Шкільні предмети нової ери навчання

шкільні предмети

Шкільні предмети що мають бути у кожній школі

Безперечно кожен учень в певний час свого навчання ловив себе на думці що деякі предмети які він вивчає не зовсім йому потрібні. І це не через технологічні розробки, які використовуються під час вивчення цього предмету. Суть в самій дисципліні. Сьогоднішня шкільні программа має шкільні предмети, які м’яко кажучи застарілі та потребують заміни. Сьогодні є багато дисциплін, які можуть бути застосовані в шкільній програмі, як головні предмети для навчання школярів.

Шкільні предмети для “новітньої” школи

Шкільні предмети які викладаються в більшості шкіл це такі дисципліни як: біологія, хімія, фізика, іноземні мови, економіка та деякі інші предмети. Але це стандартні предмети, які не спрямовані на те, щоб розвивати дітей всебічно. Освітній программі необхідні цікаві решіння, які розвивають в учнях нові навички та уміння. В даному чарті ви прочитаєте про 10 дисциплін, які цілком могли б бути у вашій школі в якості навчального предмету.

шкільні предмети та художнє письмо, яке повинні вивчати в школах та університетах

10. Художнє письмо, яке повинні вивчати в школах та університетах.

Запитайте будь якого школяра і він вам скаже, що творити та вигадувати історії це завжди весело та захоплююче. Шкільні предмети які повинні бути внесені в навчальну програму ми почнемо з художнього письма. Дана дисципліна допомагає тренувати в дітей та студентів здатність вигадувати нові світи та писати класні книжки. Ви погляньте на таких письменників як Стівен Кінг та Джоан Роулінг. По їхні книги були видані по всьому світу багатомільйонним тиражем, що зробило цих письменників казково багатими людьми. Окрім цього, їхні книги були багато раз екранізовані і це також добавило свій матеріальний плюс в бюджет Роулінг та Кінга.

Винахідництво, яке мусить бути в категорії “шкільні предмети”

9. Винахідництво, яке мусить бути в категорії “шкільні предмети”

Шкільні предмети було б варто доповнити такою дисципліною, як винахідництво. Чому ні, це гарна ідея. Багато студентів та школярів мають природну жагу до того щоб творити власними руками. Але це не стимулюється керівництвами шкіл та коледжів, і багато потенційних “ейнштейнів” втрачають власні навички до винахідництва. Це може бути кумедно але Ньютон та Лейбніц зробили математичне обчислення засобом для здійснення геометричних та алгебраїчних операцій. А саме обчислення це вивчення змін з метою їх прогнозування.

Виробництво фільмів, яке повинно бути в категорії “шкільні предмети”

8. Виробництво фільмів, яке повинно бути в категорії “шкільні предмети”

Багато навчальних закладів мають театральні гуртки, але вони як правило фокусуються на акторській майстерності. Це дуже важливо для багатьох студентів, але деякі із них хотіли б пов’язати власне життя із виробництвом фільмів. І для цього повинна бути певна дисципліна. В цьому випадку, навчальні предмети можуть бути доповнені дисципліною під назвою “виробництво фільмів”. Дуже багато студентів хочуть бути режисерами. Багато з них ідеалізує Стівена Спілберга. Цей режисер на навчався режисерській майстерності уже коли почав навчатись в коледжі. А уявіть на секундочку, яких він висот міг би добитися якби мав такий предмет у школі?

Латинська мова, яку повинні вивчати студенти та школярі

7. Латинська мова, яку повинні вивчати студенти та школярі.

Забудьте Іспанську, Французьку, Німецьку та інші мови. На це у вас буде час в школі або в університеті. Краще за все звернути увагу на таку мову як латинська. Звичайно, це мертва мова якою майже ніде вже не говорять. Також вона використовується у вузько спеціалізованих колах. Ця мова є не набагато складнішою за іспанську, німецьку або французьку. Латинська належить до романо-германської групи мов. З цієї групи найбільш складною вважається італійська. Але якщо ви маєте добру базу у вивченні латинської то вивчення будь якої іншої мови із цієї групи буде для вас наче прогулянка по парку.

Теологія, яка мусить бути додана в категорію “шкільні предмети”

6. Теологія, яка мусить бути додана в категорію “шкільні предмети”.

Багато з нас так до кінця і не розібралися із такою важливою річчю як релігія. Для великої кількості людей залишаються невідомими основні переваги християнства, ісламу та іудаїзму. Люди не орієнтуються в цьому з різних причин. І це не заважає їм жити. Взагалі теологія це наука про Бога та все що з ним пов’язано. Основною метою для теологічних дослідження є повний аналіз та осмислення священно-богословських текстів. В теології розрізняють: юдейську, буддійську, індуїстську, християнську та інші течії навчання. Людей які займаються теологією називають богословами або теологами.

Теологія, яка мусить бути додана в категорію “шкільні предмети”

5. Історія філософії повинна вивчатись у школі та університеті

Філософія є дуже важливою наукою у шкільній програмі. Її важливість для молодих людей дуже важко переоцінити. Дуже важливо, щоб молоді спеціалісти розвивали в себе абстрактне мислення та можливість підтримувати розмову на будь-які теми. Тому, дуже важливим я ввести курс історії філософії у школах та університетах. Це дасть можливість молодим людям повністю оцінити внесок стародавньої Греції у розвиток світової культури. З людей, що назавжди вписали власне ім’я в історію Філософії можна віднести Сократа, Платона та Арістотеля. В історії східної філософії видними діячами були Конфуцій та Гаутама. Вони вміли годинами говорити на загальні запитання та збирати навколо себе велике коло слухачів.

Фізична освіта, як предмет детального вивчення

4. Фізична освіта, як предмет детального вивчення

Звичайні школи зазвичай мають дуже “посередні” уроки з фізичного виховання. Дані уроки в пересічному навчальному закладі зазвичай передбачають повторення учнями певних фізичних вправа по декілька раз за урок. І це все. Нічого більше в пересічній школі ви не побачите. А якщо вам і дадуть пограти у баскетбол, то не пояснять усіх правил. А це неправильно, і було б добре якби це помінялось. Люди які хочуть грати у баскетбол на більш серйознішому рівні повинні грати за команду. Саме в команді вони можуть навчитись усьому, що їм буде потрібно у майбутньому. Але є один маленький неприємний момент. Вас туди не візьмуть без базових навичок, які ви повинні отримати на уроках фізкультури. Тому багато зірок НБА застосовували власні надприродні сили щоб попасти у вищу баскетбольну лігу.

Шахи як предмет вивчення у навчальних закладах

3. Шахи як предмет вивчення у навчальних закладах.

Без жодних сумнівів шахи повинні начатись в навчальних закладах як базові шкільні предмети. Чому? Та тут є декілька причин. Сама головна полягає в тому що шахи тренують наш розум. Вони дають відчуття постійного та впевненого розвитку, які є насправді неймовірними відчуттями для кожного гравця в дану гру. Це досвід, який здобувається у інших напрямках. Згідно із статистикою, усі гравці що постійно грають в шахи здають тестування на більш високі бали, чим ті хто ніколи не грав в шахи. Це можна дуже просто пояснити. З гри в шахи вони беруть такі речі як терплячість та здатність критично мислити і передбачати ходи власного суперника на декілька кроків. Дані прийоми є основними моментами, які відрізняють людину що постійно грає в шахи від новачка.

Музика як категорія базові шкільні дисципліни

2. Музика як категорія базові шкільні дисципліни.

Одна із самих цікавіших тем сьогоднішнього чарту це музика. Вона повинна вивчатись в різному вигляді. Мається на увазі різні стилі та епохи. Наприклад Бах, Моцарт, Бетховен, Бітлз, Роллінг Стоунз, Аеросміт та Джастін Бібер або Брітні Спірс. Люди повинні знати усі головні течії та усі головні напрямки світової музики. Ці знання дозволяють виробити гарний музичний смак, а це дуже багато значить на сьогоднішній момент. Якщо заглибитись детальніше в начальну программу пересічної школи із умовного Ужгорода або Львова, то музика це перший навчальний предмет, який викидають із програми одразу ж коли виникнуть проблеми з фінансуванням. Це досить сумно, бо багато студентів випускаються із навчальних закладів маючи багато знань про жахливу та моторошну Другу Світову війну але не знаючи нічого про Рахманінова.

Бойові мистецтва як один із важливих предметів навчальної програми

1. Бойові мистецтва як один із важливих предметів навчальної програми.

Заняття бойовими мистецтвами для себе потрібно відділити від звичайного навчання фізкультурою у школі. Це відрізняється від футболу чи баскетболу. Знання отримані в цій сфері виступають надважливими, якщо ви хочете захиститись або хочете захистити вашого близького. В школі так званий буллінг дуже поширений. Часто ви можете стати об’єктом знущань однокласників чи однокурсників. Вони наче терористи, які ненавидять увесь цивілізований світ. Він має місце в різних країнах та географічних точках. Як правило жертви “буллінгу” фізично слабші від тих хто їх дістає. Тому дуже важливо дати їм можливість себе захистити від більш сильних та витривалих однолітків. Бойові мистецтва по праву займають місце в категорії шкільні предмети, які варто увести в шкільну програму в самому найближчому майбутньому.

Facebook Comments
Шкільні предмети нової ери навчання
Догори