SEO просування сайту

SEO просування сайту

Ефективне SEO просування сайту

В даному дописі я хотів би продовжити досить цікаву тему SEO просування сайту. Її я почав зовсім недавно і вже написав один допис який називається СЕО оптимізація сайту. Звичайно ж в цьому дописі я зачепив сайти створені на базі WordPress. Не має жодних сумнівів що мабуть 95% цих прийомів можна використовувати і для веб-ресурсів створених на базі інших CMS таких як Joomla, Drupal або Magento. Але в мене є блог який базується на Вордпресі і власне писати я буду з оглядом на цю систему керування вмістом.

Прийоми ефективного СЕО просування WordPress сайту

Коли пишете нові дописи то не забувайте посилатись на старі для ефективного seo просування сайту

10) Коли пишете нові дописи то не забувайте посилатись на старі

План просування сайту просто повинен включати вищеназваний пункт. Внутрішні посилання є надзвичайно важливими в сьогоднішніх реаліях. Google обожнює ресурси де є грамотна внутрішня перелінковка. Ви маєте таку на вашому блозі? Ні, тоді варто дещо поміняти у SEO прийомах які ви застосовуєте на своєму блозі або корпоративному сайті. Грамотна внутрішня перелінковка це щось на кшталт віртуальної карти по якій ходить старий добрий Гугел 🙂

Лінкуйте дописи з особливим контентом на вашому WordPress ресурсі

9) Лінкуйте дописи з особливим контентом на вашому WordPress ресурсі

Ви хочете надати більше ваги певним дописам на вашому сайті? Тоді намагайтесь посилатись на нього використовуючи відповідні анкори. Звичайно це треба робити розумно бо бездумне лінкування може лише нашкодити вашому блогу. Якщо все зроблено як треба то пошукові системи автоматично розуміють що цьому допису треба надати більшу перевагу в пошуковій видачі. Тоді такі дописи отримають більше уваги від користувачів. А ви отримуєте більше вигоди так як круті дописи продукують більше матеріальної вигоди. Як бачите, всі знаходяться у плюсі 🙂 та ніхто не залишається ображеним коли ви виділяєте особливий контент на вашому ресурсі.

Варто заборонити індексацію архівів автора на власному блозі

8) Варто заборонити індексацію архівів автора на власному блозі

Ефективне SEO просування сайту можливе якщо ви забороните індексацію архівів автора. Навіщо це потрібно робити? Відбудеться подвоєння контенту на вашому блозі а це лише нашкодить сео просуванню. Якщо ви використовуєте плагін WordPress SEO by Yoast то без жодних проблем можете це зробити в його налаштуваннях.

SEO просування сайту та оптимізовані зображення

7) Оптимізуйте зображення для отримання кращих SEO показників

Не забувайте про оптимізацію зображень. Це є дуже важливим елементом який лише покращує ваші SEO показники. Зменшення розмірів зображень ваших дописів також зменшує розмір завантажуваної сторінки. В результаті сайт грузиться швидше а Гугл це дуже любить. Для цього можете викорстовувати сервіс tinypng.com або Вордпресс плагін Smush.it.

Не потрібно лінкувати неважливі сторінки в кожному дописі

6) Не потрібно лінкувати неважливі сторінки в кожному дописі

Алгоритми Google міняються і згідно з ними пропонується наступне. Вам рекомендується не лінкувати сторінку контактів, RSS  сторінку та інші неважливі сторінки. Якщо ви зробите це використовуючи при цьому параметр rel=”nofollow” то ризикуєте втратити деяку частину ПейджРанка. Тому не варто лінкувати все з усім з вашого головного меню або футера.

Оптимізуйте заголовки дописів для кращого

5) Оптимізуйте заголовки дописів власного блогу

Гарно оформлений тайтл має важливий вплив на високі позиції у видачі. Тому при написанні тайтлу рекомендую вживати ключові слова. Ідеально якщо у вас на виході виходить інформативний тайтл із важливим ключовим словом. Перейшовши за цим лінком ви можете прочитати про сервіси для підбору ключових слів.

Інтегруйте кнопки для поділу в соціальних мережах

4) Інтегруйте кнопки для поділу в соціальних мережах

Пошукові системи будуть поважати ваш сайт якщо побачать активність реальних юзерів в соцмережах із вашими постами. Закликайте користувачів до того, щоб вони ділилися вашими дописами в таких соцмережах як Facebook та Twitter. Якщо вони будуть це робити постійно то чекайте на підвищення рейтингів під час SEO просування сайту.

Перегляньте і оптимізуйте власну тему для WordPress

3) Перегляньте і оптимізуйте власну тему для WordPress

Цей пункт СЕО просування вашого онлайн ресурсу є більш важливим якщо ви не використовуєте безкоштовну тему оформлення. Але в той же самий час не всі платні теми за 100 баксів та вище мають відповідно хорошу оптимізацію. В принципі ви не можете щось зробити якщо ви не маєте навичок програмування. Але якщо ви володієте такими навичками то дуже рекомендую переглянути тему оформлення вашого WordPress блогу.

Варто переключитись на адаптивний дизайн для ефективного seo просування сайту

2) Варто переключитись на адаптивний дизайн

Судячи з офіційних джерел на Moz, Ahrefs та Backlinko, пошукові системи дуже люблять сайти з адаптивним дизайном. Вони надають їм перевагу у видачі. В принципі це очевидно бо користувач отримує контент зайшовши з будь якого девайсу. Google це розуміє та надає перевагу веб-сайтам із адаптивним дизайном.

Ефективніше SEO просування сайту з кастомізованим robots.txt

1) Кастомізуйте ваш файл robots.txt

Якщо ви не маєте бажання щоб Google повністю індексував ваш сайт то варто провести роботу з файлом robots.txt. В ньому варто заборонити усі частини які на вашу думку не варто показувати у видачі. Таку операцію кастомізації можна провети за допомогою відповідних плагінів або зайшовши на хостинг вашого WordPress ресурсу.

Facebook Comments
SEO просування сайту
Догори