Кращі відеоредактори на смартфони

кращі відеоредактори
Додому » Кращі відеоредактори на смартфони

Кращі відеоредактори на Android / iOS пристрої

Немає жодних сумнівів, що кращі відеоредактори домогають нам зробити відеоролики професійними за допомогою якісного ПК. В свою чергу персональний комп’ютер повинен мати високі характеристики, достатній розмір оперативної пам’яті, об’ємний жорсткий диск та потужну відеокарту. Користувач же в свою чергу повинен вміти працювати з різномантним програмним забезпеченням для досягнення максимального результату.

Кращі відеоредактори для смартфонів / планшетів

А що ж говорити про смартфони та планшети? Це є найскладніше завдання для них. В телефонів немає таких характеристик як в ПК та потужних відеоредакторів як Final Cut Pro або Adobe Premiere Pro. Тим не менш, є додатки які можуть редагувати відео досить добре. Деякі такі додатки використовують навіть професіонали. Отже, у відповідь на ваше запитання “який відеоредактор краще вибрати для android / ios“, публікую список з 10 кращих відеоредакторів для ваших смартфонів та планшетів.

10) ActionDirector Video Editor

Кращі відеоредактори на кшталт ActionDirector допомагають нашим відео виглядати більше професіоланальніше. ActionDirector є однією з найпопулярніших програм для редагування відео на домашніх ПК. Окрім цього також є версія для андроїд пристроїв. Основні можливості – імпорт кліпів, редагування і візуалізація відео. Ви можете додавати свою музику, обрізати і вирізати відео, вставляти текст, уповільнювати відео і багато іншого. Це один з небагатьох відеоредакторів, який підтримує 4К відео. Але, на жаль, може не підтримувати деякі пристрої тому потрібно уважніше читати його технічну документацію.

9) Adobe Premiere Clip

Я думаю що в людей розуміючих в обробці та монтажі відео така назва як Adobe Premiere Clip асоціюється з потужним та багатофункціональним відеоредактором. В його списку функцій, є можливість автоматичного створення відеороликів з ваших фотографій та відео, в тому випадку якщо у вас немає бажання робити це самому. Якщо ви не дилетант і любити редагувати відео в ручну, ви знайдете тут величезну кількість всіляких інструментів. Мобільний додаток можна синхронізувати з Adobe Premiere Pro, завдяки чому запустивши проект на одному, закінчити його ви зможете на наступному пристрої. Але для цього вам знадобитися обліковий запис Adobe Creative Cloud.

8) Funimate Video Editor Effects

Funimate – це надзвичайно популярний, але простий відеоредактор для ваших мобільних пристроїв. Я вважаю що кращі відеоредактори на мобільні девайси не завжди повинні бути суперскладними у використанні. Тому Funnimate є відмінним додатком для створення простих і музичних відеороликів, з того, що вже є на вашому пристрої. Ви можете спробувати з більш ніж 20 відеофільтрів. Ця програма не підійде для створення серйозних відеофільмів, воно більш розрахована на створення невеликих роликів для соцмереж та відеоповідомлень. Розповсюджується безкоштовно, але також є платний контент.

7) FilmoraGo

Компанія Wondershare дала нам такий багатофункціональний відеоредактор як FilmoraGo. Це потужний редактор відео, і в ньому ви зможете обрізати, вирізати, робити швидкий рендеринг і багато чого іншого. Він також може програвати відео в зворотному напрямку, робити квадратні відеоролики (1: 1) для Intsagram і відеоролики 16:9 для YouTube. Є функції уповільнення відео, установки переходів, музики, накладання і багато іншого. В додатку Filmorago за деякі функції доведеться заплатити, але більшість його самих корисних функцій по суті є безкоштовними.

6) KineMaster – Pro Video Editor

Один з найпотужніших відеоредакторів для мобільних пристроїв це без жодних сумнівів KineMaster. Він може виконувати більшість основних функцій, перерахованих в інших відеоредакторах з цього списку. Крім цього, є звукові фільтри в тому числі зміни голосу, різні відеоефекти, переходи і багато іншого. Потрібно бути чесним та сказати що KineMaster не такий потужний, як комп’ютерні версії редакторів. Але, максимально наближений до них, на відміну від своїх мобільних конкурентів. Я рекомендував би його для створення серйозних відео (принаймні для YouTube). Ви можете користуватися ним безкоштовно в пробному режимі певний час. Пізніше доведеться платити невелику сумму кожен місяць.

5) Movie Maker

Найкращий серед безкоштовних відеоредакторів на Андроїд це Movie Maker. Ви можете обрізати і змінювати порядок відеоконтенту, а також встановлювати фокальні точки. Додаток може похвалитися великою кількістю ефектів, є можливість створювати власні фільтри. Є класна функція зворотнього відтворення і ефект розмитого фону. Є додаткові платні функції, в цілому ж додаток безкоштовний тому рекомендую звернути на нього вашу увагу.

4) PowerDirector

PowerDirector – це один з найпопулярніших відеоредакторів для Андроїд. В нього величезна кількість функцій, включаючи інструменти для швидкого редагування, різні ефекти та інші корисні інструменти. В додатку навіть можна створювати колажі і є підтримка уповільнення відео. Інтерфейс відносно простий у використанні. PowerDirector використовує класичний спосіб редагування шкали часу. Редагування відео безкоштовне для завантаження та персонального використання. Але тим не менше вам доведеться розщедритися на гроші, щоб отримати всі можливості цього додатку.

3) Quik

Нове покоління відеоредакторів для Андроїд це без жодних сумнівів додаток від GoPro який називається Quick. Якщо ви шукаєте простий додаток для редагування відео, спробуйте цей. Як він працює? Ви додаєте 50 фотографій та відеокліпів в додаток. Додаток їх аналізує і сам робить коротке відео. В Quik близько двох десятків стилів відео, і є можливість налаштувати своє відео перед експортом. Додаток не такий потіжний як Adobe Premiere Clip або PowerDirector, але погодьтесь що не всім потрібно стільки функцій. Його можна завантажити безкоштовно, немає платного контенту. Вважаю що його по праву можна віднести до категорії кращі відеоредактори так як оцінив роботу Quick власноруч та залишився ним задоволений.

2) VivaVideo

VivaVideo – ще один дуже популярний відеоредактор для мобільних пристроїв. Він дуже добре підійде для створення коротких кліпів для соціальних мереж. Додаток використовує стіл розкадровки, де спочатку ви спочатку завантажуєте відео, редагуєте його в міру необхідності, а потім переходите до наступного сегменту. VivaVideo включає в себе більше 200 відеофільтрів та інших ефектів. Окрім цього він має функцію додавання тексту, підтримку швидкої і повільної швидкості відтворення кінцевого відеоролика. VivaVideo безкоштовний, але на всіх роликах буде водяний знак і обмеження по часу відео. Зняти обмеження можна, купивши версію VivaVideo Pro.

1) VideoShow

VideoShow – це один з найпопулярніших додатків для редагування відео. Це відносно простий відеоредактор, який може робити стандартні функції, такі як обрізка відео, додавання музики і зміну масштабу кінцевого фільму. Ви також знайдете додаткові функції, такі як можливість додавання емоджі і текст у відеоролики та різні ефекти. Відмінно підійде для таких речей, як Instagram. Для таких відео сервісів як YouTube, Dailymotion чи Vimeo він буде не таким корисним.

Facebook Comments
Кращі відеоредактори на смартфони
Догори