Як створити мобільний додаток

Як створити мобільний додаток

Як створити мобільний додаток: топ-10 сервісів

Cтворити свій додаток для Android або iOS є надзвичайно прибутковою справою. Можете зайти онлайн та пошукати в Google середні зарплати програмістів в Києві, Львові чи Харкові. Але як створити мобільний додаток не маючи навичок в програмуванні? Про все це ви можете дізнатись прочитавший цей допис. І можливо з його допомогою ви створите наступний хітовий застосунок на зразок Instagram, або такі блокчейн атартапи як Birdchain , TV-TWO або Nimses.

Програмування може викликати у вас страх. І ви будете дивитись в сторону більш простих та зрозумілих онлайн-конструкторів. Такі компанії зроблені щоб допомагати створювати застосунки людям без досвіду. Власне про такі сервіси я і буду розказувати в цьому інформативному дописі. 10 річний досвід кодування і нереальний досвід в IT сфері? Можете про це забути. Наступні онлайн-сервіси зроблять всю роботу за вас. 

Як створити ios або android додаток?

Якщо задуманий вами застосунок створювався для вашого бізнесу, популяризації блогу, продукту чи сервісу то такі конструктори будуть надзвичайно корисні. Не потрібно вчити такі мови програмування як Kotlin, Java чи Python. Відтепер кодити та створювати додатки зможе кожен бажаючий.

створити мобільний застосунок з Appery.io

10) Appery.io

А розпочинає наш чарт Appery.io. Що дана система собою являє? Це потужна система створення Android та iOS додатків. Вона є створеною на основі новітніх хмарних технологій. Так а в чому ж зручність цих хмарних технологій? Гарне запитання. Все досить просто. Вона полягає у тому що не потрібно нічого встановлювати. Додатки створюються в “хмарі” і вам не потрібгно нічого запускати або встановлювати. Як на мене, то все зроблено досить розумно. Як гадаєте?

Ціна: стартує від 60 американських президентів на місяць. Є ціна і $135. Все залежить від потреб та необхідностей клієнтів.

створення мобільного додатку з Mobile Roadie

9) Mobile Roadie

Надзвичайно зручний онлайн-конструктор який дозволяє створювати Android та iOS додатки. В Mobile Roadie все надзвичайно продумано. Весь процес ведеться в зручному візуальному режимі. Дана платформа підтримує усі популярні типи данних. Серед них автоматичний імпорт данних із RSS, Twitter та Google News каналів. Ви можете переглянути ваш застосунок безпосередньо перед створенням в Mobile Roadie’s back end. Окрім вищезазнячених типів данних, платформа дозволяє вводити данні за допомогою XML, PHP, JSON, HTML та CSV.

Ціна: Розцінки стартують від 145$ за стартовий пакет послуг.

TheAppBuilder мобільний додаток android ios

8) TheAppBuilder

Дана платформа пропонує програмне забезпечення за допомогою якого можна задовольнити потреби 99% клієнтів. Ви можете створити android чи ios застосунок працюючи в онлайн інструментах. Якщо ж ви не маєте достатньо досвіду використання програм такого плану то можете скористатись неймовірно зручною програмою навчання. Даний софт повністю відповідає на запитання як створити мобільний додаток навіть не маючи відповідні навички програміста.

Ціни: Розцінки бувають різні, в залежності від потреб клієнта.

Good Barber iOS Android мобільний додаток

7) Good Barber

Платформа пропонує створення якісних android та ios застосунків. Все це іде у зв’язці із створенням оптимізованого веб-забезпечення. Для усіх пропонованих платформ ви можете контролювати абсолютно усі процеси розробки про цьому не написавши жодного рядку коду. Ви можете почати із декількох “кістяків” вашого застосунку. Всі вони максимально гнучкі до кастомізації і їх можна переробляти відповідно до ваших ідей з гарними іконками та шрифтами Google Fots. Ви будете отримувати візульний фідбек як тільки поміняєте будь-які параметри у вашому додатку. Good barber дає можливість відсилати зручні Push повідомлення та максимально залучати у ваш бренд користувачів за допомогою фото, відео та тексстового контенту.

Ціни: Оплата за послуги стартують від 32$ для Android та 96$ для iOS додатків.

як створити ios android додаток з Appy Pie

6) Appy Pie

На мою думку одна із самих зручних платформ що дає повну відповідь на те як можна створити мобільний додаток без будь якого досвіду в програмуванні. Ця платформа дозволяє користувачам створити мобільний застосунок практично для будь якої платформи використовуючи хмарні технології. В Appy Pie вам не має чого встановлювати тому що розробка вашого застосунку відбувається безпосередньо в хмарі. Вам же залишається керувати всім процесом у візуальному редакторі. Кожна із змін відбувається наживо. Користувачі можуть відсилати Push повідомлення, монетизувати, бачити живу статистику, відслідковувати місцезнаходження за допомогою GPS.

Ціни: Користувачі можуть користуватись цією платформою безкоштовно але при цьому буде показуватись реклама. Якщо є гроші на платний акаунт то будьте готові викладати по $50 на місяць за платинум акаунт.

створення додатку для android ios планшетів смартфонів з AppMachine

5) AppMachine

Клієнтам онлайн сервісу AppMachine дуже просто використовувати усі його можливості. Все це тому, що дана платформа працює на принципі перетягни та працюй. Уявімо що вас не влаштовує якийсь із моментів у вашому додатку. Ви заходите у візуальний редатор та просто перетягуєте блоки в потрібне вам місце. Таким чином можна створити застосунок який повністю відповідає вашим потребам. Використовувати для цього можна великий набір кольорів, шрифтів, іконок і тд. Окрім цього, ви можете просканувати веб-сайт на предмет корисного змісту та внести його безпосередньо у ваш андроід чи iOS застосунок.

Ціни: Користувачу доведеться викладати по 49$ на місяць за базовий акаунт. Оплата може зростати до $69 в залежності від кількості створених вами застосунків.

GameSalad мобільний застосунок для андроід айсос смартфонів планшетів

4) GameSalad

Ця онлайн-платформа дозволяє публікувати застосунки для ios, android, html5, та macOS. Вона має інтерфейс що працює за принципом drag-and-drop. Він дозволяє вам не володіти навичками програмування але ефективно працювати над додатком. Його метою є навчити вас комп’ютерним технологіям використовуючи візуальний процес побудови додатку. Дана платформа дозволяє створювати ігрові застосунки де ви зможете налаштовувати сцени та їх акторів. Вищевказані операції можна буде робити за допомогою зображень, звуків, відеовставок, та різноманітних навігаційних рішень. Безсумнівним плюсом GameSalad є активний форум. На ньому можна отримати відповіді на будьякі технічні запитання.

Ціни: Платформа GameSalad бере різну ціну з розробників та студентів. Якщо ви обрали її то потрібно зв’язатись із службою техпідтримки та обговорити ціну безпосередньо виходячи із ваших умінь та навичок.

BiznessApps android ios додаток

3) BiznessApps

Онлайн-компанія орієнтована на створення застосунків для малого та середнього бізнесу. Вона дає багаті можливості та великий функціонал. Серед них можна виділити форму замовлення товару, корзину покупок, огляди на товар, повідомлення, динамічний контент, PUSH повідомлення, багату аналітику і тд. Супер-зручна система управління контентом дозволяє створити ваш застосунок за лічені хвилини. Важливу роль у цьому процесі відіграє можливість переглянути результат роботи наживо. Бізнесмени та стартапери можуть з легкістю керувати додатком онлайн, вносячи зміни та публікуючи результат одразу ж в Google Play або Apple Store.

Ціни: Користувачам буде запропоновано платити 99$ на місяць за один застосунок та $250 за два та більше андроід чи iOS додатків.

AppMakr ios android додаток

2) AppMakr

Платформа AppMakr є зручною в створенні iOS, Android, та HTML5 додатків. Як і інші онлайн сервіси цього чарту, вона абсолютно не вимагає знання будь яких мов програмування. Ця компанія була створена в 2009 році. На сьогоднішній день правами на неї володіють Infinite Monkeys. Маючи за спиною десятилітній досвід, вона є одним із самих затребуваних конструкторів застосунків на ринку. Ви можете створити стільки додатків скільки захочете, використовуючи багатий функціонал AppMakr: PUSH повідомлення, графічну, відео, чат-кімнати, інтеграцію Google Maps, покупки всередині додатку та багато чого іншого.

Ціни: AppMakr має плани як безкоштовні. Це стосується мобільного конструктора застосунків. Окрім цього є і платний тариф який стартує від $99 на місяць.

як створити мобільний додаток з ShoutEm

1) ShoutEm

Однозначно найзручніша платформа яка на 110% готова дати відповідь на запитання “Як створити мобільний дадаток без знання мов програмування?”. Вона включає в себе багаті можливості кастомізації та монетизації вашого застосунку. Бонусом до цього ідуть багаті можливості публікації готового продукту в Google Play або Apple Store. Інтерфейс цього додатку може бути тісно пов’язаний із WordPress, Facebook, Soundcloud, Fourthsquare і тд. Багаті можливості монетизації застосунку передбачають створення постійного доходу від застосунку шляхом продажів всередені додатку та щомісячних підписок на пропоновані послуги.

Ціни: ShoutEm пропонує підписку в $59 на місяць зa android, $99 на місяць за андроід та iOS, та $179 за деякі бонусні послуги.

Facebook Comments
Як створити мобільний додаток
Догори