Прокачайте навички програміста

навички програміста

Прокачайте власні навички програміста з Google Play

Зацікавлені в тому щоб стати професійним програмістом і заробляти гроші онлайн або працюючи на круту IT компанію? В цьому випадку ви мусите буди готові до постійного навчання. Такий підхід до справи програміста прямо пропорційний до вашої заробітної плати. Тому ви будете змушені постійно вивчати нові технології та фішки в програмістській справі. Звичайно ж для того щоб покращити відповідні навики то їх потрібно мати. Пропоную вам переглянути допис в якому описують розвиток логічного мислення за допомогою андроїд додатків Google Play. А зарад давайте ж повернемося до теми нашого сьогоднішнього допису.

Часом буває що ви з тих чи інших причин немаєте доступу до вашого робочого ПК. Але це не біда тому, що я підготував для вас 10 андроїд додатків що прокачають ваші навички програміста та виведуть їх на якійсно новий рівень. Тому усім хто хоче стати високооплачуваним програмістом присвячується цей допис з 10 крутих додатків для прокачки власних знань в сфері програмування.

10 андроїд додатків з Google Play які прокачають навички програмуванняClick To Tweet

Як прокачати власні навички програміста і мислити як справжній професіонал

10) Mimo: Learn to Code

mimo навички програмування

Приэднайтесь до більш ніж чотирьох мільйонів користувачів цього додатку і навчіться як робити провесійні додатки, ігри та вебсайти.Бажаєте покращити рівень вашого життя і дати відчутний поштовх вашій кар’єрі? Тоді цей додаток було створено саме для вас. Не важливо скільки досвіду ви маєте. Mimo створить вашу персональну программу з ефективними вправами та цікавими головоломками. Даний додаток пропонує такі мови програмування для вивчення як : Python, Java, HTML, CSS, JavaScript, Swift та багато інших цікавих мов програмування.

9) Programming Hub

навички програміста programing hub

Кодування і програмування разом з Programming Hub стало значно простішим завдяки гарній подачі навчального матеріалу. Даний додаток був удостоєний премії “Кращий додаток 2017” в сфері програмування. В сфоєму розпорядженні він має більш ніж 5,000 прикладів кодування, 20 навчальних курсів та самий швидший компілятор на сьогоднішній день. Programming Hub пропонує вивчати наступні мови програмування: Java, HTML, CSS, Swift, Python та багато мов для створення професійних веб-сайтів та додатків.

8) Dcoder & Compiler IDE

навики програміста андроід

Один із самих швидких та потужних компіляторів в Google Play. З його допомогою ви можете без проблем писати код перебуваючи далеко від робочого персонального ПК або лептопа. Хіба ж це не круто бути настільки мобільним та мати усі необхідні інструменти під рукою? З цим додатком ви можете писати коди будь коли та будь де. Він підтримує усі найпопулярніші мови програмування серед яких : Java, Ruby, Php, C++, Scala та башато інших.

7) CodeGalaxyCodeGalaxy: Learn to Code покращує навички програміста

Даний проект займає особливе місце в цьому чарті. Чому особливе спитаєте ви? Особливе по тій причині що він має велику базу знань яку я можу порівняти з SoloLearn або Mimo. По друге в його розробці приймають безпосередню участь розробники з України. Я сам проходжу по його навчальній програмі курс Java і наразі задоволений подачею матеріалу та крутим ком’юніті яке згуртувалось навколо цього додатку. Якщо ви є володарем смартфону на базі iOS то можете покращувати навички програмування безпосередньо на codegalaxy.io

6) Programming Hero

навики програмування гугл плей

Навчання повинно бути легким та інтерективним. Неймовірно ціниться і кількість задоволення яке приносить це навчання. Саме такими принципами керувалися розробники цього додатку коли створювали Programming Hero. Пыд час навчального процесу ви будете мати можливість створити власну мобільну забавку. Даний додаток є офіційним партнером авторитетного ресурсу серед програмістів Code.org.

5) Codemurai

навички андроід програмування

Учіться програмувати на таких популярних мовах програмування як HTML, CSS, Java, Swift, Python, Javascript та покращуйте власні навички у цьому додатку від Zenva Pty LTD. Скачайте цей відмінний додаток і отримайте в безкоштовне користування справжню енциклопедію програміста. Тут ви можете знайти сотні уроків від професійних тренерів що допоможе вам в тому щоб мислити як програміст через дуже короткий проміжок часу.

4) Coding eBooks

навички програмування

Хочете отримати справжню вікіпедію прогрумування на свій смартфон? Тоді завантажуйте цей додаток на ваш смартфон або планшет і покращуйте навички програміста в одній із десятків пропонованих мов розробки програмного забезпечення. Серед найбільш популярних мов можна виділити круто подану інформацію по Python, Java, Swift, Ruby та C++.

3) Stepik

stepik навики андроід програмування

Вчіться у експертів прогрумування разом з сотнями тисяч інших студентів. Завдяки розробці компанії Stepik ви матимете можливість покращувати знання в тій чи іншій сфері програмування. У вашому розпорядженні буде велика бібліотека відео лекцій. Їдете за місто де немає інтернету? Не проблема! Просто завантажте відеоуроки на свій девайс і отримуйте необхідні вам знання будь де та будь коли.

2) Grasshopper: Learn to Code for Free

уміння програмувати на андроід

Чи можливо покращити власні знання в Javascript приділяючи навчанню всього 5 хвилин на день? Звичайно ж можливо якщо ми говоримо про Grasshoper від Area 120. Цей додаток є найкращим способом покращити власні знання за допомогою веселих та інформативних завдань що будуть вас учити як писати на справжньому Javascript. Використовуючи дану мову програмування ви можете почати свій блог або створити корпоративний сайт компанії.

1) SoloLearn

навички андроід програмування

Напроти цього додатку в Google Play вже давно є нагорода “Вибір редакції”. Чому ж так? Власне SoloLearn є мабуть однією із найперших в даній галузі. Спочатку вони диференціювали навчання і пропонували рішення для кожної з мов окремо : Learn C++, Learn Java, Learn Python, Learn PHP і тд. Але підтримувати та вчасно оновлювати таку велику кулькість програмного забезпечення є досить накладно навіть для них і тому вони вирішили відмовитися від цього та створити один мобільний додаток який дозволить вам вивчити будь яку з популярних мов програмування. І цей додаток називається SoloLearn: Learn to Cod for Free.

Facebook Comments
Прокачайте навички програміста
Догори