заробити на смс

Заробити на СМС з Birdchain

Додому » Онлайн Заробіток » Заробити на СМС з Birdchain

Як можна заробити на СМС ?

Ми живемо в цікаві часи коли заробити гроші онлайн можуть усі охочі адже способи заробітку є найрізноманітнішими. Це і заробіток шляхом надання послуг веб-дизайну та програмування так і заробіток без якихось особливих знань. Наприклад ви без жодних проблем можете заробити на перегляді відео в YouTube так і на розсилці СМС повідомлень. Про останній спосіб пропоную поговорити більш детальніше. Традиційно в 10 пунктах я розкажу вам як можна заробити на СМС повідомленнях. Це буде традиційно за допомогою криптовалютного андроід додатку Birdchain. Почнемо?

Як саме можна заробити на СМС повідомленнях?

10) Криптовалюта Birdchain

Криптовалюта Birchain

Кожна послуга у світі криптовалют повинна бути прив’язана до своєї власної криптовлюти. Не вийнятком став і цей випадок. Послуга заробітку на відправлених SMS повідомленнях отримала назву Birdchain. Офіційним роком для запуску цієї криптовалюти став 2018 рік. На момент написання та випуску цього допису токени Birdchain є представлені на біржі Bitinca.com

9) Статистика і тенденції для розвитку

Статистика і тенденції для розвитку

Тенденції для розвитку в криптовлюти є досить високі тому що в криптосвіті вона має мало конкурентів. Окрім цього даний додаток постійно оновлюється. В нього постійно додаються нові фішки та можливості для користувача. А це на сьогоднішній день значить досить багато для того, щоб будувати велике підтримки навколо власного продукту.

8) Андроїд додаток Birdchain

Андроїд додаток Birdchain

В даному пункті ми поговоримо про офіційний додаток Birdchain для платформи андроїд. Ви можете знайти його в Google Play якщо введете його офіційну назву у полі для пошуку. Його офіційним розробником є естонська компанія Birdchain OU. Штаб квартира розробника цього додатку базується в естонському місті Талінн.

7) Статистика в Google Play

Заробити на СМС з Birdchain

Цей додаток для генерації коштів за допомогою СМС розсилки має досить високий рейтинг серед користувачів Google Play. Якщо бути точним то цей рейтинг становить 4.1 і має більш ніж 10,000 встановлень. Хочу сказати що це досить непогані показники як на програмне забезпечення такого плану. Додаток має 277 відгуків і 96% з них є позитивними. Такі високі рейтинги вносять в серця усіх бажаючих заробити на СМС разом з цим додатком впевненість та 100% довіру.

6) Офіційний сайт і соцмережі

Офіційний сайт і соцмережі Birdchain

Як і усі трастові та солідні проекти, Birdchain має власний сайт на якому розміщена уся офіційна інформація пов’язана з його дадатком. Зайшовши на сайт ви можете прочитати що таке Birdchain та з чим “його їдять”. У випадку якщо ви хочете прорекламуватись на його платформі то можна це зробити зареєструвавшись в системі. Це займе всього декілька хвилин і ви зможете показати власний продукт перед багатотисячною аудиторіюю даного додатку. Із самого низу можна знайти бізнес-партнерів серед яких:

  • Kanga Exchange
  • Orca
  • Treechain Network
  • Welltrado
  • Cryptotag і тд.

5) Комунікація через YouTube @ Medium

Комунікація через YouTube @ Medium

Однією із самих сильних сторін в комунікації з ком’юніті є те, що воно проводиться безпосередньо через YouTube. На мою думку такий тип комунікації ефективніший в порівнянні з дописами на Фейсбук або повідомленнями у Твітері. Спільнота постійно бачить головних осіб цієї компанії, веде з ними бесіду через прямі трансляції та задає любі запитання пов’язані з роботою додатку. І вони отримують свої відповіді! Це дуже круто і я хотів би щоб кожна компанія переймала цей досвід. Хотілося би ще сказати декілька слів про сервіс Medium. Всі оновлення які отримує додаток максимально детально описуються компанією в блозі на сервісі Medium.

4) Дизайн і можливість заробити на СМС

Дизайн і можливість заробити на СМС

Дизайн цього додатку э приємним та максимально простим. При встановленні ви заходите в персональний акаунт, вносите дані та починаєте користуватись усіма перевагами які дає Birdchain. Це перегляд реклами від бізнес-партнерів додатку та заробіток на СМС. Останній в даний момент допрацьовується розробниками і відповідно до їх слів повністю запрацює літом 2019 року.

3) Багатофункціональний персональний кабінет

Багатофункціональний персональний кабінет

Просто не можу обійти увагою персональний кабінет в Birdchain. Коли я його бачу то здається розумію що таке здоровий мінімалізм. Тут ви не знайдете нічого лишнього. Все необхідне буде під вашою рукою і ви будете мати широкі можливості для реклами перед багатотисячною аудиторією цього онлайн сервісу. Від себе хочу додати що такий тип реклами є досить ефективний тому що під час перегляду ролика я приділяю максимальну увагу тому, що робиться на екрані мого смартфону.

2) Доказ моєї першої виплати

Ось власне і всі гроші які я отримав за допомогою цього додатку. Знову ж таки це може здаватись досить невеликою суммою але я оптиміст та вірю в те, що після 100%ї реалізації функції SMS ціна на токени піде до верху. Бачу в цьому проекті велику перспективу та вірю в те що дана ідея заробітку на СМС повідомленнях обов’язково вистрелить та знайде ще більшу аудиторію серед інтернет користувачів.

1) Причина написання цього допису

Причина написання цього допису

Я б хотів щоб в українську спільноту увійшли більше проектів побудованих на blockchain. Хотів би щоб українці знали що є ще інші валюти окрім біткоіна. От власне тому я і пишу про цей додаток та присвячую йому окремий допис в своєму блозі. Надіюся що ідея даного додатку вам сподобалася. Якщо є якісь думки стосовно даного проекту то прошу всі думки залишати в коментарях до цього допису. Зобов’язуюся відповісти на усі поставлені запитання і максимально доступно пояснювати усі незрозумілі моменти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments
Догори

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: