Як заробити гроші онлайн ?

як заробити гроші онлайн

10 способів як заробити гроші онлайн

Давайте дивитися правді у вічі. Ви тут тому що хочете навчитись як заробити гроші онлайн. З усією вірогідністю вам цікаво як можна легальними способами заробити гроші в мережі інтернет без купівлі додаткових навчальних курсів, які зазвичай коштують не один десяток далларів. Ви можете застосувати один із 10 способів заробітку онлайн, якщо маєте певне обладнання та навички.

Ви можете ознайомитись із повним гайдом як можна заробити гроші онлайн і це абсолютно безкоштовно!

Як заробити гроші онлайн ? 10 дієвих способів для заробітку Click To Tweet

10 дієвих шляхів як заробити гроші онлайн

10) Власний блог та використання партнерських програм для заробітку

як заробити гроші онлайн

Якщо ви маєте певну нішу в якій орієнтуєтесь то ви можете створити власний блог та використовувати партнерські програми для заробітку. У разі якщо ваш контент буде дійсно цікавим то ви маєте усі шанси за відносно короткий проміжок часу заробляти онлайн досить непогані гроші. Тут ви можете прочитати як саме можна створити власний блог та заробялити достойні гроші сидячи у себе вдома.

9) Створити власний стартап та розвивати його

заробляти гроші онлайн

Ви маєте мрію про створення власного бізнесу ? Тоді цей спосіб підійде вам найбільше хоча він має багато підводних каменів. В буквальному сенсі, гроші знаходяться у повітрі. І якщо ви створите онлайн сервіс, корисний тул або маркетплейс який задовольняє потреби певной верстви населення то ви зможете без жодних проблем заробляти великі гроші сидячи в онлайні.

8) Створювати та продавати власне програмне забезпечення

заробляти гроші онлайн

Прямо зараз є небувалий попит на програмне забезпечення різного спрямування. Це і додатки для Андроід або iOS, офісне забезпечення та інший корисний софт. Головне що ви мусите памятати при створенні будь якого софта це те що воно повинне приносити користь для людей. Цим ви і повинні керуватись при створенні ідеї для додатку. Власне як стати професійним програмістом ви можете прочитати тут.

7) Започаткувати комерційний сайт та продавати фізичні продукти

заробляти гроші в онлайні

Якщо задовольняти потреби сотень тисяч людей шляхом надання корисного програмного забезпечення не є гарним варіантом для вас то ви можете створити комерційний сайт на кшталт Розетки чи Comfy і продавати власні фізичні товари за допомогою нього. Мабуть це один із найстаріших способів заробітку, який сотні тисяч підприємців вже протестували неодноразово. Вони створили власну бізнес-схему, яка працює на слідуючих принципах.

  • Створити власний продукт орієнтуючись на певну аудиторію, якій він сподобається.
  • Закупити продукт в іноземних магазинах по зниженим цінам, запакувати в його в гарну упаковку або поєднати з іншими продуктами і продавати через власну онлайн платформу.

6) Можна знайти фріланс клієнтів та продавати їм власні послуги

заробити кошти онлайн

Якщо ви маєте маркетингові навички то їх можна продати. Серед них є написання текстів, веб-девелопмент, дизайн або будь що інше що ви можете запропонувати віддаленому роботодавцю. Це один із найлегших способів почати заробляти гроші в онлайні без особливих зусиль. Робіть те що вам подобається, і вам за це ще й будуть платити. Хіба ж це не круто? Це один із найперших способів з мого списку “як заробити гроші онлайн” яким я скористався.

5) Інфобізнес та продаж власних курсів онлайн

заробити гроші онлайн на інфокурсах

Цей тип заробітку є досить схожим до попереднього, де ви заробляєте гроші онлайн шляхом продажу власних послуг. Але тут ми будемо продавати власні знання в тій сфері в якій ми можемо себе вважати тренером або консультантом. Бути онлайн-тренером максимально приємно так як ви будете навчати певну аудиторію за гроші як бути краще, сильніше або швидше.

4) Гроші можна заробити створивши Ютуб канал з розважальним чи навчальним контентом

заробити гроші онлайн

Зважаючи на те що Ютуб змінив власні правила монетизації, якщо вам вдалося досягнути 1000 тисячі підписників та 4000 тисяч годин за останні 12 місяців, це досі гарне місце для заробітку онлайн. Ютуб є другою пошуковою системою у світі після Google та третім найбільш відвідуваним сайтом у світі. Це один із способів як заробити гроші онлайн якщо ви маєте цікаву ідею і маєте достатньо навичок для відеозйомки.

3) Як заробити гроші онлайн приєднавшись в якості фрілансера до однієї з бізнес-компаній

заробити в якості фрілансера

В той час як більшість способів заробітку уже були описані, на світі є сотні тисяч компаній які хочуть найняти вас на роботу і їм взагалі не цікаво де ви знаходетесь. Заходьте на сайт work.ua чи rabota.ua та приєднуйтесь до однієї із таких компаній в якості фрілансера та змініть власну кар’єру уже сьогодні.

2) Стати інфлуенсером в Інстаграмі

заробити гроші онлайн

Інстаграм є одним із найкращих способів заробітку на сьогоднішній день. Якщо ви маєте акаунт із активною базою підписників від 10.000 тисяч то ви можете без жодних проблем продавати пости у власному акаунті за гроші. Якщо повезе то можна навіть співпрацювати із брендами які будуть вашими безпосередніми спонсорами. Стати успішним інфлуенсером можна якщо мати галочку верифікації Інстаграм акаунту.

1) Продавати власні фотки щоб заробити гроші онлайн

заробляти на фотографіях

Одним із найкреативніших способів як заробити гроші онлайн є продаж власних світлин для різноманітних стокових сервісів. Це можуть бути як веб сервіси на кшталт Shutterstock, iStock чи GettyImages або спеціалізовані андроід чи айос додатки. Серед найпопулярніших Clashot, EyeEm, Foap та Lobster.

Facebook Comments
Як заробити гроші онлайн ?
Догори