Заробити на СМС з Birdchain

заробити на смс

Як можна заробити на СМС ?

Ми живемо в цікаві часи коли заробити гроші онлайн можуть усі охочі адже способи заробітку є найрізноманітнішими. Це і заробіток шляхом надання послуг веб-дизайну та програмування так і заробіток без якихось особливих знань. Наприклад ви без жодних проблем можете заробити на перегляді відео в YouTube так і на розсилці СМС повідомлень. Про останній спосіб пропоную поговорити більш детальніше. Традиційно в 10 пунктах я розкажу вам як можна заробити на СМС повідомленнях. Це буде традиційно за допомогою криптовалютного андроід додатку Birdchain. Почнемо?

Як саме можна заробити гроші на СМС повідомленнях ?

10) Криптовалюта Birdchain

Криптовалюта Birchain

Кожна послуга у світі криптовалют повинна бути прив’язана до своєї власної криптовлюти. Не вийнятком став і цей випадок. Послуга заробітку на відправлених SMS повідомленнях отримала назву Birdchain. Офіційним роком для запуску цієї криптовалюти став 2018 рік. На момент написання та випуску цього допису токени Birdchain є представлені на біржі Bitinca.com

9) Статистика і тенденції для розвитку

Статистика і тенденції для розвитку

Тенденції для розвитку в криптовлюти є досить високі тому що в криптосвіті вона має мало конкурентів. Окрім цього даний додаток постійно оновлюється. В нього постійно додаються нові фішки та можливості для користувача. А це на сьогоднішній день значить досить багато для того, щоб будувати велике підтримки навколо власного продукту.

8) Андроїд додаток Birdchain

Андроїд додаток Birdchain

В даному пункті ми поговоримо про офіційний додаток Birdchain для платформи андроїд. Ви можете знайти його в Google Play якщо введете його офіційну назву у полі для пошуку. Його офіційним розробником є естонська компанія Birdchain OU. Штаб квартира розробника цього додатку базується в естонському місті Талінн.

7) Статистика в Google Play

Заробити на СМС з Birdchain

Цей додаток для генерації коштів за допомогою СМС розсилки має досить високий рейтинг серед користувачів Google Play. Якщо бути точним то цей рейтинг становить 4.1 і має більш ніж 10,000 встановлень. Хочу сказати що це досить непогані показники як на програмне забезпечення такого плану. Додаток має 277 відгуків і 96% з них є позитивними. Такі високі рейтинги вносять в серця усіх бажаючих заробити на СМС разом з цим додатком впевненість та 100% довіру.

6) Офіційний сайт і соцмережі

Офіційний сайт і соцмережі Birdchain

Як і усі трастові та солідні проекти, Birdchain має власний сайт на якому розміщена уся офіційна інформація пов’язана з його дадатком. Зайшовши на сайт ви можете прочитати що таке Birdchain та з чим “його їдять”. У випадку якщо ви хочете прорекламуватись на його платформі то можна це зробити зареєструвавшись в системі. Це займе всього декілька хвилин і ви зможете показати власний продукт перед багатотисячною аудиторіюю даного додатку. Із самого низу можна знайти бізнес-партнерів серед яких:

  • Kanga Exchange
  • Orca
  • Treechain Network
  • Welltrado
  • Cryptotag і тд.

5) Комунікація через YouTube @ Medium

Комунікація через YouTube @ Medium

Однією із самих сильних сторін в комунікації з ком’юніті є те, що воно проводиться безпосередньо через YouTube. На мою думку такий тип комунікації ефективніший в порівнянні з дописами на Фейсбук або повідомленнями у Твітері. Спільнота постійно бачить головних осіб цієї компанії, веде з ними бесіду через прямі трансляції та задає любі запитання пов’язані з роботою додатку. І вони отримують свої відповіді! Це дуже круто і я хотів би щоб кожна компанія переймала цей досвід. Хотілося би ще сказати декілька слів про сервіс Medium. Всі оновлення які отримує додаток максимально детально описуються компанією в блозі на сервісі Medium.

4) Дизайн і можливість заробити на СМС

Дизайн і можливість заробити на СМС

Дизайн цього додатку э приємним та максимально простим. При встановленні ви заходите в персональний акаунт, вносите дані та починаєте користуватись усіма перевагами які дає Birdchain. Це перегляд реклами від бізнес-партнерів додатку та заробіток на СМС. Останній в даний момент допрацьовується розробниками і відповідно до їх слів повністю запрацює літом 2019 року.

3) Багатофункціональний персональний кабінет

Багатофункціональний персональний кабінет

Просто не можу обійти увагою персональний кабінет в Birdchain. Коли я його бачу то здається розумію що таке здоровий мінімалізм. Тут ви не знайдете нічого лишнього. Все необхідне буде під вашою рукою і ви будете мати широкі можливості для реклами перед багатотисячною аудиторією цього онлайн сервісу. Від себе хочу додати що такий тип реклами є досить ефективний тому що під час перегляду ролика я приділяю максимальну увагу тому, що робиться на екрані мого смартфону.

2) Доказ моєї першої виплати

Ось власне і всі гроші які я отримав за допомогою цього додатку. Знову ж таки це може здаватись досить невеликою суммою але я оптиміст та вірю в те, що після 100%ї реалізації функції SMS ціна на токени піде до верху. Бачу в цьому проекті велику перспективу та вірю в те що дана ідея заробітку на СМС повідомленнях обов’язково вистрелить та знайде ще більшу аудиторію серед інтернет користувачів.

1) Причина написання цього допису

Причина написання цього допису

Я б хотів щоб в українську спільноту увійшли більше проектів побудованих на blockchain. Хотів би щоб українці знали що є ще інші валюти окрім біткоіна. От власне тому я і пишу про цей додаток та присвячую йому окремий допис в своєму блозі. Надіюся що ідея даного додатку вам сподобалася. Якщо є якісь думки стосовно даного проекту то прошу всі думки залишати в коментарях до цього допису. Зобов’язуюся відповісти на усі поставлені запитання і максимально доступно пояснювати усі незрозумілі моменти.

Facebook Comments
Заробити на СМС з Birdchain
Догори