Перспективні криптовалюти 2019 року

перспективні криптовалюти

Які є самі перспективні криптовалютні проекти ?

Ціни на біткоїн та інші криптовалюти різко опустились в ціні минулого року, але зараз ситуація міняється в кращу сторону. Інвестори говорять про те, що підвищує інституційну підтримку криптовалюти. В основному це плани Фейсбук випустити власну криптовалюту а також торговельна напруга між США та Китаєм. А які ж перспективні криптовалюти є в нашому розпорядку?

 1. Bitcoin

  Найстаріша з існуючих криптовалют

 2. Enjin Coin

  Ігрова криптовалюта

 3. Ardor

  Пропонує імплементацію блокчейн в бізнес-процеси

 4. Holochain

  Надає людям можливість створювати децентралізовані додатки.

 5. EOS

  Пропонує створення децентралізованих додатків комерційного масштабу.

 6. Ravencoin

  Реалізує створення та обмін цінними активами

 7. Basic Attention Token

  Криптовалюта що надається Brave Browser.

 8. Waves

  Стартап російського крипто-підприємця.

 9. Ripple

  Третя після Bitcoin та Ethereum криптовалюта у світі.

 10. Binance Coin

  Одна з найперспективніших криптовалют Binance Exhange.

Судячи з цих данних, які є в загальному доступі, робимо висновок про неминуче підняття в ціні деяких із криптовалют. Проаналізувавши криптовалютний ринок більш детальніше, я підібрав 10 криптовалютних проектів на які варто звернути вашу увагу цього року. І так, вашій увазі пропонується пост “перспективні криптовалюти 2019″. Прочитавший цей допис, не забувайте залишити коментар з власними криптовалютами в коментарях.

Перспективні криптовалюти 2019

10) Bitcoin

За тиждень зростання біткоіна склало більше 15%. Обсяг торгів BTC за останню добу перевищував $ 23 млрд долларів. Індекс домінування біткоіни досягав 57,4%, після того як у четвер падав до локального мінімуму в 55%. Якщо розглянути дані крипторесурсу CoinMarketCap, в останній раз вартість найбільшої на ринку криптовалюти становила понад $ 9000 більш ніж рік тому, а саме на початку травня 2018 року. Як і раніше складно визначити причини, що викликали зростання курсу біткоіна. З початку року його вартість виросла аж на 140%. Існує чимало припущень, які намагаються пояснити недавні зміни його ціни. Зокрема, стверджується, що сплеск вартості біткоіна був викликаний повідомленнями про те, що соціальна мережа Facebook збирається запустити власну криптовалюту Libra.

9) Enjin Coin

Enjin Coin це орієнтована на ігрову індустрію криптовалюта. Завданням проекту є створення нової ігрової системи електронної комерції на базі блокчейну Ethereum. Enjin Coin позиціонується як валюта для покупки віртуальних товарів, підтримувана «найбільшою платформою геймерів в мережі Інтернет». Мобільний гаманець Enjin може використовуватися для роботи з біткоінами, Litecoin, Ethereum, ERC20- і ERC1155-токенами, в тому числі застосовуються в іграх на блокчейн. Мета команди Enjin – зробити Enjin Coin найкориснішою криптовалютою для геймерів. Крім самої монети, Enjin також створила безліч засобів для розробки програмного забезпечення (SDK), які допоможуть розробникам інтегрувати нові функції для своїх спільнот та забавок. Однією з переваг, що просуваються Enjin, є те, що, переводячи ігри на блокчейн, вони зможуть допомогти гравцям уникнути надзвичайно високого рівня шахрайства, яке поширене при передачі віртуальних товарів.

8) Ardor

Ardor працює на бізнес-моделі «Блокчейн як послуга» (BAAS), і це головна причина, через яку багато компаній хочуть в неї інвестувати. Однак, оскільки блокчейн являє собою складну технологію, бар’єр для входу для більшості підприємств просто не під силу. Ardor в свою чергу прагне надати підприємствам можливість впровадити блокчейн в свою діяльність. В проекту є величесний потенціал на обслуговування мільйонів підприємств по всьому світу. На 2019 рік в проекту заплановано багато значущих подій, які можуть посилити позиції ARDR на ринку криптовалют та вивести його в топи по капіталізації за досить короткий проміжок часу.

7) Holochain

Holochain (HOT) позиціонується як альтернатива блокчейну, надаючи розробникам платформу для створення децентралізованих додатків (dApps). Метод Holochain дозволяє уникнути необхідності підтримки глобального консенсусу, використовуючи агентську систему, в якій дані зберігаються і керуються обмеженим чином на блокчейні з розподіленою хеш-таблицею, що дозволяє уникнути проблем масштабованості. Система Holochain усуває проблеми масштабованості, не вимагаючи від кожного вузла або агента в мережі постійно оновлювати запис всього публічного блокчейну. Замість цього кожен вузол зберігає свій власний блокчейн, який взаємодіє з унікальним криптографічним ключем вузла. Перспективні криптовалюти на зразок Holochain є надзвичайно багатообіцяючими технологіями, які здатні змінити життя на краще в самій короткій перспективі.

6) EOS 

Монета EOS надійшла в продаж (ICO) 26 червня 2017 року. В своєму WhitePaper EOS визначається, як «архітектура блокчейну, яка масштабується до мільйонів транзакцій в секунду, усуває плату за перекази і дозволяє швидко і легко створювати децентралізовані додатки». EOS дозволяє розробляти децентралізовані додатки комерційного масштабу або додатки dApps на платформі EOS.IO. Подібно Ripple, EOS здатний виконувати мільйони транзакцій в секунду, що повністю контрастує з 20 операціями Ефіру і 3-4 в Біткоін. EOS більш технологічний, ніж Ethereum і Bitcoin, завдяки чому темпи його зростання найвищі в порівнянні з іншими криптовалютами.

5) Ravencoin

Про криптовалюту Ravencoin (RVN) довгий час ніхто особливо і не знав. Але за останні місяці вона піднялася в ціні на сотні відсотків і демонструє ледь не найдинамічніше зростання судячи із відкритих загальнодоступних даних Coinmarketcap. Ravencoin – це однорангова пірінгова мережу для створення і обміну цінними активами. В січні 2018 го року її представила група розробників на чолі з програмістом під ніком Tron Black і членом правління Bitcoin Foundation Брюсом Фентоном. Їх основна ідея полягала в створенні зручної та безпечної криптовалютної мережі, в якій можна буде швидко обмінюватися будь-якими активами: золотом, фіатними валютами, цінними паперами, акціями і т.д.

4) Basic Attention Token

Блокчейн-проект BAT (Basic Attention Token) відчував попит з боку учасників ринку, що дозволило ціні токена вирости на 30% уже в березні 2019го. Не в останню чергу зростання відбулося на тлі інформації про те, що браузер Brave, створений цим проектом, був завантажений вже більше 20 млн разів, і аудиторія користувачів з кожним місяцем лише зростає. Фундаментальні причини зростання курсу токена в квітні місяці полягають в чутках щодо партнерства BAT з проектом Reddcoin (платформа для використання персональних ідентифікаторів в соціальних мережах) і, що більш важливо, про партнерство та імплементації BAT в смартфон Samsung Galaxy S10, в який інтегрований криптогаманець. Перспективні криптовалюти на кшталт BAT мають гарнє майбутнє, але для цього інтернет користувачі повинні почати використовувати браузер Brave, як альтернативу звичним браузерам. Новини про партнерство з Uphold і винагороду блогерів за перегляди відео, повинні підняти популярність проекту, і відповідно підвищити ціну на BAT Coin.

3) Waves

Експерти оцінюють криптовалюту Waves як дуже перспективну. Поточний рік обіцяє бути успішним для неї. Waves – робота російського крипто-підприємця, що володіє серйозними амбіціями. В тандемі з сильною командою і величезною кількістю переваг, ми отримуємо в найближчому майбутньому перспективну для інвестування криптовалюту. Передбачається, що її вартість до кінця 2019 складе близько $ 10 за 1 токен і буде продовжувати рости.

2) Ripple

З грудня 2017 року по січень 2018 року Ripple подорожчала в 10 разів.
Сплеск інтересу почався в травні, коли стало відомо, що друга найбільша фондова біржа Німеччини Börse Stuttgart дала «зелене світло» на лістинг біржових нот (ETN), прив’язаних до Litecoin і XRP. Зокрема, фондова біржа дозволила розміщення чотирьох цінних паперів, емітованих шведським постачальником біржових нот XBT Provider і прив’язаних до курсів Litecoin і XRP, які котируються в парах з євро і шведської кроною. Однак на цьому позитивні новини для XRP не закінчуються. Провідна кріптовалютна компанія США Coinbase повідомила, що XRP став доступним для покупки, продажу, зберігання та здійснення транзакцій користувачами платформи Coinbase.com.

1) Binance Coin

З грудня минулого року курс токена Binance Coin зріс на 330%, а якщо точніше то до $ 17,4. Високі показники біржі за рахунок комісій в 2018 р, вкупі з міжнародною експансією компанії та відкриттям філій в Європі, стали хорошою підставою для зростання ціни криптовалюта на початку 2019 року. Таких високих показників цифровій валюті BNB вдалося досягти менш ніж за два роки свого існування завдяки активному розвитку екосистеми Binance, яка пропонує різні варіанти використання токенів BNB. На думку експертів, такі перспективні криптовалюти як BNB є найкращими монет для довгострокового інвестування. Причини зростання: стрімкий розвиток біржі Binance, запуск платформи для IEO і власної блокчейн мережі. Капіталізація монети зросла до $ 3 млрд і за цим показником займає 7 місце в рейтингу криптовалют, який є створеним ресурсом Coinmarketcap.

Facebook Comments
Перспективні криптовалюти 2019 року
Догори