Німзес | Як вивести німи в реальні гроші ?

німзес

Німзес. Хайпова ідея, яка захопила увесь світ

Якщо ви цікавитесь новими технологіями, і маєте акаунт у Фейсбуці, Інстаграмі та інших соцмережах, то ви напевно вже чули про дуже цікавий додаток Німзес. Він став дуже хайповим серед молодих людей в 2017 році та зібрав велику армію шанувальників. Їм сподобалася дуже цікава ідея, яку пропонує цей додаток. І вони з цікавістю користуються даним додатком і по сьогоднішній день. Так а що ж являє собою Nimses?

Це свого роду соціальна мережа, де можна спілкуватись та обмінюватись інформацією. Крутим цей додаток робить власна валюта цифрова валюта німи, що нараховується за кожну прожиту хвилину використовуючи технологію блокчейн. І накопичуючи дану валюту, ви зможете придбати багато крутих товарів в Nimses Goods.

 1. Як проходить реєстрація в німзес?

  Завантажте додаток з Google Play.

 2. Як використати інвайт коди додатку?

  Використовуйте інвайт коди, які ви отримаєте одразу ж після реєстрації.

 3. Який дизайн має цей додаток

  Розробники німзес активно розвивають свій додаток та постійно покращують власний дизайн.

 4. Яким чином проходить зарахування цифрової валюти?

  Цифрова валюта в Nimses зараховується автоматично, за кожну прожиту хвилину в реальному житті.

 5. Як проходить верифікація користувачів в Nimses?

  Потрібно зайти в профіль користувача та верифікувати його

 6. Як можна отримати німи за перегляд реклами?

  Потрібно зайти на загальну карту користувачів та знайти відповідні пропозиції рекламодавців.

 7. Як вивести німи в реальні гроші?

  На даний момент не має точної інформації про цю операцію. Відомий лише точний курс обміну німів 1000 німів = 1$

 8. Що можна купити за німи?

  На даний момент всередині додатку є магазин під назвою Nimses Goods. В ньому ви можете придбати різноманітні товари (техніку, посуд, одяг і тд)

 9. Чи є майбутнє в Німзес?

  Майбутнє в німзес однозначно є так як він пропонує революційну ідею що знайшла відображення у відомому серіалі “Чорне Дзеркало”.

В даному огляді буде виключно досвід власного використання, а не пафосні дописи, якими заповнена вся мережа. Забивши назву цього додатку в Google, я не побачив ні одної інформативної статті де описаний досвід власного використання цього додатку, який працює на технології блокчейн.

Тому я вирішив змінити цю ситуацію і написати цей пост. Власні враження про Німзес я буду писати не в якомусь логічному порядку, а швидше по власним відчуттям. І так почну із самого початку. Коли та як я зареєструвався в Німзес?

Особливості використання Німзес

німзес

10) Реєстрація в Німзес

Як і більшість із вас, я почув про цей додаток від мого хорошого друга. По його інвайт коду я і зареєструвався. Було досить зручно бо в після моменту реєстрації я та він отримували бонусні німи. А це на старті дуже непогано. Ось до речі мій інвайт код. Можливо хтось захоче зареєструватись то я ласкаво прошу – vuj9lq8r1z 

9) Інвайт коди в Nimses

інвайт код nimses

Увівши мій інват коди ви отримаєте 1440 німів а я отримаю 2880 німів. Дрібниці але всеодно приємно. Хотів додати, що в мережі багато людей, що обманюють та обіцяють декілька тисяч німів за реєстрацію. На ютубі також дуже багато відео, які мають заголовки на кшталт “Взламайте Німзес та отримайте 1,000,000 німів.” Я ж такого робити не буду і одразу кажу сумму, яку ви отримаєте по моєму інвайт коду. Це 1440 німів а не 1,000,000. Тому увівши даний код vuj9lq8r1z ви отримаєте ці німи.

8) Дизайн додатку

nimses

Розробники Nimses активно розвивають свій проект і постійно його оновлюють. Кожен раз коли на моєму телефоні приходять якісь оновлення, то в 7 випадках з 10 прийде і оновлення нa Німзес. Так що в плані дизайну до розробників немає абсолютно ніяких претензій. Вони дослухаються до власної аудиторії та доповнюють додаток відповідно до вимог людей що ним користуються.

7) Зарахування цифрової валюти – німів

Від моменту вашої реєстрації, ви постійно будете отримувати німи. Один нім буде вам нараховуватись кожної хвилини. За один день ви можете отримати 1440 німів, так як в одній добі 1440 хвилин. Все досить просто та чітко і без будь якого обману. На момент написання цього поста я встиг зібрати 381,097 німів. Це досить багато, як по міркам даного дадатку.

6) Ділитись німами з іншими користувачами

німзес німи

Всі користувачі Nimses мають можливість передавати власні німи іншим користувачам. От до прикладу ви маєте 1000 німів. І в темплі з фотографій та відеороликів, ви побачили фотки що прийшли вам до смаку. Ви маєте чудову можливість проявити свою увагу, шляхом передачі німів автору даних фото. Так без проблем можна познайомитись з кимось.

5) Верифікація користувачів Німзес

Це одна із самих болючих тем і багато хто ненавидить розробників за даний крок. З початку реєстрації ви маєте статус юзер. В чому ж відмінність між юзером та верифікованим користувачем. Юзери не мають можливості купувати товари в Nimses Goods та вони сковані ще деякими обмеженнями, які спонукають їх скоріше отримати верифікацію. А коли вас верифікують 6 людей, то ви автоматично стаєте повноцінним користувачем і маєте від цього усі преференції.

Читати більше:

4) Перегляд реклами

Ще одна цікава особливість цього додатку, це перегляд реклами за німи. Це супер можливість яка випадає декілька раз на день. За один раз можна заробити не багато, це десь 50-70 німів але це досить приємно. Заробив 60 німів і вже тобі наче додалась ціла година життя. Досить приємний бонус як на мене. Що ж тут реаламують? Це як правило різні закусочні, кальянні та інші обслуговуючі сервіси. Думаю з часом тут буде більше рекламодавців та краща можливість для заробітку цифрової валюти.

3) Як вивести німи в реальні гроші?

На даний момент це є таємницею, тому розробники поки не дають точної інформації з конкретними деталями. Десятки тисяч користувачів уже встановили даний дадаток і почали зберігати німи. По попердньому курсу 1000 німів = 1$. За один місяць людина проживає 43200 хвилин = 43$. На мою думку це є досить непоганою сумма, так як для цього абсолютно нічого не потрібно робити. І ви її отримаєте абсолютно безкоштовно. Хіба не круто?

2) Купівля товарів в Nimses Goods

nimses

Одна із самих крутих можливостей цього додатку, так це власний магазин що пропонує різноманітні товари та послуги. На даний момент в цьому додатку можна купити такі товари як напої, випічку, жіночі та чоловічі сумки, заправки для вейпів, чохли для телефонів та багато чого іншого. Що вам потрібно зробити для купівлі товару? Зайти на товар, звязатись з продавцем, перекинути йому німи і товар буде вам відправлено новою поштою або ж якщо ви вирішили купити каву чи круасан, просто підходити на вказане в контактах місце, знаходете продавця, перекидаєте німи і забираєте ваші каву та круасан. Простіше нікуди!

1) Майбутнє за Німзес!

За такими проектами як Nimses наше майбутнє. Я з повною упевненістю можу сказати, що такі додатки андроїд рахують наш прогрес у правильну сторону. Така думка закріпилася в моїй голові після досить тривалого користування цим додатком. Крутий дизайн, постійні оновлення та покращення, досить велика аудиторія, яка постійно збільшується. Це можна сказати мрія для кожного стартапу, який працює на технології блокчейн. Головне щоб розробники розвивалися у правильному напрямку та дослухалися до потреб та необхідностей їх аудиторії.

Facebook Comments
Німзес | Як вивести німи в реальні гроші ?
Догори