Українські стартапи на мільйон

українські стартапи
Додому » Українські стартапи на мільйон

Українські стартапи які заробили їх власникам мільйони долларів

В 2018 році українська стартап індустрія стала відомою завдяки низці успішних бізнес проектів. Вам пропонується перелік найпопулярніших стартапів, які досягнули світового визнання та дали можливість їх власникам заробити нереальні сумми грошей у вигляді мільйонів долларів США. Хочете дізнатися про всісвітньо відомі українські стартапи прямо зараз? Тоді прошу перейти до повного списку з 10 пунктів прямо зараз

Всесвітньо відомі українські стартапи

10) Ugears

Українські стартапи на кшталт Ugears роблять Україну відомою по усьому світу не тільки завдяки Чорнобилю та Андрію Шевченку а ще й завдяки технологічним ідеям, якими кишать голови українських винахідників. Ugears виробляє супер круті 3D пазли з легкої фанери. Їх можуть збирати як дорослі так і діти, що робить їх надзвичайно популярними серед мільйонів людей по усьому світу.

9) Senstone

Суперкрутий пристрій для перетворення голосу користувача на текстові нотатки. На мою думку геніальний гаджет для письменників, сценаристів та просто творчих людей для яких важливим є зафіксувати розумну думку в будь-яку пору дня.

8) SolarGaps

Український стартап, який виготовляє жалюзі з сонячними панелями. Дуже крута ідея, яку з успіхом вдалося реалізувати саме нашим співвітчизникам. Уявіть собі, що маючи подібні жалюзі у власному приватному будинку ви матимете можливість заряджати від накопиченої сонячної енергії ваші гаджети, електромобіль Тесла або просто працювати за комп’ютером. Хіба це не круто? Хотілося б і мені отримати такі жалюзі у свій куплений в майбутньому приватний будинок.

7) PassivDom

Такі українські стартапи як PassivDom змінюють наше уявлення про життя. В чому ж суть бізнесу цієї компанії? Все дуже просто. Вони пропонують повністю готові будинки які укомплектовані усім необхідним для життя. Ці будинки виготовляються за технологією 3D друку. Взяти такий будинок можна собою хоч в гори, хоч на берег моря. Як на мені то такий будинок є справжньою мрією.

6) CruiseBe

Прорив у сфері круїзних подорожей здійснило українське подружжя яке запропонувало цікаве вирішення усіх нюансів повязаних з вашою майбутньою круїзною подорожжю. Вони створили окремий додаток, за допомогою якого усім охочі можуть ефективно спланувати власну подорож на круїзному лайнері.

5) Effa

Українські винахідники створили першу українську щітку, яка виготовлена з екологічно чистих матеріалів. Їх ідея отримала неймовірне визнання в Україні а потім і на міжнародному ринку технологічних новинок. Effa увійшла до п’яти найкращих еко-ідей світу на міжнародному конкурсі в Німеччині.

Читати Більше:

Українські тв-шоу | Кращі Ток-шоу України

10 причин боротись за незалежність України

Надзвичайний стан в Україні та його наслідки

4) Cardiomo

На мою думку, це одна з найважливіших бізнес ідей мого топу кращих українських бізнес стартапів. В чому ж його суть? Cardiomo являє собою невеликий пристрій, що кріпиться на тіло людини. Він без сумнівів здатен врятувати мільйони життів по усьому світу, так як здатний попереджати розвиток таких хвороб як інфаркт, ішемічна хвороба серця чи інсульт. Такі успішні українські стартапи як Cadiomo змінюють наше життя на краще.

3) Helko Smart Dumbbels

Ідею на мільйон долларів запропонував молодий український винахідник, який кинув навчання в університеті заради власної бізнес ідеї. Helco Smart Dumbbels це розумні смарт гантелі, які обладнані різноманітними датчиками, що в декілька разів покращують процес тренування.

2) Picolor

Це портативний пристрій розроблений нашими співвітчизниками. Він дає змогу створити мільйон фарб за лічені секунди. Щоб отримати бажаний відтінок достатньо вибрати необхідний колір на палітрі у відповідному додатку. Інформація з додатку за допомогою технології bluetooth передається в пристрій Picolor, а він в свою чергу змішує 5 пігментів у необхідних кількостях.

1) Petcube

Українські бізнес ідеї можуть здобути визнання далеко за межами власної держави, якщо ми говоримо про Petcube. Даний стартап здобув неймовірну популярність на міжнародній арені та здобув престижну нагороду Red Dot Award. Що ж являє собою даний стартап? Це відеокамера для тварин. Окрім цього, в Petcube вбудовано годівницю для вашого улюбленця. Petcube дозволяє стежити за власним улюбленцем та в разі необхідності навіть годувати його.

Facebook Comments
Українські стартапи на мільйон
Догори