Зомбі ігри на андроід смартфони

андроід зомбі ігри

Зомбі ігри жанру survival хоррор на ваш android смартфон

Зомбі ігри є однією із найпоширеніших тем на сьогоднішній день. Практично кожного дня з’являються нові забавки для вашого Android, iOS або Windows девайсу на дану тематику. Дані ігри дають чудову можливість насолодитись темою ігровою темою зомбі виживання в повній морі. Від того часу, коли у мене зявився мій перший Fly IQ 440 я пройшов не один десяток ігор такого жанру.

Можу сказати, що серед них були як круті так і нікудишні проекти. Я люблю грати в круті зомбі ігри та дивитися подібні серіали на апокаліптичну тематику досить давно. Серед моїх фаворитів “І мертві підуть”, “Бійтеся ходячих мерців” та інші. Ця тема мені досить близька із самого дитинства. І зомбі ігри жанру zombie survival horror я здається люблю більш за все. Зараз я пропоную вам розглянути топ-10 андроід ігор жанру зомбі виживання, які назавжди увійшли в мій особистий чарт кращих зомбі ігор усіх часів та народів.

Кращі андроід зомбі ігри в Google Play Market

10) Last Day On Earth: Survival Horror

зомбі ігри 10 Last Day on Earth Survival

Одна з еталонних зомбі ігор, які захопили мою свідомість не на один тиждень. Чим чіпляє ця забавка, так це крутою атмосферою виживання в апокаліптичному світі. В центрі діє тут виступає головний герой або героїня. Вже через годин часу гравець сприймає власного персонажа як рідну людину, що потрапила в такі неральні умови для виживання. Що ж тут можна робити? Збирати ресурси, ходити на рейди, контактувати з іншими гравцями та обєднуватись в клани. Все це може вам запропонувати ця чудова забавка для мобільних девайсів під назвою Last Day On Earth Survival Horror.

9) Dead Trigger 2

зомбі ігри 9 Dead Trigger 2

Даний проект трошечки іншого жанру. Dead Trigger 2 це крута 3Д стрілялка де вашими мішенями будуть страшні зомбі. Окрім цього тут досить непогано продуманий режим одиночної гри. Місії тут короткі із найпростішими завданнями але тим не меньше вони чіпляють. Такі зомбі ігри манять гравців перед усім своїм драйвом та гарною графікою. Присутня часта зміна локації, що являється безумовним плюсом для даної гри. Перша частина даної зомбі стрілялки була також крутою але ця просто порвала усі мої ігрові шаблони.

8) Into the Dead 2

8 Into the Dead 2 зомбі ігри

Як і годиться з гарними іграми, ця андроід забавка видалась однією з найкращих в своєму жанрі. В чому ж суть цього зомбі жахастика? Це однозначно екшн, екшн і ше раз екшн що льється ріками на вас із екранів ваших мобільних девайсів. Всю гру ви біжите то по через густий темний ліс, то чере поле чи болото і в цьому процесі відстрілюєтесь від мертвяків. На мою думку це один із самих крутих зомбі шутерів в Гугл Плей Маркеті на даний момент.

7) Zombie War Z7 Zombie War Z зомбі ігри

Наступна android хоррор гра в якій нам пропонують врятувати людство від вимирання називається Zombie War Z. Такі зомбі ігри як гра під номером 7 пропонують нам вступити в битву проти нежиті як древній герой та протистояти усім древнім чудовиськам цього світу. Найматайте спецільно навчених солдат, будуйте роботів та візьміть в оренду справжнього Франкенштейна! Все це і більше буде вам доступно коли ви завантажите дану забавку. Моя рекомендація усім гравцям – однозначно качати!

6) Zombie Diary Survival

6 Zombie Diary Survival зомбі ігри

Згідно із сюжетом даної гри ви залишитесь останньою живою людиною на землі. Тепер вам потрібно позбавитись від сотень тисяч живих мерців у якиї перетворилися пересічні люди. Візьміть у власні руки зброю поміцніше та йдіть молотити нечисть у вигляді кривавих зомбі та могутніх босів з яких будуть випадати різноманітні бонуси та кристали. Вони стануть вам у нагоді у майбутньому коли ви захочете покращити ваш персонаж або купити нову зброю.

Читати більше:

Надзвичайний стан в Україні та його наслідки

Найвідоміші діти актори Голлівуду

10 причин боротись за незалежність України

5) Dead Target: Offline Zombie Shooting

зомбі ігри 5 DEAD TARGET Offline Zombie Shooting -FPS Survival

Тримайте захист зігравши в одну із самих кривавих зомбі ігор сьогодення Dead Target. Вам буде запропоновано багато крутих рівнів, що є приправлені великою кількістю різноманітних зомбі та звичайно ж зброєю для їхнього знищення. Якщо у двох словах про сюжет то він починається у 2040 році в часи Третьої Світової Війни. В цей час починається світовий зомбі апокаліпсис. На порятунку від світового зла буде стояти команда із спеціально навчених снайперів, що будуть рятувати світ від живих мерців. Сюжет звичайно ж не новий мяко кажучи але хоча б один раз зіграти в дану гру дуже рекомендую.

4) Cube Survival Story

4 Cube Survival Story зомбі ігри

Дана гра є проектом, який розроблявся під ліцензією теперішнього лідера даного жанру – Last Day on Earth. Даний проект є цікавий тим що він є майнкравт грою. Уявіть собі, майнкрафт хоррор зомбі гра і до того ж з таким крутим сюжем як першооригіналі. Механіка даної гри працює на улюбених фішках усім відомого майнкрафту. Цивілізація мертва і на її сторожі стоїте тільки ви. Збирайте ресурси, будуйте укріплення та боріться із ходячими мерцями!

3) Earn to Die 2

3 Earn to Die 2 зомбі ігри

Гонки в апокаліптичному світі також мають місце бути! Доводом цьому судженню є чудний представник цього жанру – Earn to Die 2. Вам буде потрыбно проїхати через жахи зомбі апокаліпсису на різноманітних автомобілях, характеристики яких можна покращувати під час усієї зомбі гри. Пройшовши до кінця рівня вас буде евакуйовано на наступний і все продовжиться в такому ж руслі але уже на зовсім новій локації. Висновок – треба завантажувати та грати бо дана задумка є досить цікавою та ориганльною.

2) Plants vs Zombies 2

зомбі ігри

Одна з самих перших ігор, які я завантажив на свій перший телевон від #fly це Plants vs Zombies 2. Можу з впевненістю сказати, що дана зомбі гра на виживання є однією із самих популярних у своєму роді по тій причині що її завантажили більше 100,000,000 разів! Ігра тварини проти зомбі являє собою стратегію на виживання. Вам буде потрібно відбиватись від постіної навали мертвяків, за допомогою спеціальних рослин. Їх у грі не один десяток і з кожен можна протестувати по мірі проходження сюжетної лінії та різноманітних локацій.

1) Zombie Derby 2

зомбі ігри 1 Zombie Derby 2

Дана забавка є своєрідним братом вищеназваної Earn to Die, безумовним фанатом якої я являюсь уже досить давно. Чим же підкупає ця чудова іграшка на виживання в період зомбі апокаліпсису? Перед усім це чудова аркадна гра з відмінною 3D графікою. Вашій увазі будуть представлені брутальні автомобільні, вражаючий вибір зброї і нереальна швидкість через орди ненаситних зомбі. Категорично рекомендую дану зомбі грашку як і будь яку іншу з вищеназваних!

Facebook Comments
Зомбі ігри на андроід смартфони
Догори