Фільми про відеоігри

фільми про відеоігри

Кращі фільми про відеоігри

В нас час зняти гарний фільми можна не тільки по книжчі. Це можливо якщо маєш у власному розпорядженні авторські права на яскраву комп’ютерну гру класа AAA+. Так, кінематограф вже давно зрозумів що кращі фільми та яскраві ігри можна поєднати у варте уваги кіно. І саме головне що люди підуть щоб це подивитись. Так от в цьому дописі я зібрав для вас кращі фільми про відеоігри на сьогоднішній день.

Фільми зняті по комп’ютерним відеоіграм

Це мій особистий топ, який був складений на основі перегляду усіх цих кінострічок. Якщо правило то це фільми на один раз. Перший раз глянув, отримав задоволення та поставив галочку. Але деякі фільми я здатен передивитись не один раз. А ви здатні передивлюватись побачену стрічку декілька разів? Відповідь пишіть в коментарях а зараз ми переходимо до списку самих кращих фільмів які були зняті по відеоіграх.

Doom (“Дум”) фільми про відеоігри

10) Doom (“Дум”)

Цікава екранізація культової комп’ютерної іграшки яка була випущена в далекому 2005 році. Я особисто грав дум на пс4 і можу з впевненістю сказати що це достойна гра. Звичайно не найкраща але достойна. Фільм по даній стрічці має в своїй обоймі двох моїх улюблених акторів. Це Карл Урбан та Двейн Джонсон. Doom це самий звичайний бойовичок дія якого розгортається на Марсі. Doom прийде до смаку любителям гарних спецефектів та харизми Двейна Джонсона.

Фільми про відеоігри Street Fighter (“Вуличний боєць”)

9) Street Fighter (“Вуличний боєць”)

Я думаю “Street Fighter” є однією із самих знакових ролей для Жана Клода Ван Дама. Заради ролі у цьому кінофільмі він відмовився від ролі Джонні Кейджа в “Mortal Kombat”. Сам фільм про гру про те як полковник Вільям Гайл та жменька його друзів дають по сраці цілій армії генерала Байсона. Рекомендую переглянути цей фільм якщо хочете подивитися на фірмові вертушки Ван Дама у молодості.

Need for Speed (“Жага швидкості”)

8) Need for Speed (“Жага швидкості”)

Уявіть собі що навіть комп’ютерні перегони можна екранізувати. Я коли перший раз почув про цей фільм то не сприйняв його серйозно. Думав що буде погано. Але й помилявся! Це досить добре зроблений драматичний бойовичок в головній ролі якого знімається Пол Аарон. Хто не знає то це чувачок який грав наркомана Джессі Пінкмана в “Пуститися Берега”. Вийшло досить пристойно, ну і тачки тут дуже круті. Усім кому подобаються автівки на зразок Shelby Mustang чи Koenigsegg Agera однозначно рекомендую до перегляду. Ну а сам я мрію про електромобіль Тесла. Був би радий якби колись випала можливість хоча б разочок проїхатися на цій крутій автівці 🙂

Фільми по відеоіграм Assassin’s Creed (“Кредо Вбивці”)

7) Assassin’s Creed (“Кредо Вбивці”)

Яскраве кіно що дуже мені сподобалося. Реально, там все було круто відзнято навіть незважаючи на негативну оцінку деяких кінокритиків. Особисто я вважаю що фільми про відеоігри мають декілька яскравих представників і серед них особняком стоїть Assasins Creed. Спочатку я сприймав головного героя, якого зіграв Майкл Фассбендер як магніто з “Людей Ікс”. Але пройшло хвилин 20-30 і таке враження пройшло. Рекомендую подивитися дану стрічку та пограти в такі ігри серії як:

 • Assassin’s Creed Syndicate
 • Assassin’s Creed Origins
 • Assassin’s Creed Odyssey

 Resident Evil Series (“Оселя Зла”) фільми про відеоігри

6) Resident Evil Series (“Оселя Зла”)

Одна із найповажніших ігрових серій персонально для мене. Я пройшов вздовж і впоперек багато відеоігр цієї серії. Усі вони принесли мені сильні емоції. Це й спонукало мене переглянути кожну із шести кіноадаптацій з Мілою Йовович в головній ролі. Як я казав, мною  було пройдено багато відеоігр з цього жанру. З впевненістю можу рекомендувати для ознайомлення наступні:

фільми про відеоігри Silent Hill (“Сайлент Хілл”)

5) Silent Hill (“Сайлент Хілл”)

Іще одна серія відеоігор на виживання. Вона є розроблена та видана компанією Konami. Серія є досить старою та за час свого існування встигла обзавестися мільйонами фанатів по всьому світу. Знаючи цей факт, сценарист Роджер Евері розробив сценарій по якому було знято цю чудову стрічку. Пограти всі ігри з серії мені не вдалося тому можу рекомендувати лише декілька з них:

 • Silent Hill 2
 • Silent Hill 4: The Room
 • Silent Hill: Origins

фільми по відеоіграм Warcraft (“Варкрафт”)

4) Warcraft (“Варкрафт”)

Серія фентезійних ігор яку розробила компанія Blizzard Entertainment. Початково вона відома як серія RTS (стратегія реального часу). Потім до неї додалися MMORPG та карткова гра. Можу сказати що серія справила на мене велике враження. Тому я чекав на кіноадаптацію із великим задоволенням. І не даремно адже дана кінострічка стала найпопулярнішою серед усіх що були зняті по комп’ютерним іграм. Фільм “Warcraft” зібрав в прокаті більш ніж $400 мільйонів по всьому світу. Серед іграшок про тяжкі відносини орків та людей я рекомендую наступні:

 • Warcraft III: The Frozen Throne
 • Warcraft III: Reign of Chaos

Lara Croft Series (“Лара Крофт”)

3) Lara Croft Series (“Лара Крофт”)

Бунтівний персонаж, який пережив багато пригод у відеоіграх, тепер переживає їх на кіноекранах. З іменем Лара Крофт у мене лише одна асоціація – Анджеліна Джолі. Але всетаки подивившись нову “Розкрадачку гробниць” з Алісією Вікандер в головній ролі, у мене залишились досить приємні враження. Даний персонаж був створений в 1996 році і на даний момент має купу прихильників по усьому світу. Детально ознайомитись з цією серією мені вдалося лиш по двом іграм на пс4, їх я і можу сміливо рекомендувати вам:

 • Tomb Raider (2013)
 • Rise of the Tomb Raider (2015)

фільми іо іграм Prince Of Persia: Sands of Time (“Принц Персії”)

2) Prince Of Persia: Sands of Time (“Принц Персії”)

В Prince Of Persia: Sands of Time я грав ще коли був дуже малим. Це було в часи денді та сєга-мегадрайв. Потім я переграв її на андроід емуляторах та як і в перший раз був дуже задоволений. Іграшка дитинства по трохи перекочувала на великі екрани. Це сталося в 2009 році. Режисером цієї стрічки виступив Джеррі Брукхаймер. Ну а в ролі принца Персії знявся Джейк Джилленхол. 94% користвувачів Google оцінили цей фільм відмінно. Критики IMDB поставили йому оцінку 6,6 з 10 можливих. Одним словом рекомендую якщо відчуваєте ностальгію за дитинством.

Mortal Kombat (“Смертельна Битва”)

1) Mortal Kombat (“Смертельна Битва”)

Якщо хтось каже фільми по іграм, ми кажемо  – Mortal Kombat! Сама крута серія фільмів по відеоіграм була заснована на серії файтингів Mortal Kombat. Перша частина культової кінострічки вийшла 1995 року. Отримавши багато схвальних відгуків, було два продовження цієї кіносаги. Перше було у вигляді сиквелу “Смертельна битва: Знищення” (1997) а друге у вигляді серіалу “Смертельна битва: Завоювання” (1998). Подивитися такі кращі фільми про відеоігри як Mortal Kombat я рахую обо’язком справжнього кінофаната та любителя яскравих мордобоїв.

Facebook Comments
Фільми про відеоігри
Догори