Технологічні розробки, яких скоро не буде

технологічні розробки

Технологічні розробки яких не буде через 25 років.

Технологія постійно змінюється під впливом стрімкого технологічного прогресу. Постійно з’являються технологічні винаходи які захоплюють нашу увагу своєю новизною та ексклюзивністю. Штучний інтелект, адронний колайдер, автівки на електриці та багато іншого захоплюють нашу увагу із дня в день. Але незважаючи на це, деякі технологічні розробки мають прикру здатність старіти, які тільки ми їх купуємо. Чому так стається? Ну тут все очевидно. Науково-технічний прогрес він як небезпечна тварина що вирвалась із полону. Він змітає все на своєму шляху та змушує нас жити по абсолютно новим правилам.

Високотехнологічні розробки які скоро зникнуть

Незважаючи на все вищесказане, незважаючи на уявну цінність усіх речей з цього списку, ми бачимо все має здатність старіти та бути непотрібним. А через 20-25 років всі технологічні розробки з цього списку стануть нікому не потрібними. І на зміну цим ноу-хау прийдуть цікаві рішення, які заволодіють цим світом.

дзеркало заднього виду

10) Зеркала заднього вигляду (автомобільні технологічні розробки)

Якщо зважити на те як швидко сьогодні розвиваються новітні технології, то очевидним стає одне. Не за горами той час, коли автомобільні компанії почнуть використовувати камери замість старомодних дзеркал заднього виду. Окрім цього камери стануть стандартною річчю для новомодних автівок що не потребують людини для керування. Ще одним плюсом в сторону цієї технологічної новинки є те, що камери стали досить дешевими а це є серйозною перевагою для будь-якої компанії виробника автомобілів. Паркуватись по камері коли ви відвідуєте супермаркет? Звучить як надприродна сила але зовсім скоро так почнуть робити усі.

технологічні розробки

9) Телефонні вишки (телекомунікаційні технологічні винаходи)

В той час як технологічні розробки йдуть невпинною ходою, то ситуація з розробками в галузі фізики не такі райдужні. В результаті цих процесів більше роботи може бути виконано на меншій площі. Це може бути застосовано для телефонних веж, що стають все меншими та меншими. Є думка, що в недалекому майбутньому вони взагалі перестануть існувати. Вже зараз є смартфони, які можуть не використовувати послуги телефонних веж, якщо вони знаходяться від співбесідника на відстані не менше ніж 500 метрів.

пульт керування

8) Пульт керування (телебачення та його технологічні новинки)

Усі фаната пультів дистанційного керування можуть заспокоїтись. Предмету їхнього обожнювання в найближчому майбутньому просто не стане. Він назавжди відійде у минуле. Мільйони пристроїв по всьому світу уже під’єднані до Wi-Fi. Це означає що технологія сьогодні може керуватись через смартфони, планшети, комп’ютери та смартгодинники. Такі технологічні винаходи, як Google Home та Amazon Alexa можуть керувати світлом або приладами у вашому домі за допомогою вашого голосу.

технологічні розробки

7) Кредитні картки (банківські винаходи)

Коли люди винайшли кредитні картки, то це набагато спростило оплату за їжу та розваги. Перша кредитна карта була презентована в 1950 закладом який називався Dinners Club. За один рік вони мали більш ніж 20,000 клієнтів. Але це було більш ніж 70 років тому. Зараз усе по іншому. Сьогодні технологія змінюється буквально із швидкістю світла. Багато компаній по всьому світу уже пропонують оплату через смартфон, який має чіп NFC. Оплата через смартфон є набагато зручнішою чим постійно носити із собою кредитку.

технологічні розробки

6) Металічні ключі (винаходи для дому)

Технологія, що дозволяє замінити металічний ключ уже існує і це всього лиш питання часу, коли це міцно закріпиться у нашому повсякденному житті. Наприклад нові автівки уже можуть відкриватись за допомогою кнопок на вашому смартфоні! Уявіть собі, що ви зможете відкрити ваш будинок або квартиру просто натиснувши кнопку на вашому мобільному пристрої. Уже сьогодні вироблять ключі, які реагують на ваш голос. За оцінками експертів, дані технологічні розробки можуть кардинально змінити наше життя уже через якихось 20-25 років.

технологічні розробки

5) Фізичні медіа носії (технологічні винаходи медіаринку)

Боротьба на цьому ринку заслуговує окремої оповіді. Ну реально, в 2000них відеокасети формату VHS відійшли у минуле коли ринок захопили DVD. Щодо аудіокасет, то вони були замінені на CD наприкінці 1980х. Дивлячись на ринок медіа-носіїв можна із впевненістю сказати що вони в найближчому майбутньому будуть повністю витіснені новими технологічними рішеннями. Це станеться через стірімнові сервіси накшталт Netflix та YouTube. Вже сьогодні їх використання дозволяє не користуватись Blu-ray які прийшли на зміну DVD.

технологічні розробки

4) Дротові зарядні пристрої (телекомунікаційні розробки)

Уявіть що ви не мусите переживати за те, що батарея вашого мобільного “здохне” в самий непідходящий момент. Саме в той момент, коли бути на зв’язку для вас буде життєво важливо а ваш смартфон наче якийсь терорист візьме та просто відключиться. Не буде більше пропущених дзвінків або роз’єднань через проблеми із батареєю і того, що ви вчасно не підключили ваш телефон до розетки. Нічого цього не буде! Мобільні зарядні пристрої вже на шляху до власного становлення. Не є секретом, що більшість смартфонів-флагманів мають можливість заряджати власну батарею без використання жодних проподів. Компанії вже виробляють пристрої які здатні заряджати смартфони використовуючи радіохвилі та Wi-Fi.

технологічні розробки

3) Банкомати (банківські новинки та ноу хау)

Технологічні розробки у банківській сфері з’являються кожні декілька років. Незважаючи на все, це не буде тривати вічно і уряди країн перестануть друкувати гроші та повністю перейдуть на цифрову валюту. Багато країн уже дозволили використання цифрових активів таких як Bitcoin, Ethereum, Dash і т.д. Цікавим фактом є те, що лише 9 процентів світового населення використовують фізичну валюту. Але рік за роком вона перестане бути такою потрібною. І моторошна та страшна історія любого банківського клерка буде реальністю. Світ перейде на цифрові криптоактиви а гроші в теперішньому вигляді перестануть існувати.

2) Голки (розробки технологій для медицини)

На радість усіх та кожного ера існування медичних ін’єкцій дуже скоро завершиться та зміниться на щось кардинально нове. Дослідники анонсували два нових проекти які стануть завершенням ери медичних ін’єкцій. Одна з них це так звана “надшвидка ін’єкція” яка може доставляти ін’єкцію до місця призначення із надзвуковою швидкістю. Другий проект передбачає ковтання зонда з голкою всередині. Після зробленої ін’єкції зонд та голка знищуються завдяки шлунковому соку. Беззаперечним є те, що ці дві технологічні розробки принесуть багато добра усьому людству.

Кінотеатри технологічні медіа новинки

1 ) Кінотеатри (технологічні медіа новинки)

Вже було сказано не раз, що дні коли люди ходять в кіно поволі йдуть на спад. Навіть незважаючи на те, що люди люблять ходити в кіно, технологія продовжує стрімко розвиватись. Сьогодні ви нвіть можете мати 3d яке пропонується деякими розробниками на певних моделях телевізорів. Такі технологічні винаходи в короткочасній перспективі принесуть дуже багато користі для пересічних людей. Людям буде зручніше відкласти перегляд фільму в кінотеатрі на користь зручного перегляду в домашніх умовах. А в сьогоднішніх умовах розвитку віртуальної реальності, хто знає куди занесе розвиток технологій? А ніхто не знає, і це дуже добре 🙂

Facebook Comments
Технологічні розробки, яких скоро не буде
Догори