Реклама та співпраця з блогом

реклама та співпраця

Реклама та співпраця

Маєте пропозиції по рекламі? Хочете пропіарити свій продукт або послугу через yasinski.com.ua? В такому випадку прошу написати мені на електронну скриньку [email protected]. Не маєте можливості надіслати мені емейл? Тоді можете скористатись можливістю зв’язатись зі мною через Skype:taras.yasinski або Telegram:@taryasi. Я з радістю розгляну усі пропозиції і дам вам зворотній відгук стосовно вашого продукту або послуги.

Реклама та співпраця на ютуб відеоблозі #top5ua

Реклама та співпраця можливі і з моїм блогом #top5ua. Можу створити для вашого продукту короткий відеоролик в якому буде розказуватись про ваш продукт або послугу. В любому випадку, пишіть мені на електронну скриньку [email protected] Будемо обговорювати ваш проект і вирішувати усі нюанси.

Гостьові пости? Та будь ласка 🙂

Маєте бажання вкластися в розвиток мого блогу шляхом написання крутої статті? Круто! Я з радістю прийму контент який буде написаний у форматі чарту топ-10. Для прикладу можете переглянути статті під назвами “Онлайн бізнес інструменти” та “Ключові слова для SEO“. В такому форматі я можу прийняти та розмістити статтю на своєму блозі. Нагадаю що перелік рубрик досить великий:

  1. Наука
  2. Загальні Знання
  3. Суспільство
  4. Містика
  5. Стиль Життя
  6. Розваги
  7. Онлайн Заробіток

Ви можете написати ваш особистий допис на будь яку із запропонованих тем. Головне щоб текст був цікаво написаним та на 100% оригінальним. В такому випадку стаття буде розміщена на блозі в найкоротші терміни.

Догори