Заробити на перегляді відео

заробити на перегляді відео

Як можна заробити на перегляді відео ?

В цьому дописі хотілося б розказати про таку можливість як заробіток грошей на відеороликах з Ютубу. Років так 10 тому, якби хтось мені розказав про таку ідею то я б подумав що це круто але це якась фантастика. Точно так само як і заробіток на СМС повідомленнях або комп’ютерних забавках. А сьогодні в наш час це простіше простого і заробити гроші онлайн може кожен бажаючий. Так, все що для цього потрібно мати це андроід смартфон і стабільне підключення до інтернету. Це може бути як WiFi так і 3G (якщо у вас необмежений трафік для Ютубу). Окрім цього потрібен крипто-гаманець. Я рекомендую Trust-Crypto Wallet. І саме головне що вам потрібно це крутий додаток для вашого смартфона під назвою TV-TWO: Watch & Earn RewardsАле зараз про все це детальніше. Як звичайно в 10 пунктах буду говорити про можливість як же можна заробити на перегляді відео.Як заробити на перегляді відео з Ютуб

10) Криптовлюта TTV

Заробити на перегляді відео з криптовалютою tv two

В 2018 році було створено криптовалюту метою якої є нагородження користувачів за перегляди відео на YouTube. В coinmarketcap дана валюта називається TTV. Станом на час написання і випуску цієї статті, ціна одного токена TTV становить $0,006276. Не багато, але візьміть до уваги що криптовата молода і її ціна з кожним днем збільшується. В кінці кінців, подивіться скільки коштував Bitcoin на початку його шляху. В 2008 його ціна скаладала всього декілька центів. А зараз більш ніж $4000. Такщо підйом ціни на TTV це діло часу тому що за нею стоїть класна ідея та відмінна команда а це для успіху значить дуже багато.

9) Статистика і тендінції росту

статистика росту криптовалюти tv two

Продовжуючи тему попереднього пункту, хочу трошки розказати про перспективу її росту. За останні декілька днів ціна одного токена TTV збільшись більш ніж на 50%. По моєму це досить солідний стрибок для молодої криптовалюти яка на разі не має дуже високого розповсюдження. За моїми прогнозами ціна одного токена до кінця 2019 року становитиме один доллар тому що ідея досить перспективна і на разі ком’юніті у TTV стрімко розвивається.

8) Гаманець Trust-Crypto Wallet

Гаманець Trust-Crypto Wallet

Декілька слів хотілось би сказати і про гаманець на який ви будете виводити зароблені гроші. В Google Play він називається Trust-Crypto Wallet. На мою думку це один із самих популярних гаманців на сьогоднішній день. З самого початку він задумувався як гаменець для зберігання Etherum але потім перетворився на мультивалютний гамнець. На сьогоднішній день він підтримує такі валюти як:

  • Ethereum
  • Ethereum Classic
  • Bitcoin
  • Litecoin
  • Bitcoin Cash і тд.

7) Додаток TV-TWO: Watch & Earn Rewards

Додаток TV-TWO: Watch & Earn Rewards

Ось власне ми дойшли і до самого додатку. В Google Play він називається TV-TWO: Watch & Earn Rewards. Гарно продуманий додаток який ви можете знайти якщо введете відповідну назву в пошуку Гугл Плей. Розробила його одноіменна компанія TV-TWO GmbH за підтримки корпорації YouTube. Власне останнє вказано в самому додатку. Якщо він вас зацікавив то переходьте за цим посиланням та встановлюйте TV-TWO собі на смартфон.

6) Статистика в Google Play

Статистика в Google Play

Статистика цієї програмки в Google Play досить хороша. На даний момент сам додаток має рейтинг користувачів 4.4 і більш ніж 10,000 встановлень. Досить непогано як на молодий проект, чи не так? На момент написання і випуску цього допису цей додаток мав більш ніж 440 відгуків, 97% є з відзнакою відмінно. Якщо володієте англійською то можете почитати і зрозумієте що в цього дадатку та криптовалюти TTV є досить високий потенціал.

Читати більше:

5) Офіційний сайт і соцмережі

Офіційний сайт і соцмережі

Як і усі чесні проекти він має предстваництва в усіх соціальних мережах та офіційний веб-сайт. Офіціний веб сайт криптовалютного додатку TTV можна знайти за адресою tv-two.com. Тут можна прочитати більше докладної інформації про цей додаток та почитати відповіді на самі головні запитання стосовно функціонування додатку та криптовлюти TTV.

4) Синхронізація з популярними марками телевізорів

Синхронізація з популярними марками телевізорів

Мабуть одна із самих цікавих фішок що пропонує TTV це синхронізація із вашим домашнім телевізором. Якщо ви маєте сучаний телевізор марки Samsung або LG то підключити дану функцію можна буде всього лиш за декілька хвилин. Підключивши цей додаток ви матимете можливість розслабитись на улюбленому дивані, дивитись відео з улюбленого YouTube каналу та заробляти гроші на перегляді улюбленого контенту не роблячи абсолютно нічого! Років так 10 тому про це можна було тільки мріяти а зараз це стало рельністю для усіх охочих незалежно від того де ви знаходитесь.

3) Дизайн і можливості заробити на перегляді відео

Дизайн і можливості заробити на перегляді відео

Дизайн даного додатку досить простий але в той же час функціональний. Ви можете тут заробляти як на перегляді відео з YouTube так і роблячи прості завдання. Серед них як правило є встановлення сторонніх додатків від інших розробників що платять користувачам за увагу в токенах TTV. Є в додатку і можливість дивитися коротенькі рекламні відеоролики сторонніх додатків. Можливості для заробітку є пристойні адже відео в додатку є на будь який смак.

2) Доказ моєї першої виплати

Доказ моєї першої виплати в TTV

Ось власне і доказ мого першого заробітку. Ці гроші в мене вийшло заробити за три дні. Без сумнівів це досить мало але як я казав вище я вірю в цей додаток та його ідею. І думаю що до кінця року ціна на токен буде $1. Якщо взати до уваги що мінімальна виплата тут 50 токенів і в перерахунку на доллари це буде 50$. Мати такі гроші за декілька днів особливо не роблячи нічого це досить приємно як на мене. Як гадаєте? Пишіть власну думку в коментарях.

1) Причина написання цього допису

Причина написання цього допису

Чому я пишу цей допис. Елемантарно хочу популяризувати цей токен та його ідею серед Українських користувачів. Хочу щоб про нього дізналась максимально велика кількість людей адже тоді і ціна самого токена TTV піде вгору і можна буде сміливо чекати ціни в $1 до кінця 2019 року. Буду вдячний якщо ви встановите цей додаток та підтримаєте ком’юніті TTV. Пишіть власну думку відносно цього дадатку в коментарях до цього допису та скажіть що ви думаєте про можливість заробити на перегляді відео в YouTube.

Facebook Comments
Заробити на перегляді відео
Догори