Як почати свій блог ?

як почати блог онлайн

Як почати свій блог онлайн та заробляти достойні гроші

Одним із найкращих рішень в моєму житті було навчитись як почати свій блог в Інтернеті. Я почав це робити в далекому 2017 році і займаюся цим по цей день. Можна піти простим шляхом та використовувати спеціалізовані конструктори веб-сайтів. Власне про цей спосіб я сьогодні і буду розповідати.

Моїм рішенням до вивчення способів як почати свій блог в Інтернеті та заробляти додаткові кошти послужив той факт, що досить тривалий час я працював на фрілансі копірайтером та лінкбілдером. Така робота навчила мене як саме можна заробити гроші онлайн.

Як почати вести свій блог ? 10 кроків до популярності та онлайн заробітку розміром в десятки тисяч гривеньClick To Tweet

Якщо ви бажаєте побудувати фріланс бізнес або заробляти пристойні кошти із блоггінгу то в цьому випадку я не можу рекомендувати нічого краще аніж навчитись як почати свій блог онлайн.

На сьогоднішній день не має ніяких труднощів із тим щоб почати писати та публікувати власні дописи онлайн і останнє що може вас зупинити це технічна сторона цього питання.

Саме тому я створив цей гайд по усім питанням що можуть у вас виникнути якщо ви захочете створити власний блог в мережі Інтернет і надалі монетизувати його.

Почати свій блог та заробляти гарні гроші сидячи вдома

10) Вибрати ім’я для блогу та домен

як почати свій блог

І так, ви вирішили почати власний блог і думаєте з чого ж почати. Першим кроком на цьому шляху буде визначитись з іменем ресурсу. Ви зможете назвати ваш сайт як заменеться. Саме головне що потрібно пам’ятати це назва була максимально короткою та зрозумілою. Потрібно щоб коли людина зайде на ваш сайт то в неї не виникало труднощів. Взяти для прикладу можна сайти Google.com або bbc.com. Максимально просто та легко запам’ятати. Я вибрав власну фамілію як назву для блогу. Як на мене то вийшло коротко та зрозуміло що данний ким ведеться цей блог. Ви можете обрати будь що інше. Все залежить від вашої фантазії.

9) Знайти хостинг провайдера

як почати свій блог

Наступним, що потрібно зробити це знайти хостинг провайдера. На даному етапі в мене не виникало ніяких запитань хто ж це буде у моєму випадку бо я стежив за популярним українським блогером Орестом Зубом. Він рекомендував на сторінках власного блогу користуватись послугами популярного в Україні сервісу WPHost. Ознайомившись з цією компанією я також рекомендую їхні послуги які характеризуються високою якістю та помірними цінами. Тому пропоную перейти за оцим лінком та ознайомитись самостійно з послугами цієї компанії. Від себе хочу сказати, що служба підтримки там просто на висоті. Дадуть відповідь на будь яке запитання в найкоротші терміни і не має значення чи то ранок понеділка чи 10 вечера суботи. Одним словом, рекомендую!

8) Вибрати платформу для ведення блогу

як вести свій блог в інтернеті

Далі вам потрібно обрати платформу для ведення блогу. Тут можуть бути  проблеми із тим що ж вибрати по тій причині що платформ існує більше десятка. Це є Joomla, Drupal, Medium, WordPress та багато інших платформ. З власного досвіду хочу сказати, що вести блог на WordPress є легше і краще з багатьох причин. По перше це зручність, швидкість освоєння, зрозумілість і тд. Даний ресурс також створений на Вордпресі тому я особисто рекомендую дану платформу.

7) Обрати нішу та про що буде ваш блог

вести свій блог онлайн

Зрозуміти як почати вести блог в інтернеті можна якщо ви обрали тему для вашого онлайн ресурсу. Припустимо ви орієнтуєтесь в охоті або рибалці. Можна з легкістю почати вести блог на одну з цих тем. Головне це не відступати від власної теми та слідувати їй на протязі усього часу. Тобто якщо ви обрали для себе тему рибалки то і будьте добре притримуватись її. Це все робиться для того, щоб не попасти під санкції Google які частково або повністю викинуть сторінки вашого сайту з індексу Гугла. Для того щоб трішки пояснити ситуацію я поясню свою думку. В інтернеті є такий ресурс як web.archive.org. Він створений щоб робити скріншоти вашого сайту в рандомний час дня на протязі усього його існування. І якщо в 2016 році ви мали блог про рибалку, через пів року вирішили поміняти тему на собачки та котики а вчора вирішили поміняти тему на онлайн казино то варто чекати санкції. Тому, прошу притримуватись однієї теми.

6) Знайти тему та дизайн для вашого інтернет ресурсу

вести свій блог онлайн

Досить важлива тема з якою ви стикнетесь коли будете запускати власний ресурс. Слава Богу, що у Вордпрес з цим ніколи не було жодних проблем. Ви зможете знайти сотні безкоштовних тем на будь який смак та будь яку тематику. Також ви можете зробити фільтрування вашого сайту по таким функція як довільний фон, віджети в сайдбарі, користувальницький логотип і тд. Теми оформлення знайдуться на будь-який смак. А якщо безкоштовних немає що вас влаштовують немає то можете з легкістю купити платну тему на Templatemonsters, Envato або Themeforest.

5) Створити найбільш важливі сторінки

почати власний блог онлайн

Кожен блог повинен відображати базову та фундаментальну інформацію. Наприклад хто ви є та чому відвідувачі вашого блогу повинні вас слухати. Також важливим є як люди можуть з вами зв’язатися та про можливість співпрацювати з вами. В цілому то ці сторінки досить стандартні. Завдяки ним ви можете представитись людям та розказати про власні інтереси та життєві досягнення. Ці сторінки є дуже важливими якщо ви хочете розказати про себе.

4) Зробити контент план

почати персональний блог в інтернеті

Грамотно створений контент план буде ще одним кроком до того як почати свій блог в Інтернеті. До цього ви повинні відійти з усією відповідальністю тому що це по великому рахунку буде визначати вагу ресурсу для користувачів. Я думаю що грамотно створена контент стратегія є досить важливою. І велику роль у ньому відіграє інформація якою ви можете гордитися. Не забувайте писати про щось чим ви можете направду гордитися і про що вам приємно розказувати. Такий простий прийом буде привертати додаткову увагу відвідувачів тому не забувайте про такий простий але дієвий прийом.

3) Обрати регулярність публікування ваших постів

почати вести блог онлайн

Регулярність випуску нових дописів є одним із найважливіших під час запуску нового блогу. Це є зрозумілим тому, що ніхто ніколи не підпишеться на блог що випускає 2-3 дописи на рік. Втрачається елементарна цікавість аудиторії і тому тут потрібо грамотно все спланувати. До прикладу можете випускати по два дописи кожен тиждень. Ваші читачі будуть знати що кожен вівторок та п’ятницю можна заходити на блог та чекати нових цікавих дописів. Графік можна скоригувати згідно з ваших можливостей. Ви можете випускати дописи як в понеділок та і в неділю. Головне в цій справі зберігати періодичність.

2) Брати фотоматеріали та дизайн у вільному доступі

як почати блог онлайн

Перед тим як натиснути “опублікувати пост” ви мусите зробити ще один крок. Вчені довели що дописи з достатньою кількістю картинок отримують на 94% більше переглядів аніж дописи без картинок. А коли доходить до твітів з картинками то вони мать більш ніж на 150% ретвітів аніж аналогічні дописи без картинок. Що стосується Фейсбука то дописи з картинками отримують в 2-3 рази більше поширень аніж аналогічні без картинок. Все це говорить про що? При написанні дописів потрібно не забувати про якісні картинки тому, що вони збільшують охоплення відвідувачів як в соцмережах так і в пошукових системах.

1) Публікувати та рекламувати ваші дописи для можливості заробітку

почати власний блог онлайн

Ви зробили досить тяжкий шлях якщо добралися до даного пункту. І здавалося б що ви вже навчилися як почати свій блог в Інтернеті але однієї важливої речі вам всетаки бракує. Я зараз говорю про рекламування власних дописів. За статистикою про це не задумуються більшість блогерів початківців але тим не менше це досить важливо. Як саме ви можете просувати власні пости? Таких шляхів є декілька. Серед них можна виділити декілька основних шляхів: Фейсбук, Твіттер, Лінкедін, спеціалізовані форуми та Ютуб. Використовуючи дані напрямки ви можете серйозно покращити кількість трафіку на вашому персональному ресурсі.

Facebook Comments
Як почати свій блог ?
Догори