Який крипто-гаманець вибрати ?

кращий крипто-гаманець на андроід

Кращий крипто-гаманець в індустрії

Якщо ви так чи інакше поєднані із світом криптовалют то вам просто необхідно мати надійний криптогаманець. Це є програмою мінімум для усіх хто хоче заробляти на криптовалюті і не переживати про їх доступність та цілісніть. Головною метою любого крипто-гаманця буде зберігання вашої криптовалюти. А коли ви захочете вивести певну сумму то це повинно бути легко та без проблем. Традиційно для моїх дописів ми будемо розглядати кращий крипто-гаманець який побудований на базі операційної системи андроід. Кожен з цих додатків був протестований мною особисто. Тому я власне і можу з впевненістю дати свою коротку рецензію на усі інформаційні продукти з чього чарту.

Який є крипто-гаманець на андроід використовувати ?

10) Coinbase – Buy & sell bitcoinвибрати Coinbase – Buy & sell bitcoin крипто-гаманець

Даний додаток від одноіменної компанії є одним з самих старих на ринку андроід криптогаманців. На даний момент він має більш ніж 5,000,000 завантажень і вибір редакції Google Play. Даний додаток є простим та максимально зручним способом для розрахунку електронними грошима. Він підтримує такі криптогроші як:

 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Ethereum (ETH)
 • Ethereum Classic(ETC)
 • Litecoin(LTC)

9) Freewallet: Crypto Wallet

крипто-гаманець Freewallet

З допомогою цього додатку ви зможете відчути реальний досвід використання насправді якісного програмного забезпечення. В чому ж переваги використання андроід додатку Freewallet: Crypto Wallet? Та їх власне багато. Зараз спробую перелічити самі основні а якщо захочете знати більше деталей то перегляньте цей софт в Google Play. По перше цей гаманець дозволяє моніторити ціни на усі основні криптовалюти (Bitcoin, Ethereum, Litecoin etc,.). По друге ви можете обміняти любі криптовалюти (їх більше 100) або купити потрібну валюту за допомогою кредитної картки.

8) Coinomi Wallet: Bitcoin Ethereum Altcoins Tokens

гаманець Coinomi для криптовалюти

З додатком від Coinomi ви отримаєте повний контроль та приватність під час проведення операцій зі вашими електронними грошима. Bitcoin, Ethereum, Dash та багато інших криптовалют будуть завжди у вас під рукою. За допомогою нього ви завжди будете мати змогу перевірити ціну на криптовалютному ранку. Також без жодних проблем ви зможете купити Біткоін або будь який із алькоінів та перевести їх на власний гаменець всередині Coinomi.

7) Blockchain Wallet. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum

Blockchain гаманець для криптовалюти

Зберігайте, торгуйте, відсилайте та отримуйте криптогроші використовуючи крипто-гаманець з Blockchain Wallet. Він є одним із самих на ринку електронних грошей. Його обрали більш ніж 30 мільйонів людей по усьому світу. Клієнти Blockchain Wallet розташовані в більш ніж 140 країнах світу. З додатком від компанії Blockchain Luxembourg S.A. ви можете бути певні що з ваша криптовалюта буде в безпеці.

6) Trust – Crypto Wallet

Trust криптогаманець

Trust Wallet почав своє існування як Ethereum криптогаманець. Але з плином часу він додав підтримку усіх основних валют (Bitcoin, Litecoin, Dash  та десятків інших). Trust Wallet пропонує повну анонімність та безпеку усім хто хоче переслати або отримати криптовалюту. Власне цим додатком я користуюся в цей момент тому що він відповідає усім моїм потребам. В даний момент я зберігаю на ньому токени TTV і надіюсь що до кінця року вони піднімуться в ціні у декілька разів.

5) Enjin Crypto Wallet – Ethereum Bitcoin ERC20 ETH

Enjin крипто-гаманець

Ультрабезпека та мультифункціональність. Ось головні переваги Enjin Crypto Wallet. Він був створений для трейдерів, людей що просто зберігають крипту та професійних геймерів. Enjin Crypto Wallet є номером один по швидкості проведення крипто-транзакцій та безпеці його клієнтів. На даний момомент він підтримує проведення транзакцій із такими валютами як:

 • Ethereum ETH
 • Bitcoin BTC
 • Litecoin LTC
 • Десятки альткоінів
 • Токенами створеними на ERC20, ERC721, ERC1155

4) Crypto.com Wallet & Card App

 Crypto.com гаманець для криптовалюти

Даний додаток пропонує принципіально новий підхід до розрахунку за допомогою криптовалют. Розробка Crypto Technology Holdings Limited не передбачає прихованих комісій за отримання та виведення криптовалюти. Він працює з прив’язкою до кредитної картки Visa. З його допомогою ви можете ввести та вивести основні криптовалюти. Серед них такі як:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ether (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dash
 • XRP

3) Arax: Your Universal Crypto Wallet

криптогаманець Arax

Це додаток є універсальним для тих хто хоче успішно керувати своїми криптоактивами. ARAX допомагає зберігати криптовалюти та обмінюватись ними за лічені секунди. З його допомогою ви зможете оплатити ваші рахунки та поповнити номер мобільного телефону. Arax слугує певним мостом між криптовалютами та щоденними фінансовими операціями. Цей крипто-гаманець підтримує такі криптовалюти як Bitcoin (BTC), Qtum (QTUM), Stellar (XLM), Ethereum (ETH), Tron (TRX), Binance (BNB), Omisego (OMG) і тд.

2) Quppy – Secure Bitcoin Wallet. Crypto Exchange

крипто-гаманець Quppy

Цей додаток створений для керування великими криптоактивами. Quppy Blockchain Wallet це програмне забезпечення для приватних та корпоративних клієнтів. Його метою є інтегрувати стандартні банківські операції та світ криптовалют. Його безумовними перевагами є функціональність, безпека, зручність платформи та швидкість проведення транзакцій.

1) WIREX: Bitcoin Ethereum Litecoin XRP Wallet

WIREX крипто-гаманець

Wirex дає вам неймовірні переваги у керуванні власними фінансами та універсальну платіжну систему. Купляйте, зберігайте, обмінюйте або пересилайте будь яку із підтримуваних криптовалют будь коли. Wirex є компанією яка має більш ніж 2 мільйони клієнтів в більш ніж 120 країнах по усьому світу. Серед підтримуваних криптовалют Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC). Фіатні гроші на які ви можете обміняти вашу криптовалюту використовуючи цей додаток: євро, англійський фунт, американський доллар, японська єна та деякі інші валюти.

Facebook Comments
Який крипто-гаманець вибрати ?
Догори