Онлайн бізнес інструменти

онлайн бізнес інструменти

Дієві онлайн бізнес інструменти для ефективності вашого персонального блогу

Мені б хотілося мати знати про ці онлайн бізнес інструменти коли я починав цей проект. Якби я знав про них раніше то я б краще усвідомлював як почати свій блог онлайн і відповідно заробляти на цьому гарні гроші працюючи в комфортній домашній обстановці. Але не так сталося як гадалося і вся корисна інформація приходить виключно із досвідом. Роблячи помилки та неточності я впевнено але безупину йшов до того, що я маю сьогодні.

А сьогодні в мене є блог з україномовним контентом та відвідуваністю 1000 людей на місяць та вельми популярний на ютубі блог #top5ua. Як же я прийшов до цього та що ж мені допомогло? Давайте з розберемося детальніше в цьому дописі. Прошу ознайомитися з списком онлайн сервісів які дадуть відчутний поштовх вашому бренду в мережі Інтернет.

Онлайн інструменти для розвитку вашого бренду

10) WordPress

wordpress онлайн бізнес інструменти

Перша та найкраща в своєму роді система управління контентом яка є на сьогоднішній день. Я почав її вокористовувати після Blogger, LiveJournal та Drupal. Всі ці сервіси мали свої плюси та недоліки. Тому спробувавши WordPress я оцінив його та залишаюся з ним уже більше 5 років. З його допомогою ви можете з легкістю почати свій блог в інтернеті та почати заробляти кошти сидячи вдома улюбленому домашньому халаті. Треба вибрати хостинг провайдера і починати заробляти гроші онлайн.

9) CloudFlare

cloudflare онлайн бізнес інструменти

Є тенденція що Google і Яндекс надають перевагу у видачі сайтам які є максимально оптимізованими та швидкими. Такі ресурси загружаються досить швидко на будь якому девайсі. Саме тому вам та вашому сайту в нагоді стануть такі онлайн бізнес інструменти як CloudFlare. Послуги цієї компанії яка доставляє контент та захищає від DDos атак є платними. Але у них є безкоштовний пакет послуг якого буде цілком достатньо для ведення персонального блогу на базі WordPress, Drupal або інших популярних CMS. Спробуйте цей сайт і відчуйте як поміняється швидкість завантаження сторінок. А власне ця сама швидкість і буде додатковим бустом для SEO вашого онлайн ресурсу.

8) Gtmetrix

онлайн бізнес інструменти gtmetrix

В продовженні теми CloudFlare я хотів запропонувати сервіс Gtmetrix. Що він робить і для чого він створений? Він аналізує швидкість з якою загружається ваш веб-сайт або блог. Отримавшим повний аналіз ви матимете максимально детальний список порад для покращення ваших результатів. Це буде корисно усім користувачам що мають навички програміста та можуть покращити швидкість завантаження власного ресурсу. Хочете заробляти хороші гроші в онлані? Тоді рекомендую покращити параметри швидкості вашого онлайн ресурсу.

7) Unsplash

онлайн маркетингові інструменти unsplash

Вам являєтесь прихильником якісного графічного оформлення веб-сайтів? Може ви маєте дизайнерську освіту? В таком випадку рекомендую звернути увагу на ресурс Unsplash. В часи коли ваш блог можуть заблокувати через порушення авторського права його послуги здаються більш ніж доречними. Він пропонує безкоштовні якісні картинки для оформлення ваших блог постів. Ви можете їх використовувати без будь якого страху в отриманні скарги за порушення авторського права. Картинки на даному сайті поміщені в такі категорії як:

  • Шпалери;
  • Природа;
  • Архітектура;
  • Тварини;
  • Їжа та напої і тд;

6) OneSignal Plugin

бізнес інструменти onesplash plugin

Хочете мати будувати лояльну до вашого блогу аудиторію? Тоді зверніть увагу на цей плагін для WordPress. Він дасть вам чудову можливість сповіщати ващих читачів про нові дописи. Все що потрібно це встановити цей плагін на русурс, налаштувати і все. Зацікавлені користувачі в любому випадку будуть заглядати на ваш сайт з надією почитати новий контент.

5) Tinypng

tinypng онлайн бізнес ресурси

Хочете мати на сайті світлини високого розширення та гарної якості? Не біда! Відвідавши цей ресурс ви матимете можливість зжати ваші картинки у розмірі. В результаті ви отримаєте від 10% до 70% економії ваших ресурсів! А це є дуже важливо якщо ви хочете мати високу швидкість завантаження сторінок ресурсу тому що ви автоматично піднімаєтесь у видачі Гугла та Яндекса. Та й в кінці кінців, блог який швидко завантажується дозволить вам бути більш продуктивнішим та встигати робити більше аніж ваші конкуренти.

4) Google Analytics

гугл аналітика онлайн інструменти для бізнесу

Цей продукт можна по праву назвати одним із самих базових в інтернет маркетингу. Такі онлайн бізнес інструменти є базовоми для будь якого інтернет маркетолога. Осягнувши цей інтернет-продукт та декілька інших (Google Adsense, Google Adwords) можна отримати викокооплачувану посаду яка по суммі зарплати не буде перевищувати таку в програмістів. Раджу звернути особливу увагу на цей продукт корпорації Google.

3) Yoast SEO Plugin

yoast seo plugin онлайн бізнес інструменти

Найперший плагін який я рекомендую ставити на веб-сайт або блог усім користувачам WordPress. На мою думку він один із самих потрібних та корисних Вордпрес плагінів. В стандатній версії ви зможете користуватись плагіном який зможе просувати ваш пост по одному ключовому слово. Придбавши преміум версію ви будуте мати у своєму використанні додаткові преміум плюшки для додаткового просування в Гугл та Яндекс.

2) Befunky Editor

бізнес інструменти графічні befunky editor

Не маєте часу для того щоб оволодіти Фотошопом? Не страшно адже є Befunky Editor. Це онлайн фото-редактор з максимально простим інтерфейсом для усіх бажаючих відредагувати власні світлини. Тут зібрані усі необхідні інструменти серед яких є можливість : обрізати фото, змінити розмір її розмір, повернути фото, покращити фото і тд. Купивши преміум підписку ви автоматично отримуєте додаткові плюшки у вигляді спеціалізованих ефектів, автопокращення та виставлення освітлення на ваших світлинах.

1) Redirection Plugin

redirection plugin онлайн бізнес інструменти

Биті лінки є одним із важливих показників що впливають на SEO посування вашого онлайн ресурсу. Якщо ви маєте багато таких лінків то ваш блог буде мати невисокі шанси щоб вибитись на першу сторінку Гугл. Власникам сайтів та блогів на WordPress дається важлива можливість щоб виправити цю ситуацію. Ви можете виправити усі помилки 404 за допомогою Redirection Plugin. Він допомагає створювати 301 редіректи на необхідну сторінку. Цим покращуються СЕО показники і сайт впевнено йде до перших сторінок у видачі Google.

Facebook Comments
Онлайн бізнес інструменти
Догори