СЕО оптимізація сайту

СЕО оптимізація сайту

Що таке СЕО оптимізація сайту ?

Я почав вивчати це питання декілька років тому. На даний момент маю досвід яким хочу з вами поділитися в цьому дописі. Що ж значить сео оптимізація сайту ? Говорячи простими словами, це щоб ваш сайт користувачі могли з легкістю знаходити та робити там покупки ваших товарів або послуг. SEO просування сьогодні є одним із самих вагомих важелів у сфері ефективного маркетингу. Я думаю ви зі мною погодитесь в цьому питанні. Власне, а для чого використовують seo та як правильно його налаштувати?

Рекомендації по SEO просуванню онлайн ресурсу

Цей допис буде присвячений моїм порадам в СЕО для усіх WordPress сайтів. Чому я обрав саме цю систему? Ну тут все просто. Даний блог створений на Вордпресі і відповідно радити я можу тільки те що спробував на власному ресурсі. Тому якщо ви хочете почати блог або сайт на цій системі то ласкаво прошу 🙂 Ви можете ознайомитись з цим дописом порад для покращення СЕО показників вашого ресурсу. Це буде перша частина з категорії WordPress SEO. Трохи пізніше я викладу другу і третю частини присвячених цій темі. З їх допомогою ви зможете в рази прокачати ваш сайт на WordPress та отримати бажану аудиторію з мережі інтернет.

Вибрати хороший хостинг WordPress сео оптимізація сайту

10) Вибрати хороший хостинг

Першим та найбільш важливим для мене кроком було обрати кращий хостинг для WordPress. Це було очевидно тому що сайт повинен завантажуватись швидко. Від цього будуть залежати і його СЕО показники в Google, Bing та Яндекс. Для цього блогу я обрав хостинг від компанії WPHost та жодного разу не пошкодував про свій вибір. Хлопці працюють як книжка пише. Служба техпідтримки та вирішення будь-яких запитань будуть проходити для вас швидко та без жодних проблем. Рекомендую ознайомитись детальніше з їхніми послугами перейшовши на офіційний сайт WPHOST.

Почніть налаштовувати свій WordPress блог

9) Почніть налаштовувати свій WordPress блог

Коли ви почали новенький блог на Вордпресі то ви можете запропоновути пошуковикам не індексувати цей сайт. Це буде досить корисно поки ви повністю не налаштуєте структуру вашого онлайн ресурсу. Коли все буде готове і то ви можете запустити пошукових роботів на свій сайт. Але до того моменту поки всі питання із структурою та контентом не будуть вирішені на всі %110 цього робити не рекомендується.

Оберіть струкрутуру посилань за замовчуванням

8) Оберіть струкрутуру посилань за замовчуванням

Немаловажливим є налаштування стандартних URL що надалі будуть відображатись Вордпресом за замовчуванням. Стандартна старуктура Урлів у Ворпресі виглядає ось так – vashsait.ua/?p=123. Нічого хорошого про неї сказати не можу і рекомендую на самому початку встановити наступну структуру – vashsait.ua/year/month/post-name. Такі URL є дружніми до пошукових систем та відображаються в пошуку набагато краще. Окрім цієї структури ви може скласти власну. Головне це не залишатися на типовій структурі урлів у Вордпресі.

Встановіть плагін який створить карту вашого сайту

7) Встановіть плагін який створить карту вашого сайту

Даний етап СЕО оптимізації блогу на WordPress є життєво необхідним. Забезпечивши пошукові системи детальною картою вашого сайту,ви значно покращите його SEO показники. Зробити це можна встановивши плагін який зробить детальну карту у форматі .xml. Говорячи простими словами, такий файл або карта сайту в форматі .xml допоможе пошуковим системам Google, Bing та Яндекс краще проіндексувати ваш онлайн ресурс. Для цієї мети я рекомендую Google XML Sitemaps. З ним СЕО оптимізація сайту пройде набагато краще і користувачі будуть знаходити ваш ресурс набагато частіше.

Краща СЕО оптимізація сайту можлива з SEO Plugin by Yoast

6) Оберіть кращий СЕО плагін для вашого блогу

А ось тут я рекомендую бути особливо уважним. Даний пункт буде критичним для усіх власників сайтів що базуються на WordPress. Життєво необхідним є встановлення плагіну який автоматично візьме на себе багато критеріїв в SEO просуванні. Особисто я пропоную вам використовувати плагін SEO by Yoast. Його безкоштовної версії мені вистачає в повній мірі. Також можете звернути увагу на All in One SEO Pack. Плагін пропонує користувачам багато налаштувань та має безліч прихильників по усьому світу. Ну а якщо ви можете дозволити собі платний продукт то зверніть особливу увагу на Squirrly. З цим плагіном ви суттєво збільшите трафік на сайт або персональний блог.

Ставтесь з обережністю до сайтів на які посилаєтесь

5) Ставтесь з обережністю до сайтів на які посилаєтесь

Якщо посилання з вашого блогу мають параметр rel=”nofollow” то для пошукових роботів це значить “підозрілий сайт”. Пояснення максимально просте але тим не менше правдиве. Якщо ви захочете послатися на якийсь сайт та використаєте при цьому в параметрі посилання наступний параметр то для павуків Google, Bing та Яндекс це буде чітким сигналом що цьому сайту довіряти на 100% не можна. На додачу такий параметр не дає PageRank сторінці на якій створене саме посилання. Тому зверніть особливу увагу на сайти на які ви посилаєтесь.

4) Не індексуйте контент який задвоюється

Давайте уявимо що ваш блог має категорію що називається “Життя Собак”. Окрім цієї категорії ви також маєте тег з аналогічною назвою. В таких випадках ви можете отримати баг із подвоєним контентом. Це відбувається якщо не використовуєте різні структури для побудови тегів та категорій. Швидким рішенням буде не проводити індексацію. А саме використовувати параметр noindex. Він вказує пошуковим роботам не індексувати сторінки які використовують <meta name=’robots’ content=’noindex’ />. На щастя в плагіні SEO by Yoast є усі ці параметри які допоможуть вирішити це питання.

 Використовуйте плагін WordPress кешування

3) Використовуйте плагін WordPress кешування

Плагін кешування є критичним для будь якого блогу або сайту що є створеним на WordPress. Такі плагіни роблять дві корисні речі. По-перше, воним змушують ваш сайт завантажуватись набагато швидше. Другим пунктом є зменшення навантаження на ваш сервер. В результаті ви отримуєте кращі показники та Гугл починає любити ваш сайт більше аніж сайт вашого колеги по роботі що не використовує такі плагіни. Серед моїх фаворитів є такі чудові продукти як W3 Total Cache та WP Super Cache.

Обов’язково використовуйте CDN для кращого SEO просування

2) Обов’язково використовуйте CDN для кращого SEO просування

Для початку хотів би сказати декілька слів про значення цієї абревіатури. CDN це система доставки контенту яка є мережею серверів по усьому світу. Такі сервіси дозволяють покращити продуктивність вашого веб-сервера. Суть роботи такого сервісу є досить простою. Коли користувач робить запит на конкретну сторінку вашого блогу то CDN просто перенаправляє його на географічно найближчий сервер що має відповідну статичну веб-сторінку. Я сам використовую CDN від CloudlFlare. Цей сервіс має безкоштовний план якого мені в повній мірі вистачає. З ним СЕО оптимізація сайту вийшла на якісно новий рівень.

Блокуйте спамні коментарі сео оптимізація сайту

1) Блокуйте спамні коментарі

Нові версії WordPress роблять гарну роботу в боротьбі із спамними коментарями. Власне, чому ж спамні коментарі такі шкідливі для вашого блогу? По-перше вони не несуть ніякої корисної інформації для користувачів. Все що вони роблять це просто нервують їх. По-друге, якщо коментар має такі слова як “купити віагру” або “написати твір” то це автоматично не сподобається Гуглу. А ми ж не хочеми цього, правда? Тому питання таких коментарів треба постійно тримати під суворим контролем.

Facebook Comments
СЕО оптимізація сайту
Догори