Небезпечні тварини що втекли із полону

небезпечні тварини

Небезпечні тварини яким вдалося втекти із полону

Всі медіа ресурси фокусуються на тому, що людина втекла із в’язниці. Ви спитаєте чому? Все дуже просто. Суспільство думає, що ці люди становлять потенційну небезпеку для суспільства та можуть нашкодити будь кому. Але це не зовсім правильно. Тобто правильно, але не до кінця. У світі є небезпечні тварини, втеча яких із зоопарку може принести більше лиха чим коли б з тюрми втекла людина.

Найбільш небезпечні тварини втікачі

Небезпечні тварини дуже часто втікають із зоопарків, магазинів для тварин та власних сховищ. Вони це роблять частіше чим ви можете собі уявити. Так, саме в цей момент хтось із ваших знайомих може наражатися на небезпеку від цих втікачів. А втікають вони як правило по одним і тим же причинам. Це помилки людей, що працюють в зоопарках та магазинах. Вчинки цих невдах дуже часто можуть коштувати комусь життя, тому що зустріч із такими втікачами не завжди приводить до добра. Ваші увазі пропонується список, де зафіксовані найбільш небезпечні тварини що коли небудь втікали на волю.

небезпечні тварини і орел

10. Орел

В 1965 році орел по імені Голді втік із Regent’s Park Zoo в Лондоні. Після 5 років життя в зоопарку Голді втік поки його клітку чистили. Орел став національною сенсацією під час власної втечі. В той час зоопарк приймав тисячі дзвінків із усієї країни які радили як саме можна спіймати цю пташку. Коли такі небезпечні тварини як Голді втікають із зоопарку, то це завжи привертає увагу суспільства. Власне її випадок не став вийнятком. Натовп із більш ніж 1000 людей зібрався щоб подивитись як на Голді полюють поліцейські, військові, пожежники та навіть репортери BBC. Нарешті орел був спійманим. Це зробив один із місцевих чиновників. В якості приманки він використав мертвого зайця. То цілком звичайна річ на яку Голді і був спійманим.

Такін і небезпечні тварини

9. Такін

Місцями де можна найти цих тварин є південна Індія та північний Китай. Вони водяться в горах на великій висоті, що сягає 1,500-3,600 метрів. Їх популяція невпинно падає через те, що люди не перестають на них полювати. Вони це роблять навіть знаючи той факт, що ці гарні але небезпечні тварини знаходяться на межі вимирання. В травні 2018 го 363 кілограмовий такін пробив огорожу в зоопарку Род Айленд. Дика тварина бігала навколо близько однієї години перш ніж її вдалося спіймати. Двом працівникам зоопарку потрібна була медична допомога. Воно й не дивно. Цих тварин аж ніяк не можна назвати домашніми улюбленцями. Але тим не менше вони як і всі інші тварини мають право на життя і було б просто чудом, якби люди їх не чіпали. Мова йде про браконьєрів, які винищують тварин в Індії та Китаї.

Пітон і небезпечні тварини

8. Пітон

В більшості випадків, тварини які втекли не становлять ніякої загрози для людей поки їх не піймали. Але цей факт не справдився для африканського пітона який втік із канадського зоомагазина в 2013 році. Даний пітон був насправді вражаючих розмірів, які становили 4.3 метра в довжину. Уявіть собі, що було б якби хтось із ваших рідних або близьких зустрів такого втікача десь на вулиці? Та не дай Бог. Це страшно. Але наш гігант все таки зустрівся із маленькими хлопчиками віком пяти та семи років. Він проповз в кімнату дітлахів через вентиляцію у їхній кімнаті. Діти спали прямо над магазином рептилій, що знаходився в Campbellton, New Brunswick. Тіла дітей були знайдені містером Савойе, який був власником даного магазину.

Читати більше:

небезпечні тварини та крокодил

7. Крокодил

Крокодили вважаються тими тваринами, які точно ніколи не втікають з полону. Ну от не було в історії багато таких випадків, коли крокодили втікали від людей. Але так було не завжди. Дуже тяжко шось передбачити, коли до цього підключається матінка-природа. На початку 2017, не менше чим 10 крокодилів втекли із зоопарку після того як в Таїланді були масові затоплення. Тоді випала рекордна кількість опадів і для крокодилів було досить просто втекти із полону. Деякі з цих крокодилів були справжніми гігантами. Вони були більш ніж 5 метрів у довжину. Влада зробила все що в її силах щоб попередити місцеве населення. Вони попередили людей через усі можливі засоби зв’язку та донесли до них думку, що десь навколо них може чатувати велика небезпека. Крокодилів так і не знайшли через рівень води, що постійно мінявся. Місцева влада продовжували доставляти людям їжу та одяг, щоб допомогти їм в цю лиху годину.

небезпечні тварини і вовк

6. Вовк

В січні 2018 го беркширський вовк на ймення Торак втік із вовчої резервації тому що його клітка була пошкоджена вітрами. Випадковість? Є свідчення, що в той день клітку могли відкрити навмисно. Уявіть собі, хтось може відпустити на волю вовка або ж цілу зграю. Кому взагалі треба, щоб такі небезпечні тварини були поруч із людьми? Торака було спіймано 6 годин після того, як він утік. Поліція стверджувала що вовк подорожував наодинці близько 13 кілометрів перед тим, як його спіймали неподалік автостради. Експерт у вистежуванні тварин повідомив, що поліції довелося б стріляти у вовка якби той вийшов на автостраду. На щастя все обійшлося і Торак залишився цілий та неушкоджений. Працівниця цього зоопарку, Тереза Палмер допомагала копам у висліджуванні Торака. Вона стверджувала що Торака хтось навмисно випустив, щоб показати людям які не вірять що тварин можна тримати у полоні. Хто це зробив? Це цікаве запитання на яке і по цей деь немає відповіді.

небезпечні тварини та горила

5. Горила

Горила по імені Камбука втекла із відкритої клітки у Лондонському зоопарку. Цей неймовірний факт трапився в 2016 році. Адміністрація зоопарку відмовилась давати будь-які коментарі, які стосувалися цього інциденту. Проте вони відмітили, що Камбука не нанесла критичної шкоди майну, що належало зоопарку коли втекла. Незважаючи на описи Камбуки, як дуже делікатного гіганта, поліція наказала відвідувачам не виходити з власних будинків. Погодьтеся, що це досить страшно гуляти по вулиці, коли ти знаєш що десь поблизу може бути 184 кілограмова мавпа. Поліція та військові підключилися до того, щоб повернути Камбуку у клітку. Їх головною метою було не нашкодити горилі і застосувати до неї транквілізатор. Такі небезпечні тварини як Камбука повинні бути в клітці, тому дуже швидко її повернули до зоопарку.

Читати більше:

Слон та небезпечні тварини

4. Слон

Ніхто живучи в центрі міста прокидається зранку з очікуванням побачити на вулиці дикого слона. Це нонсенс, який одного разу виявився правдою. Ця подія сталася у штаті Вісконсин, влітку 2017 року. Слониха Келлі вагою 3810 кілограм втекла з цирку. Неподалік від цирку було багато рослин і вона спокійно прогулюючись пішла до них. Коли вона йшла по вулицям міста то люди з жахом кричали від побаченого. Усі її боялися а вона цього не розуміла і йшла собі куди очі дивилися. Вона просто ходила собі навколо та їла смачні рослини. Коли працівники зоопарку побачили що Келлі пропала, то вони кинулися її шукати. Можливо якісь надприродні сили втрутилися в цю подію, але Келлі щасливо повернулась в зоопарк та при цьому абсолютно ніхто не постраждав.

небезпечні тварини і ведмідь

3. Ведмідь

Ведмідь на прізвисько Тапс втік із німецького зоопарку в місті Оснабрюк. Цей випадок стався 2017 року. На жаль ця історія має сумне завершення. Це ведмідь був застрелений персоналом зоопарку ще перед тим як він міг принести кому небудь шкоду. Поліція також підключилась до полювання за Тапсом. Вони оточили зоопарк та внесли свій вклад в швидку нейтралізацію Тапса. Він був змішаної породи, тому що мав батьків різної породи. Його батько був бурим а мати полярним медведем. Тварина втекла через дірку у власній клітці. Згідно із свідченнями очевидців другий ведмідь, який жив із Тапсом, залишився та непокидав власну клітку. Директор зоопарку повідомив, що адміністрація мусила швидко реагувати на цей інцидент. Тапса було застрелено ще перед тим, як поліція прибула в зоопарк.

Тигр та небезпечні тварини

2. Тигр

Усі хижаки становлять небезпеку для життя людини. Всі без винятку. Тигр займає ключове місце в цьому судженні. Вони одні з головних убивць людини, після того як втечуть із неволі у дике життя. Наприклад, під час повені у Грузії влітку 2015 року, великий рівень води дозволив втекти із зоопарку сотням диких тварин. Серед цих тварин був дикий тигр. Перед тим, як його знешкодили поліція, він убив чоловіка неподалік магазину. 43 літній чоловік був убитий тигром, коли той перегриз йому горло. Небезпечні тварини також втікали у Сан Франциско в 2007 році. Тоді тигр також убив одного відвідувача. Поліція підозрює, що померлий чоловік міг завдавати вбиту тварину тортурам.

небезпечні тварини та лев

1. Лев

Люди звикли не міняти свою денну рутину, яка стосується роботи. Ми робимо все по звичці, так як раніше. Чому? Та просто ми так звикли і нам так зручно. Але це не завжди добре закінчується. Особливо, якщо ви працюєте разом із дикими тваринами. 65 літній чоловік повернувся спиною до короля звірів, коли прибирав його клітку. Це сталося в китайському зоопарку в 2015 році. Лев не оминув нагоди завдати людині шкоди та завдав йому укусів, які швидко привели до смерті. Від отриманих поранень чоловік невдовзі помер. Що ж сталося із левом? Лев годину блукав по зоопарку поки його не застрелили. Усіх відвідувачів евакуювали, а перед поліцією що прибула не залишалося іншого виходу із цієї ситуації. Лева вбили щоб він не завдав шкоди ще комусь іншому.

Facebook Comments
Небезпечні тварини що втекли із полону
Догори