Кращі бійці UFC

кращі бійці UFC

Топ-10 кращих бійців UFC

Однозначно не дуже типовий допис під назвою кращі бійці UFC був створений мною на основі рейтингів декількох сайтів ESPN, Sherdog, Fightmatrix, Tapology, MMAweekly а також UFC. Він був продуманий мною та будувався беручи за основу рейтинг pound for pound. Даний рейтинг ще називається P4P і він порівнює бійців так якби вони всі були в одній вазі та були між собою потенційними суперниками. Під час створення цього допису брався до уваги досягнений на даний момент результат, потенціал, суб’єктивне враження та взагалі все інше що може бути важливим. Звичайно ж харизма бійця також баралася до уваги.

Мій ТОП “Кращі бійці UFC”

Генрі Сехудо

10) Генрі Сехудо (США)

Перший олімпійський чемпіон, який став чемпіоном UFC. У Сехудо було дві спроби – протистояв один з найбільш домінуючих чемпіонів UFC Деметріус Джонсон, і з другої Сехудо переміг Джонсона, який захистив до цього титул 11 разів.

кращі бійці UFC Стіпе Міочич

9) Стіпе Міочич (США)

Про всіх, хто буде далі, за замовчуванням можна писати «добре б’є, добре бореться». Міочіч справляв враження великого, сильного усміхненого мужика, що працює пожежним, поки не виявилося, що природа дала йому такі дані, з якими можна за два роки побити чи не найкращого кікбоксера, грепплера та боксера в UFC. Міочіч став найуспішнішим тяжем в історії промоушена, захистивши титул тричі, і програв лише Денієлю Кормье. Ви його зустрінете на першій сходинці даного рейтингу.

Жорж Сен П'єр UFC

8) Жорж Сен П’єр (Канада)

Мій рейтинг “кращі бійці UFC” включає цього талановитого канадійця. Але очевидно, що це сама суперечлива позиція в рейтингу. Жорж Сен-П’єр повернувся в UFC в листопаді минулого року після паузи довжиною в 47 місяців і відразу ж побив чемпіона в середній вазі Майкла Біспінга. За умови, що до цього кар’єра Сен-П’єра була видатною – чемпіонство в напівсередній вазі і 9 захистів титулу, – він цілком може входити в топ-10. Важливо, що його немає в трьох з шести досліджуваних рейтингів, але, наприклад, MMAWeekly ставить канадця на друге місце, і якщо розглядати його як діючого бійця, це досить легко прийняти.

Роберт Уітакер

7) Роберт Уітакер (Австралія)

Уїтакер залишається одним з найзагадковіших чемпіонів UFC, але при цьому одним з наймолодших людей в списку кращих бійців планети. Напевно, одне врівноважує інше. У нього агресивна ударна техніка, прекрасна здатність терпіти в клітці і проводити довгі бої, але поки його частота виступів швидше насторожує: по два бої в 2015-му і 2016-му, по одному в 2017-м і та 2018-му.

Деметріус Джонсон кращі бійці UFC

6) Деметріус Джонсон (США)

Джонсон 11 раз захистив титул чемпіона UFC, а більшої кількості захистів немає ні у кого з чемпіонів. Його по праву можна віднести до категорії кращі бійці UFC. На жаль, найлегша вага привела бійця до найлегшої уваги, і навіть два протистояння з олімпійським чемпіоном Сехудо і захоплення комп’ютерними іграми не зробили Джонсона популярнішим.

Ті-Джей Діллашоу UFC

5) Ті-Джей Діллашоу (США)

Зазвичай, говорячи про топ-бійців, наводять якісь дивовижні серії перемог, але Діллашоу був тим, хто таку серію перервав. Одного разу він виграв у Ренана Барао, який вийшов битися з Діллашоу маючи 32 перемоги поспіль. В останні два роки Ті Джей зосередився на протистоянні з колишнім одноклубником з красивими татуюваннями Коді Гарбрандтом, і обидва рази перемагав.

Тайрон Вудлі кращі бійці UFC

4) Тайрон Вудлі (США)

Вудлі завоював титул впевнено відправивши в нокаут чинного чемпіона, але після цього перестав радувати власних прихильників. Три його наступних бої закінчувалися суддівськими рішеннями. Коли здавалося, що UFC зможе вирішити проблему за допомогою нового чемпіона, непереможеного великого ліверпульця Даррена Тілла, Вудлі впевнено розібрався і з ним, задушивши Тілла в другому раунді. Мама Тайрона Вудлі особисто заспокоювала молодого претендента після поразки.

Хабіб Нурмагомедов кращі бійці UFC

3) Хабіб Нурмагомедов (Россія)

Немає жодних сумнівів що Хабіб є одним із найкращих та найбільш обговорюваних бійців UFC на даний момент. В його активі є 27 перемог та я особисто вболівав за Хабіба в протистоянні з Макгрегором. Мені подобається його спокійний та стриманий стиль на пресконференціях та в житті. Хабіб є другим представником в p4p з часів Федора Ємельяненко в UFC.

Макс Холлоуей

2) Макс Холлоуей (США)

Один з найефектніших та найефектніших бійців в UFC. Зараз, коли Холлоуей виграв 12 з 12 останніх боїв, треба розуміти, друга з його двох поразок швидше повинна вважатися успіхом: Холлоуей єдиний, кого Конор Макгрегор не зміг перемогти достроково у своїй улюбленій ваговій категорії. Цікаво що він був одни з тих хто почав в Instagram всесвітньовідомий #bottlecapchallenge 

Даніель Корм'є кращі бійці UFC

1) Даніель Корм’є (США)

Погодьтесь що для іміджу будь якого виду спорту не дуже добре, коли найкращому атлету 39 років. Складно уявити, щоб золотий м’яч у футболі хтось отримав в такому віці, але Кормье – той самий випадок, коли нереалізованість в одній справі вихлюпнулася в неймовірну працьовитість і навички в іншому. Мій топ кращі бійці UFC очолює цей талановитий спортсмен із США. У складі збірної США по боротьбі Деніель зазнав невдачі на двох Олімпіадах, але освоїв ударну техніку, перейшов в ММА, і поки в двох вагових категоріях його зміг легітимно перемогти тільки Джон Джонс. І тільки рішенням суддів в 2015 році.

Facebook Comments
Кращі бійці UFC
Догори