Робота в інтернеті: заробіток в інтернеті онлайн

фрілансер робота в інтернеті онлайн заробіток

Як заробити гроші на 10 іноземних сайтах? (для тих хто знає англійську мову)

На сьогоднішній день, така цікава тема як робота в інтернеті має неабиякий пошуковий запит в українському сегменті Google. Власне, це не є чимось дивним. Життя міняється з неабиякою швидкістю і нам потрібно підлаштовуватись під нові технологічно-цифрові реалії. Тому, такий пошуковий запит як заробіток в інтернеті користується неабиякою популярністю серед тих молодого та працездатного населення. В цьому дописі я хотів би трохи розкрити дану тему, та поговорити про те як заробити гроші на 10 іноземних сайтах. Хочу попередити одразу, що це не будуть сайти з кліками, переглядом реклами чи інші ресурси з несерйозним підходом до заробітку. В моєму дописі будуть описані ресурси на кшталт вітчизняних work.ua, rabota.ua або ж jobs.ua. Тобто вам потрібно мати якісь реально корисні знання і до того всього знати англійську мову на цілком достатньому рівні. Між іншим, раніше я вже писав як можна вивчити англійську мову онлайн.

Якщо ви якимось чином пропустили цей пост, то рекомендую з ним ознайомитись. Це покращить ваші навички володіння англійською мовою та збільшить шанси працювати на роботодавця який знаходиться в США або країнах Євросоюзу. У вищеназваному дописі, я описую програмне забезпечення яке допоможе вам досягти досить високих результатів. Головне це бажання та небувала мотивація досягнути високих результатів. Ці важливі речі допоможуть вам швидше дойти до того моменту, коли ви зможете заробляти гроші онлайн. А власне це ж і є метою, який доносить до вас мій допис.

Як заробити гроші в інтернеті?

Робота в інтернеті на одну з таких компаній зможе приносити вам вагомий догід вже в найближчому майбутньому. А що ж для цього буде потрібно? Як я вже сказав тут важливі виключно три речі: знання англійської, інформативне резюме на англійській мові, навички які можна продати (програмування, веб-дизайн, копірайт, seo і т.д.). Якщо з першим пунктом розібралися, припустимо ви знаєте англійську мову на достатньому рівні та хочете мати заробіток в інтернеті вже в найближчому майбутньому. Третій пункт також зрозумілий, ви вже маєте знання та навички які з радістю прадасте за доллари або євро. То другий пункт залишається не до кінця зрозумілим. Як скласти резюме що задовольнить вашого потенційного роботодавця? В цьому випадку рекомендую скористуватись послугами онлайн-ресурсів novoresume.com, zety.com або coolfreecv.com. Дані ресурси пропонують десятки прикладів CV (Curriculum vitae) або просто Resume, які ви зможете використати під час створення власного. Виберіть один з варіантів що вам сподобався, та створіть максимально інформативне резюме для власного потенційного роботодавця.

Робота в інтернеті: як заробити гроші?

Ну ось ми помаленьку добралися до останнього, але не менш важливого пункту нашого допису. Цей пукнт називається: як заробляти гроші в інтернеті ? І так, ви маєте в наявності гарне та інформативне резюме, достатньо хороше знання англійської мови. Ви крутий програміст, SEOшник або веб-дизайнер і хочете заробляти пристойні гроші. Ну що ж, половину роботи зроблено! Зараз я розповім про 10 іноземних онлайн ресурсів, де сотні роботодавців щоденно пропонують роботу молодим професіоналам як ви. Вам буде необхідно ознайомитись з цими онлайн ресурсами. Після цього, зараєструйтесь на тих, що вам підійшли та починайте відправляти ваше резюме!

Переїзд в чужу країну

Хотілося б сказати окремо, що онлайн заробіток не є єдиним виходом із цієї ситуації. Заробляти гроші на даних сайтах можна не тільки сидячи вдома. Якщо ви задалися метою що варто кудись переїжджати то можна звичайно ж подати на отримання робочої візи. І вразі якщо у вас все буде складатися добре, то через певний час і громадянства тої країни яку ви собі обрали. Головне мати знання, які дуже затребувані в тій чи іншій країні (програмісти, інженери, дизайнери, науковці, лікарі і т.д.). Для цього вам буде потрібно зробити власне дослідження в інтернеті і діяти відповідно до ситуації. Ну а ми розглянемо 10 іноземних ресурсів, які допоможуть вам знайти роботу на іноземній компанії та заробляти великі гроші онлайн вже в найближчому майбутньому!

Робота в інтернеті: 10 сайтів з вакансіями

 1. Glassdoor.com

  Ресурс пропонує огляд роботодавців та сотні крутих вакансій.

 2. Indeed.com

  Допомагає компаніям винаймати висококваліфікованих працівників.

 3. Linkedin.com

  Соціальна мережа орієнтована на пошук роботи.

 4. Upwork.com

  Міжнародна фріланс-біржа що утворилась після злиття oDesk та Elance.

 5. Careerbuilder.com

  Один з найбільших сайтів з роботою в межах США, Європи та Канади.

 6. ZipRecruiter.com

  Платформа з більш ніж 8ми мільйонами вакансій

 7. Dice.com

  Онлайн-ресурс пошуку роботи, який базується в Нью-Йорку.

 8. Peopleperhour.com

  Платформа що надає можливість знайти додатковий заробіток.

 9. Monster.com

  Один з найбільших сайтів пошуку роботи

 10. 99designs.com

  Онлайн-платформа пошуку роботи для веб-дизайнерів.

1. Glassdoor.com

Glassdoor являє собою вебсайт де теперішні або колишні співробітники анонімно робили огляди на компанії де вони працювали. Glassdoor також пропонує користувачам анонімно відсилати та оглядати власні зарплати. Одним словом пропонує нетиповий набір послуг, яким і зацікавив мільйони користувачів по всьому світу. Робота в інтернеті стала можлива саме завдяки таким сайтам як Glassdoor. Тут можна знайти роботу на будь який смак: андроїд програмісти, копірайтери, сео спеціалісти, інженери та багато інших пропозицій. Даний ресурс нам з вами є дуже цікавим, так як він пропонує велику кількість можливостей для як заробляти гроші в інтернеті.

2. Indeed.com

Американська компанія Indeed пропонує спеціалізований пошук роботи з листопада 2004 року. Indeed виступає тут чимось на зразок Googlе. Він шукатиме вам роботу як на власному ресурсі так і на інших веб-сайтах. На даний момент він є доступним в більш ніж 60 країнах та 28 мовах. Як на мене то досить непогано, як гадаєте? В жовтні 2010 він став веб-сайтом з найбільшим трафіком в межах Сполучених Штатів Америки. Заробіток онлайн тут може знайти кожен, головне це бажання. Сайт пропонує пошук роботи орієнтуючись на різноманітні дошки оголошень, де компанії залишають інформацію по працевлаштуванню. Окрім цього, як справжній Гугл, Indeed шукає на сайтах самих компаній. Дуже часто компанії залишають таку інформацію на власних корпоративних сайтах. Власне вона і поподає в поле зору пошукової системи Indeed.

робота в інтернеті linkedin

3. Linkedin.com

Ще одна американська компанія, що має принципово новий підхід до пошуку роботи. Linkedin це свого роду соціальна мережа для роботодавців та шукачів роботи. Він був створений в грудні 2002. Запустили цей проект в березні 2003. З того часу аудиторія Linkedin розширилась до 650 мільйонів користувачів на місяць. Як на мене, то досить непогано. Варто враховувати те, що вона постійно збільшується так як кількість людей, яким потрібна робота не зменшується а лише зростає. Як вже було сказано вище, це соціальна мережа для пошуку роботи. Переважно Linkedin використовують для того, щоб запостити детальну інформацію про ту чи іншу вакансію. А шукачі роботи постять власне резюме, намагаючись привернути таким чином до себе увагу потенційного роботодавця. І дуже часто це спрацювує. Тому вам однозначно варто звернути увагу на цю соцмережу та зареєструватися в ній.

4. Upwork.com

Одна з найбільших фрілансерських бірж у світі це без жодних сумнівів Upwork. Він був створений після злиття двох інших веб-ресурів подібного спрямування Elance та oDesk. Зараз Upwork це біржа де бізнесмени та незалежні професіонали контактують та працюють на відстані. Штаб квартири Upwork знаходяться в Mountain View та San Francisco, California. Повна назва даного бізнесу – Upwork Global Inc. Даний веб-сайт являє собою уособлення такого поняття як робота в інтернеті. Він має більш ніж 12 мільйонів фрилансерів на 5 мільйонів зареєстрованих роботодавців. Ці бізнесмени та власники компаній постять щорічно більш ніж 3 мільйони вакансій. Розмір загальної оплати по даним вакансіям становить більш ніж 1 мільярд долларів. Така сумма робить цей ресурс одним з найбільших спецалізованих веб-сайтів для віддаленого заробітку в цілому світі.

робота в інтернеті

5. Careerbuilder.com

Наступний онлан-ресурс, який допоможе нам заробляти гроші онлайн, називається Careerbuilder.com. Він був заснований в 1995 році з офісами в Сполучених штатах Америки, Канаді, Європі та Азії. В 2008 році він мав найбільший вплив на ринок праці по території усього США. Careebuilder.com пропонує різноманітні сервіси для того, щоб HR-робітники компаній могли якісно виконувати свою роботу, а саме знаходити нових професійних працівників. Careebuilder є присутнім в 23 країнах. Він має вагомий вплив на більш ніж 60 ринків праці. Окрім основного домену, Careebuilder також має декілька одноіменних в інших країнах (CareerBuilder.ca в Канаді , CareerBuilder.fr у Франції, CareerBuilder.de в Німеччині і т.д.). Компанія має цілу низку дочірніх підприємств у Греції (Kariera.gr), Франції (Erecrut.com, IngenieurEmploi.com, LesJeudis.com), Великобританії ( economicmodeling.com) та Нідерландах (textkernel.com).

6. ZipRecruiter.com

Займатися улюбленою справою та заробляти гроші онлайн можна і з цим сайтом. ZipRecruiter це американська компанія, що пропонує якісний пошук роботи. Вона поєднує бізнесменів, власників малих та великих підприємств з їхніми потенційними працівниками. Компанія базується в Santa Monica, California. Окрім цього, вона має офіси в Лондоні та Тель-Авіві. Останній з офісів фокусувався на розвитку штучного інтелекту. Він був спрямований на покращення точності роботи сервісу для роботодавців та найманих працівників. В 2017 році, Facebook підписав контракт на співпрацю із ZipRecruiter та інтегрував його рішення в свою платформу. З цього моменту, робота в інтернеті можлива навіть коли ви перебуваєте на сторінках своєї улюбленої соцмережі. В 2018 році компанія навела статистику їх роботи. За їхніми данними, вони обслуговують більш ніж 1,5 мільйони роботодавців та 450 тисяч шукачів роботи.

заробіток онлайн

7. Dice.com

В Нью-Йорку був створений наступний сайт нашого списку. Він називається Dice.com. По великому рахунку, він обслуговує лише клієнтів які ведуть пошуки в інформаціних чи інженерних спеціальностях. В своєму розпорядженні Dice.com має більш ніж 80,000 оголошень про найм на роботу. Його приблизна щомісячна удиторія становить більш ніж 2,5 мільйони зареєстрованих користувачів. Згідно із даними які надає Dice, 75% їх користуввачів мають диплом бакаалавра та вище. 65% користувачів мають 10 та більше років досвіду по їх спеціальностям. Якщо ви володієте якоюсь інженерною чи технічною спеціальність, то рекомендую звернути увагу на цей сайт.

8. Peopleperhour.com

Один з найкращих сайтів, для тих хто хоче заробляти гроші онлайн це Peopleperhour.com. Дана компанія була створена в 2007 році. Має офіси в Лондоні та Афінах. Бізнеси використовують цей сайт для просування власних старт-апів. Власники цих стартапів використовують цю платформу для пошуку спеціалістів-фрілансерів. Вакансії стартують від найменших зарплат та об’ємів потраченого часу. Дана платформа займає лідируючі позиції на ринку праці у Великій Британії. І вона допомагає заробляти гроші онлайн як людям в цій країні, так і за її межами. Рекомендую звернути увагу на даний ресурс, якщо вас цікавить реальний онлайн заробіток.

9. Monster.com

Компанія Monster.com була заснована в 1999 році. На даний момент вона являє собою одну із самих крупних бірж, що спрямована на пошук роботи. На сайті розміщено більше одного мільйона пропозицій від роботодавців. Окрім цього, дана платформа може похвалитися великою кількістю резюме, які розміщені на ній. Станом на 2018 рік тут було розміщено більш ніж 100 мільйонів резюме. Кожен місяць дану платформу відвідує більше 90 мільйонів людей. Всі вони люди абсолютно різних професій. Тому вони шукають можливості як заробити гроші в інтернеті саме тут, на одному із найбільших по відвідуваності веб-ресурсів у світі.

10. 99designs.com

Останній, але не менш цікавий онлайн ресурс для пошуку роботи це 99designs.com. Він був створений в 2008 році дизайнерами з Мельбурна, Австралія. Як ви вже могли здогадатись, даний ресурс об’єднує різноманітні бізнеси та стартапи з дизайнерами (фріланс, фултайм). Станом на 2017 рік, на платформі є зареєстровано 2017 більш ніж 200,000 тисяч дизайнерів. Вони знаходяться в більш наж 90 країнах світу. Як на мене, то досить серйозні цифри враховуючи що це досить нішевий сайт, який підійде лише дизайнерам. Робота в інтернеті чекає на вас на цьому сайті, якщо ви маєте навички та відмінне дизайнерське портволіо та резюме.

Facebook Comments
Робота в інтернеті: заробіток в інтернеті онлайн
Догори