Розробка мобільних ігор

розробка мобільних ігор

Як створити ідею мобільної гри?

Розробка мобільних ігор вимагає від людини певних навичок. Звичайно ж це навички програмування. Але крім цього є деякі інші важливі скіли, про які ми сьогодні з вами поговоримо. Навіть на буду питати чи ти відчуваєш в собі запал для створення власної гри для Android / iOS платформ. Якщо ти читаєш цей пост, ти однозначно вмієш творити та маєш за плечима декілька проектів. А чи хочеш ти почати заробляти гроші онлайн за допомогою вбудованої реклами Google Adsense? Якщо це дійсно так то тобі буде корисно почитати даний пост. Це буде досить корисно, якщо ви маєте класну ідею. І хочете зробити власну Андроїд чи Aйос гру в Google Play / Apple Store.

View this post on Instagram

#UnityHackWeek Day 2! #unitylife

A post shared by Unity Technologies (@unitytechnologies) on

 1. Жанр мобільної гри

  Потрібно обрати один жанр мобільної гри.

 2. Вибрати нішу вашої Android/iOS гри

  Необхідно обрати нішу мобільної гри.

 3. Будьте спостережливими

  Необхідно слідкувати за трендами.

 4. Запитати людей

  Дієвим є запитати людей в щоб вони хотіли б пограти.

 5. В що люди не гратимуть

  Важливим є знати в що люди не будуть грати.

 6. Постійно покращувати мобільну гру

  Необхідно постійно покращувати мобільну гру.

 7. Книги

  Книжки займають важливе місце в розробці нових ідей.

 8. Телебачення

  Важливим на гейм-девелопмент є вплив телебачення.

 9. Копіювання чужих ідей

  Ви можете скопіювати чужі ідеї побачені в інших розробників.

 10. Висока віддача

  Геймдизайн вимагає високої віддачі розробників.

Розробка мобільних ігор є основною темою даного допису. Якщо ж говорити більш конкретно, то він буде розказувати про 10 корисних технік що можуть бути використані під час розробки ідеї для мобільної гри.

Розробка мобільних ігор на Android / iOS

Планування ідеї мобільної гри може бути досить виснажливим завданням. Тут потрібно мати сукупність з багатьох навичок. І якщо ж ви ніколи не займалися цим, то маєте нагоду ознайомитись з десятьма дієвими способами, як можна створити ідею власної мобільної гри. 

10) Обери жанр мобільної гри та достримуйся його

В ігровій індустрії існує дуже багато жанрів. Деякі знаходяться на ринку вже не один рік і для цього є свої причини. Постарайся подумати про те що тобі до смаку. Це може бути FPS, RTS, RPG або мобільні пазли. Намагайся зконцетруватись на своєму улюбленому жанрі та притримуйся його під час власної кар’єри геймдевелопера.

9) Вибери нішу для гри та зроби справжній хіт

Якщо ви вже використали попередню пораду то зверніть увагу і на цю. Я вам рекомендую обмежити власну ідею ще більше та вибрати власну мікро нішу. До прикладу ви обрали створення мобільної RTS гри але при цьому завжди любили фантастику. То чому б вам не створити фентезійну RTS забавку? Або ви хочете створити RPG і завжди любили первісний світ. Можете без проблем створити RPG в період первісних людей. Все просто!

8) Спостерігай за цілою планетою та покращуй власну гру

Світ є неймовірним та чудовим місцем. І в ньому є багато неймовірних людей. І час відчасу ці люди роблять дивні речі але надиво це в них виходить добре! Спробуйте озирнутися навколо та поглянути що ж робиться навколо вас. Спробуйте проводити власний час приділяючи увагу до того, як живуть та взаємодіють люди. І це повинно бути не тільки те як люди взаємодіють між собою але й з цілим світом. І можливо, будучи уважним ви зробите нову гру на кшталт Subway Surfers або Candy Crush Saga.

7) Запитай людей, а в щоб вони хотіли пограти?

Треба дивитись правді в очі. Деколи прийдеться просити про допомогу. І це очевидно. Не лякайтесь що хтось вкраде вашу ідею або не згадає про вас вокористовуючи ваші напрацювання. Просто запитай в що люди хочуть грати! Воним можуть мати хороші ідеї і якщо ви використаєте їх то будете для них справжнім героєм.

6) Цікався в щоб люди не хотіли пограти?

Такі речі як розробка мобільних ігор вимагають цікавих рішень. І дане рішення може принести не менше користі аніж попередній пункт. Люди можуть не знати чого вони хочуть поки не отримають цього. Але часом вони можуть знати що їм не подобається. І те що їм не подобається, те в що люди не хочуть грати може мати дуже велике значення для вашого майбутнього проекту.

5) Постійно покращуй мобільну гру

Вимкніть все що може вас відволікати. Зараз є критичним, щоб не відволікатися та зконцентруватись на власному проекті. Тепер приділять 15-20 хвилин записуючи на папері усі ідеї що виникають у вас в голові. Не судіть строго. Не концентруйтесь на написаному. Якщо воно ниникає у вашій голові, просто записуйте і вже потім можна буде проаналізувати написане. Дещо з написаного може бути дійсно цінним та неймовірно покращити вашу мобільну гру.

4) Книжки є важливими при розробці нових ідей

Подумайте про усі книжки які ви коли небудь прочитали. Боже ж ти мій, це був гарно проведений час чи не так? Ви читали Пауло Коельо, Чарльза Діккенса або ж Стівена Кінга? Круто, ви маєте дійсно крутий і тонкий літературний смак який з легкістю можна використати в розробці власного гейм проекту. Будь що з прочитаних вами книжок може слугувати відправною точкою для супер мега крутої мобільної гри.

3) Присутність ТВ є важливою для розробки мобільних ігор

Якщо ж ви маєте підписку на Netflix то це круто. Постійний перегляд цікавих серіалів та фільмів може мати позитивний вплив на розробку ідеї мобільної гри. І тут все може відіграти важливу роль: акторська гра, сюжет, манера розповіді сюжетної лінії і тд. Треба бути суперуважним до деталей та вміти виділити саме важливе та використати це на всі 100%.

2) Мавпа бачить, бере та копіює чужі ідеї

Потрібно звертати увагу на ігри що вам вже довелося пограти. Можливо це не буде зовсім чесно але і тут ви також можете отримати власну порцію натхнення. Перегляньте все що ви коли небудь грали та отримайте натхняння для власного гейм проекту. Сюжет, геймплей, персонажі гри. Будь що може бути важливим тому будьте дуже уважні та переносьте на власний проект лише те, що вам дуже сподобалося. І не важливо що ж це саме була за гра, The Last of US для PS4 або Супер Маріо для Денді. Всі нюанси є важливими в розробці власного ігрового проекту.

1) Геймдизайн вимагає високої віддачі

Можливо це буде очевидним в розробці нової гри, але творіть нові ігри. Якщо ви вирішили звязати своє життя з іграми то буде важливим творити нові ігри, помилятися, дивитися що працює а що ні. Розробка мобільних ігор вимагає повної віддачі від геймдизайнера. Будьте наполегливим та творіть власні проекти і можливо завтра ви створите но

Facebook Comments
Розробка мобільних ігор
Догори