німзес

Німзес | Як вивести німи в реальні гроші ?

Додому » Наука » Німзес | Як вивести німи в реальні гроші ?

Німзес. Хайпова ідея, яка захопила увесь світ

Якщо ви цікавитесь новими технологіями, і маєте акаунт у Фейсбуці, Інстаграмі та інших соцмережах, то ви напевно вже чули про дуже цікавий додаток Німзес. Це свого роду соціальна мережа, де можна спілкуватись та обмінюватись інформацією. Крутим цей додаток робить власна валюта цифрова валюта німи, що нараховується за кожну прожиту хвилину використовуючи технологію блокчейн.

В даному огляді буде виключно досвід власного використання, а не пафосні статті, якими заповнена мережа. Забивши назву цього додатку в Гугл, я не побачив ні одної статті з досвідом власного використання цього додатку, який працює на технології блокчейн. Власні враження про Німзес я буду писати не в якомусь логічному порядку, а швидше по власним відчуттям. І так почну із самого початку. Коли та як я зареєструвався в Німзес?

Особливості використання Німзес

німзес nimses

10) Реєстрація в Німзес

Як і більшість із вас, я почув про цей додаток від мого хорошого друга. По його інвайт коду я і зареєструвався. Було досить зручно бо в після моменту реєстрації я та він отримували бонусні німи. А це на старті дуже непогано. Ось до речі мій інвайт код. Можливо хтось захоче зареєструватись то я ласкаво прошу – vuj9lq8r1z 

9) Інвайт коди в Nimses

німзес інвайт код nimses

Увівши мій інват коди ви отримаєте 1440 німів а я отримаю 2880 німів. Дрібниці але всеодно приємно. Хотів додати, що в мережі багато людей, що обманюють та обіцяють декілька тисяч німів за реєстрацію. На ютубі також дуже багато відео, які мають заголовки на кшталт “Взламайте Німзес та отримайте 1,000,000 німів.” Я ж такого робити не буду і одразу кажу сумму, яку ви отримаєте по моєму інвайт коду. Це 1440 німів а не 1,000,000. Тому увівши даний код vuj9lq8r1z ви отримаєте ці німи.

8) Дизайн додатку

німзес

 

Розробники Nimses активно розвивають свій проект і постійно його оновлюють. Кожен раз коли на моєму телефоні приходять якісь оновлення, то в 7 випадках з 10 прийде і оновлення нa Німзес. Так що в плані дизайну до розробників немає абсолютно ніяких претензій. Вони дослухаються до власної аудиторії та доповнюють додаток відповідно до вимог людей що ним користуються.

7) Зарахування цифрової валюти – німів

Від моменту вашої реєстрації, ви постійно будете отримувати німи. Один нім буде вам нараховуватись кожної хвилини. За один день ви можете отримати 1440 німів, так як в одній добі 1440 хвилин. Все досить просто та чітко і без будь якого обману. На момент написання цього поста я встиг зібрати 381,097 німів. Це досить багато, як по міркам даного дадатку.

6) Ділитись німами з іншими користувачами

німзес німи nimes

Всі користувачі Nimses мають можливість передавати власні німи іншим користувачам. От до прикладу ви маєте 1000 німів. І в темплі з фотографій та відеороликів, ви побачили фотки що прийшли вам до смаку. Ви маєте чудову можливість проявити свою увагу, шляхом передачі німів автору даних фото. Так без проблем можна познайомитись з кимось.

5) Верифікація користувачів Німзес

Це одна із самих болючих тем і багато хто ненавидить розробників за даний крок. З початку реєстрації ви маєте статус юзер. В чому ж відмінність між юзером та верифікованим користувачем. Юзери не мають можливості купувати товари в Nimses Goods та вони сковані ще деякими обмеженнями, які спонукають їх скоріше отримати верифікацію. А коли вас верифікують 6 людей, то ви автоматично стаєте повноцінним користувачем і маєте від цього усі преференції.

Читати більше:

4) Перегляд реклами

Ще одна цікава особливість цього додатку, це перегляд реклами за німи. Це супер можливість яка випадає декілька раз на день. За один раз можна заробити не багато, це десь 50-70 німів але це досить приємно. Заробив 60 німів і вже тобі наче додалась ціла година життя. Досить приємний бонус як на мене. Що ж тут реаламують? Це як правило різні закусочні, кальянні та інші обслуговуючі сервіси. Думаю з часом тут буде більше рекламодавців та краща можливість для заробітку цифрової валюти.

3) Як вивести німи в реальні гроші?

На даний момент це є таємницею, тому розробники поки не дають точної інформації з конкретними деталями. Десятки тисяч користувачів уже встановили даний дадаток і почали зберігати німи. По попердньому курсу 1000 німів = 1$. За один місяць людина проживає 43200 хвилин = 43$. На мою думку це є досить непоганою сумма, так як для цього абсолютно нічого не потрібно робити. І ви її отримаєте абсолютно безкоштовно. Хіба не круто?

2) Купівля товарів в Nimses Goods

nimses німзес

Одна із самих крутих можливостей цього додатку, так це власний магазин що пропонує різноманітні товари та послуги. На даний момент в цьому додатку можна купити такі товари як напої, випічку, жіночі та чоловічі сумки, заправки для вейпів, чохли для телефонів та багато чого іншого. Що вам потрібно зробити для купівлі товару? Зайти на товар, звязатись з продавцем, перекинути йому німи і товар буде вам відправлено новою поштою або ж якщо ви вирішили купити каву чи круасан, просто підходити на вказане в контактах місце, знаходете продавця, перекидаєте німи і забираєте ваші каву та круасан. Простіше нікуди!

1) Майбутнє за Німзес!

За такими проектами як Nimses наше майбутнє. Я з повною упевненістю можу сказати, що такі додатки андроїд рахують наш прогрес у правильну сторону. Така думка закріпилася в моїй голові після досить тривалого користування цим додатком. Крутий дизайн, постійні оновлення та покращення, досить велика аудиторія, яка постійно збільшується. Це можна сказати мрія для кожного стартапу, який працює на технології блокчейн. Головне щоб розробники розвивалися у правильному напрямку та дослухалися до потреб та необхідностей їх аудиторії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments
Догори

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: