується дочка – Кессі Дрейк. Нейт був досвідченим мисливцем за скарбами, який в будь-який час готовий всадити противнику кулю в лоб. Окрім цього, має глибокі знання історії та велику удачу. Хоча його участь у пригодах дає адреналін, він так і не розбагатів в своїх пригодах. В своїх пригодах Нейт любить вивчати стародавні міста і втрачені артефакти.

Елой “Horizon Zero Down”

8) Елой “Horizon Zero Down”

Елóй – персонаж і головна героїня гри Horizon: Zero Dawn. Елой є однією з Мисливців на машини в своєму племені Нора. Дівчина здатна поєднувати натуральні матеріали з частинами машин, щоб перетворити їх в винахідливу зброю, боєприпаси, пастки та інструменти. Елой надзвичайно допитлива, тому хоче розкрити всі таємниці свого світу. Незважаючи на те, що Елой ніколи не знала свою біологічну матір, дівчина знайшла в собі сил дізнатися це. Під час розвитку історії, вона стала дуже сильно поважати та любити таємничу Елізабет Собек. Проходячи рівень за рівнем в Horizon Zero Down я розумів що такі персонажі відеоігор як Елой вчать нас багатьом людським якостям яких так не вистачає в сьогоднішній час.

Лара Крофт "Tomb Raider Adventures"

7) Лара Крофт “Tomb Raider Adventures”

Леді Лара Крофт є героїнею численних ігор та фільмів серії Tomb Raider. Лара була незалежна в школі, завжди вважала за краще займатися індивідуальними видами спорту аніж командним. Дівчина перевершувала інших в скелелазанні, веслуванні на каноє, верховій їзді на конях та стрільбі з лука. Вона мала пристрасть до вогнепальної зброї, яка м’яко кажучи, не заохочувалося адміністрацією школи в якій навчалась. Також ця чудо-дівчина мала інтерес до швидких транспортни засобів та будь-яких екстремальних видів спорту, “тільки для того, щоб підтримувати форму”. Як на мене це варто поваги, як гадаєте?

Кращі персонажі відеоігор Beyond Two Souls Джоді Голмс

6) Джоді Голмс “Beyond: Two Souls”

Джоді Голмс є головним персонажем та протагоністом гри Beyond Two Souls. Вона має незвичний дар, який вона дуже часто називає власним прокляттям. Її біологічні батьки Джонатан Ніколс та Нора Грей були психологічно обдарованими людьми. За це їх і переслідували американські спецслужби. Коли Нора Грей завагітніла то вона народила двох маленьких близнюків: Джоді та Айдена. Про останнього гравець Beyond Two Souls дізнається все більше під час розгортання ігрових подій. Усі персонажі відеоігор даної забавки мене заворожили. Джоді, Айден, Натан, Райан Клейтон та інші залишили свій відбиток в моєму світосприйнятті на досить довгий час.

Геральт "The Witcher 3" персонажі відеоігор

5) Геральт “The Witcher 3”

Головний герой літературної саги і протагоніст серії ігор, Геральт був професійним мисливцем на монстрів, та одним із найкращих фехтувальників. Мав романтичний інтерес до чародійок Йенніфер та Трісс. Геральт описується як високий та статний чоловік. Він був надзвичайно блідим. Колір волосся Геральта був білим як молоко. Цікавою особливістю відьмацької зовнішності були котячі зрачки. Все тіло Геральта було покрите шрамами після сутичок з монстрами та людьми. Особисто я не мав можливості детально ознайомитися з першою та другою частиною саги. Але третю частину я пройшов вздовж і впоперек. Одним словом, категорично рекомендую The Witcher 3 для детального ознайомлення усім ігроманам!

Джош Вашингтон "Until Dawn"

4) Джош Вашингтон “Until Dawn”

Джошуа Вашингтон (також відомий як Джош) – один з головних героїв і один з двох антагоністів Until Dawn. Брат Ханни та Бет. Джошуа не брав участі в розіграші з рідною сестрою Ханною. Джош був п’яний, і Бет не змогла його розбудити, щоб разом відправитися на пошуки Ханни. Коли він дізнався що сестри безслідно зникли, його психіка порушилася, і хлопець рік готував власний розіграш. Персонажу дав свою зовнішність і голос актор Рамі Малек, який зіграв незрівнянного Фреді Мерк’юрі в оскароносній “Богемній Рапсодії”. Граючи перший раз в Until Dawn я оримував нереальне задоволення від акторської гри Рамі Малека.

Персонажі відеоігор “Infamous Second Son” Делсін Роу

3) Делсін Роу “Infamous Second Son”

Делсін Роу є головним героєм гри InFamous: Second Son та володарем унікальної сили – поглинанням чужих здібностей. Делсін володіє навичками паркуру. Проживши «нормальним» життям 24 роки, Делсін, графіті-художник і місцевий хуліган, після дотику до одного з ув’язнених ДЕЗ Хенка Дотрі виявляє, що Делсін є провідником. Тільки після цього активізувалися його надприродні здібності. Він швидко починає розуміти, що володіє унікальною здатністю до поглинання здібностей будь-якого іншого провідника першого рівня за допомогою дотику. Зі своїми новими здібностями Делсін відправляється разом із старшим братом в Сіетл для того, щоб припинити діяльність ДЕЗ.

Кратос кращі персонажі відеоігор God of War

2) Кратос “God of War”

Кратос це головний герой серії ігор God of War. Народжений в Спарті, Кратос заслужив звання Генерала перш ніж почав мстити богам. Точна дата народження Кратос невідома, проте є дані що він народився в Спарті. Будучи агресивним і жорстоким вже з дитинства, Кратос старанно тренуватися з військовими офіцерами та вчителями. Крім цього Кратос практично щодня бився із своїм братом Деймосом. Обидва мріяли потрапити в армію Спарти, коли виростуть, але їх мріям не судилося збутися. Я мав задоволення пограти в третю частину цієї чудової забавки. God of War 3 дуже сподобався і я впенений що четверта частина мені також прийде до смаку.

Ярні “Unravel”

1) Ярні “Unravel”

Останнім в моєму чарті але не останнім по значенню іде Ярні. Це незвична істота з пряжі. За своєю формою Ярні нагадує звичайнісіньке кошеня. Сенс гри Unravel полягає в тому щоб за допомогою Ярні знайти спогади про забуту родину. За домогою власної пряжі Ярні може виконувати ігорові завдання. Проте варто мати на увазі що запаси цієї пряжі є обмеженими і варто продумувати кожен ігровий крок зроблений Ярні. Персонажі відеоігор на зразок Ярні здатні відкинути гравця далеко в дитинство. Все по причині загального графічного та звукового оформлення. Я з радістю пройшов цю забавку і дякую студії Coldwood Interactive за яскраві емоції що мені вдалося пережити. А які у вас улюблені ігрові персонажі? Пишіть відповіді в коментарях до цього допису.

Facebook Comments
Кращі персонажі відеоігор
Догори