TV-TWO | Інформація від розробників

Інсайди від розробників додатку TV-TWO

Декілька днів тому я знайшов цей додаток в Google Play і одразу ж сподобав собі його ідею. Вона мені настільки припала до душі що я вирішив написати другий допис по цій темі. Перший допис про додаток TV-TWO та криптовалюту TTV я написав раніше. Ну а зараз хотілось би поговорити про досить змістовну переписку в Телеграмі. Вона була з одним із розробників цього додатку Філіпом Шульцом. Скажу чесно що був вражений тим що він мені відписав та досить детально відповідав на усі мої запитання стосовно додатку та його криптовалюти. І так, буду викладати скріни з переписки, перекладати (для тих хто не в достатній мірі не володіє англійською) та традиційно викладати 10 думок стосовно криптовалюти, додатку та його найближчого майбутнього. А ти хто ще досі не має цього додатку на смартфоні я пропоную перейти на офіційний сайт та встановити TV-TWO.

10 думок відносно додатку TVTWO

10) Неймовірна увага до користувачів

Заробити на перегляді відео з TV-TWO

Я написав в офіційні групі телеграм, щось на кшталт “Чуваки. Ця программа працює. Сьогодні я отримав першу виплату.” Трохи пізніше мені пише офіційний розробник даного додатку і питає в мене наступне.

“Привіт Тарас. Дякую за твій коментар в офіційній групі TV-TWO побачив твій коментар. Чи можу я запитати як ти знайшов наш додаток TV-TWO?” Я без вагань відповів йому, що побачив цей дадаток в рекламі на Фейсбук і попитав про його думки відносно ціни токена на кінець цього року.

9) Професіоналізм розробників

Професіоналізм розробників TV-TWO

На моє питання про орієнтовну ціну токена він не відповів але дав декілька крутих фактів які закріпляють довіру до TTV. В принципі я його розумію. Якби я був розробником то наврядчи б говорив про ціну на власний токен. Елементарно може шось піти не так і все піде шкереберть. Тому, в даному моменті підтримую Філіпа на 100% і стверджую що вони є професіоналами своєї справи.

8) Ціна TTV прямо пропорційна до росту платформи

Ціна TTV прямо пропорційна до росту платформи

Ціна одного токена TTV прямо пропорційна до росту самої платформи та її завантаження в Google Play. Чим більше людей знають про TV-TWO тим швидше ціна на один токен іде в гору.

7) Просто та легко пояснює ріст на токени

Просто та легко пояснює ріст на токени

Філіп говорить про майбутній розвиток екосистеми TV-TWO. Мова йде про те що так як кількість TTV токенів є обмеженою то кожен окремий TTV може показувати відео заздалегідь визначеному проценту користувачів. Якщо загальна кількість користувачів TTV з часом зросте то відповідно і ціна на один токен також зросте. Якщо говорити просто, то це прості економічні моделі попиту і пропозиції що діють тут на усі 100%. Такщо після прочитання цього допису не забудьте розказати друзям про дану дієву систему заробітку на відеороликах з YouTube.

6) Повна імплементація в TTV в екосистему TV-TWO

TTV повністю імплементований в екосистему TV-TWO. Ви можете спокійно перевіряти ваш баланс який ви заробили в поточній криптовалюті прямо з цього додатку. Заробляти можна переглядаючи ролики в ютубі та роблячи різні завдання. Як правило це встановлення андроід іграшок і виконання певних умов. Плюс до цього можна дивитися коротеньку рекламу яка відподідно буде оплачуватись в 500 одиниць за 20-30 секунд перегляду. Просто, зручно та дієво.

5) Підвищений інтерес користувачів в період “крипто зими”

Зараз ми переживаємо затяжний період крипто-зими. Пройшли ті часи коли за один біткоін давали $20000 а за один ефіріум $1000. На разі весь криптовалютний ринок переживає затяжну стагнацію. В даний період людям потрібно щось якісно нове і очевидно що багатьом з них сподобається чудова ідея яку пропонує цей додаток.

4) Доступний на 4х платформах

На даний момент додаток TTV доступний на чотирьох платформах. Даним додатком без проблем можна користуватись на iOS та Android. Все що потрібно це знайти та встановити його в Apple Store або Google Play. Окрім цього, його можна використовувати на таких популярних марках телевізорів як Samsung та LG. Просто з’єднайте ваш акаунт в програмці разом з телевізором за допомогою QR коду. Думаю з часом можливість використовувати цей додаток стане доступна на інших марках телевізорів таких як Panasonic, Phillips, Sony, Xiaomi та інших.

3) Партнерство з “20th century fox”

Партнерство з 20м століттям фокс

Думаю це один із найвагоміших факторів які кажуть нам що TTV наведе шорохув криптосвіті. Це підписання партнерства з кінокомпанією “20th century fox”. Думаю що в найближчому майбутньому користувачі матимуть змогу переглядати трейлери нових фільмів що робить ця компанія.

2) Статті у всесвітньо відомих газетах Forbes та Entrepreneur

Про цей молодий стартап вже написали такі всесвітньо відомі гранди письма як Forbes та Entrepreneur. Я думаю що сам цей факт повинен заслуговувати на вашу увагу та повагу до розробників цього проекту. Якщо володієте англійською то переходьте на офіційний сайт додатку і шукайте повний перелік медіа які написали про цей крипто-проект.

1) Висновок та думки відносно долі проекту

Висновок та думки відносно долі проекту TV-TWO

Моє відношення до цього стартапу виключно оптимістичне. І я з вашого дозволу забіжу на перед і скажу що ціна на цей токен в кінці року буде становити $1. Зараз це може здатися чимось нереальним але ідея дійсно варта уваги. Визнаєте багато місць де можна заробити гроші дивлячись свої улюблені YouTube канали? Я думаю що ні. А цей проект таке пропонує та виконує. Тому пропоную написати усім зацікавленим друзям по школі, універі або роботі. І розказати про цей додаток або просто показати цю статтю. Потрібно щоб більше людей дізналися про TV-TWO і тоді усім буде щастя 🙂 Добре, я пішов забирати другу виплату з додатку. Всім добра і традиційно пишіть про думки стосовно прочитаного трохи нижче в коментарях.

Facebook Comments
TV-TWO | Інформація від розробників
Догори