Прилади Сяомі | Перелік Xiaomi девайсів

прилади Сяомі Xiaomi

Прилади Сяомі, які створють справжній розумний дім

Китайській технологічній компанії Xiaomi вдалося міцно закріпитися на українському ринку завдяки тому, що вони випускають якісні смартфони так і іншу домашню техніку, яка без проблем може бути підключена до технології що має назву “розумний дім” а в нашому випадку то “розумний дім від Хiaomi”. В даному пості я пропоную розглянути прилади Сяомі, які однозначно можуть вам сподобатися. Традиційно буду вдячний, якщо в кінці даного поста ви розкажете про власну думку стосовно тих чи інших приладів від китайської компанії Xiaomi.

Найпопулярніші прилади Сяомі

10) Відеореєстратор Yi Smart Dash WiFi Gray

Портативна камера, яка може виступати як відеокамерою так і відеореєстратором. Якість зйомки в даному пристрої буде на висоті, так як він підтримує максимально можливе для реєстратора розширення відео 2304*1296. В коплекті з міжнародною версією електроприлада йдуть:

  • Зарядка для прикурювача;
  • Липучка;
  • Шнур;
  • Детальна інструкція використання приладу Ксяомі.

9) Робот-пилосос Mijia Mi Robot Vacuum Cleaner

Він буде справжнім домашнім помічником для вас та членів вашої родини. Даний пристрій Xiaomi наділений інтелектом бджілки-трудяжки. Вона з легкістю буде робити порядок у вашій хаті саме тоді коли вам того буде потрібно. Працює старанно, без жодних пропусків. Єдине що потрібно зробити, це забрати всі можливі перешкоди перед його прибиранням. Ви можете з легкістю спостерігати за роботою #Xiaomi vacuum cleaner через зручний мобільний додаток.

8) Электрочайник MiJia Smart Home Kettle

Сучасна модель електрочайника від впізнаваного китайського бренду прикрасить будь яку кухню своєю присутністю. MiJia Home Kettle є функціональним приладом, який має багато корисних можливостей та широкий функціонал. За короткий проміжок часу чайник може закип’ятити воду та підтримувати її температуру з погрушністю в ± 1 градус. Ви маєте можливість керувати його роботою через спеціальний додаток, який можна завантажити з Google Play або Apple Store.

7) HD Медіаплейер Xiaomi 4K Mi Box 3 2/8GB

Цікавий прилад, який став просто незамінним в будь якому сучасному розумному домі. Встановляється для повної інтеграції вашого старого телевізора із такими сервісами як Google Play, Netflix та YouTube. Неймовірно зручним є факт того, що пульт працює через blootouth. Це означає що вам навіть необовязково наводити пульт на ваш телевізор.

6) Смарт-ваги Mi Body Fat Scale 2 White

Неймовірно корисний девайс, для усіх людей хто постійно слідкує за власною вагою. Такі прилади Сяомі, як Mi Body Fat Scale 2 приносять в наше життя комфорт та неймовірну зручність. Незважаючи на те, що вони є дуже маркими, їх дуже просто протирати і тримати в чистоті.

5) Роутер Xiaomi WiFi MiRouter 3 White

Кращий із роутерів своєї цінової категорії по такими параметрам як ціна та якість. Він пропонує людям, які купили цей девайс підтримку швидкості Wi-Fi до 300 мбіт на секунду та можливість роботи в режимі 5G. На даний момент даний роутер є однією із найкращих 2.4+5G моделей по параметрам ціна та якість.

Читати Більше:

4) Електробритва Mijia Electric Shaver

Багатофункціональна бритва від Ксяомі прийде до смаку усім поціновувачам якісного бриття та виробів відомого китайського бренду. Дана бритва пропонує сухе та вологе бриття. Тут встановлено потужний акумулятор, стан якого можна відслідковувати на LED індикаторі зарядки акумулятора.я

3) Фiтнесбраслет Xiaomi Mi band 3

Даний девайс від Сяомі є вашим багато функціональним та вірним супутником. Чим же поже похизуватись нова модель цього чудного браслету від цього китайського бренду? Перш за все це покращений захист, привабливий дизайн та інші додаткові бонуси, що вигідно виділяють даний пристрій на фоні інших аналогічних приладів.

2) Рюкзак Xiaomi 90FUN Colorful Sport

Супер рюкзак, який для своїх цілей є просто чудовим. Надзвичайно легкий, що дозволяє його з легкістю експлуатувати. Його можна брати з собою в дорогу як основний рюкзак, так і як додатковий. Сяомі зробила цей рюкзак дуже міцним. Як результат, він може вміщати в себе багато речей які ви зможете носити з собою цілий день.

1) Електросамокат Mi Electric Scooter

Нереально крутий девайс, побачивши який вам одразу ж захочеться його купити та поїхати куди очі дивляться. Він легкий і у великих містах мільйонниках здатен трохи розгрузити дороги. На нього обовязково пересядуть ті люди, яким остогидли корки на дорогах і їхнім єдиним бажанням є якнайшвидше добратися з точки A в точку B. Цікаво чи є ще такі люди, які сумніваються що китайці власними девайсами завойовують світ і прилади Сяомі тому підтвердження?

Facebook Comments
Прилади Сяомі | Перелік Xiaomi девайсів
Догори