Неймовірні винаходи людства

винаходи людства

Винаходи людства, які змушують повірити в майбутнє

Кожен день винахідники роблять наше життя трохи простіше і практичніше. Деякі полегшують життя в дрібницях, деякі просто роблять його приємніше. Наприклад, мініатюрний кінотеатр, який можна завжди носити з собою, – незамінна річ під час далеких поїздок. Також варто звернути увагу на інші винаходи людства, які варті нашої уваги.

Винаходи людства що вас здивують

Як же людям вдається роботи такі насправді круті речі? Тут їм допомагають штучний інтелект та новітні технологічні розробки. Так і робляться всесвітньо популярні винаходи людства, яких так не вистачає в повсякденному житті пересічної людини.

Розумне дзеркало Haier

10) Розумне дзеркало Haier

Не любите щоранку підбирати нові ансамблі в одязі? Такі винаходи людства як розумне дзеркало Haier зробить це за вас. Спочатку в його базу даних потрібно внести всі ваші речі, прикріпивши до них спеціальний чіп. Потім дзеркало допоможе підібрати комплект з існуючих деталей одягу. А ще воно здатне підказати, де ви залишили улюблений светр, і дати корисні поради з приводу прання кожної деталі гардероба.

винаходи людства

9) Устілки, які стежать за положенням вашого тіла

Устілки Stappone сканують стан вашого організму, розпізнають проблеми з рухом або позою і допомагають їх виправити. Наприклад, якщо ви неправильно сидите або йдете, система це відзначає і дає цікаве рішення на виправлення вашої проблеми. Можна з упевненістю сказати, що такі винаходи людства прийдуть до смаку усім людям які коли небудь мали проблеми із опорно-руховим апаратом.

винаходи людства

8) NanoHold: універсальне кріплення для телефону

NanoHold являє собою винаходи людства на кожен день та для кожного із нас. Це спеціальний тримач для телефонів і планшетів. З його допомогою ви можете прикріпити телефон до будь-якої вертикальної поверхні – заліза, скла або пластику. Він не залишає слідів на поверхні, легко знімається з телефону і підходить для використання буквально всюди. Навіть маленьким школярам цей гаджет прийде до смаку, через його безпеку та простоту використання.

Читати більше:

винаходи людства

7) Підодіяльник, на якому можна малювати

Незамінна річ для тих, у кого є діти. Після використання підодіяльник можна випрати, і він знову буде чистий і готовий до використання юним художником. Спеціальні маркери йдуть в комплекті. Молоді мами і татусі будуть готові стояти в черзі не одну годину, якщо їм хочеться купити такі винаходи людства як цей підодіяльник.

винаходи людства

6) Кишеньковий кінотеатр Royole-X

Royole-X – це кінотеатр, який ви можете носити з собою. Не тільки фільми, але також музика і відеоігри – ви можете використовувати Royole-X для чого завгодно, цілком занурюючись у віртуальну реальність. Уявіть собі як же неймовірно круто буде побачити концерт вашого улюбленого гурту в такому чудо-шоломі!

Кишенькова пральна машина Scrubba Wash Bag

5) Кишенькова пральна машина Scrubba Wash Bag

Scrubba Wash Bag – це портативна пральна машина. Вона просто незамінна під час подорожей. Усередині сумки є спеціальні пухирці, які допомагають відіпрати одяг. Потрібно покласти в сумку речі, налити води і додати пральний порошок. Далі сумка герметично закривається, після чого її потрібно добре «помасажувати». Scrubba Wash Bag це винаходи людства які спрощують наше життя.

Читати більше:

винаходи людства

4) Spire – сенсор для визначення морального стану людини

Визначаючи інтенсивність дихання і аналізуючи її, сенсор повідомляє власника про те, що він занадто напружений, і дає поради по розслабленню. І, звичайно ж, сенсор відмінно підходить для використання під час фізичної активності. Проста конструкція у вигляді прищепки допомагає використовувати гаджет в будь-якій ситуації, а водонепроникне покриття захищає сенсор від поту і бризок води.

Ще один великий палець

3) Ще один великий палець

Нове слово в протезуванні – додатковий великий палець. За словами авторки, вона ніколи не розуміла, чому протези використовують тільки люди з обмеженими можливостями. Ті хто втратив кінцівки внаслідок нещасного випадку або терористичної атаки. Тому вона вирішила поміняти ситуацію, адже подібні винаходи здатні допомогти нам поліпшити власне тіло, зробити його більш функціональним.

винаходи людства

2) Розумна зубна щітка Unico Smartbrush

Інтелектуальна зубна щітка Unico Smartbrush, яка допоможе почистити зуби всього за 3 секунди. Управляється смартфонами на базі Android і iOS. Ви повинні завантажити цей додаток на ваш смартфон та синхронізувати із вашою щіткою Unico Smartbrush. Після цього, ви як справжня багата людина матимете можливість насолоджуватись останніми технологічними розробками нашого часу.

Вентилятор для ліжка

1) Вентилятор для ліжка

Кожен з нас стикався з тим, що якщо висунути ногу з-під ковдри, то спати буде набагато комфортніше. Але не всі знають, що є спеціальний вентилятор для ліжка, який легко забезпечить нормальний теплообмін вночі. Це винахід який підходить для багатьох людей по всьому світу такі винаходи людства є цілком звичайними речами.

Яких із вищеописаних геніальних винаходів не вистачає у вашому житті?

Facebook Comments
Неймовірні винаходи людства
Догори