Конструктори веб сайтів

Конструктори веб сайтів

Конструктори веб сайтів які прийдуть вам до смаку

На даний момент у світі налічуються десятки сервісів які пропонують створити веб-сайт без того щоб знати програмування. Це й не дивно тому, що ми живемо в часи коли бізнесу життєво необхідно бути в інтернеті. Ну а часу на програмування в багатьох просто немає. Я думаю тут ви зі мною погодитесь. Час сьогодні найцінніший ресурс і в багатьох людей з високим достатком його просто немає.

І тут постає наступне запитання. Які конструктори веб сайтів є самими оптимальними по співвідношенню ціна/якість? В даному пості пропоную розібратись з цим питанням та ознайомитись з моїм списком пропонованих бізнес інструментів.

Кращі конструктори сайтів на сьогоднішній день

10) WordPress

Ви не будете здивовані якщо я почну статтю з платформи на якій створений цей блог. Після знайомства з WordPress я зрозумів що шукати щось інше для мене немає змісту тому, що тув все є ідеальним для комфортного ведення персонального блогу. Я почав свій блог в далекому 2016 році і здається що вже вивчив дану платформу вздовж і впоперек. Свій сайт або персональний блог можна створити на домені WordPress і користуватися ним довічно. Все буде працювати і в разі популярності ви будете отримувати кошти з Adsense або партнерських програм. Але в ім’я вашого блогу буде на кшталт www.top5ua.wordpress.com. Кому такий варіант не підходить пропоную скористатись послугами українського хостинг-провайдера WPhost. Чим він мені імпонує? Любе ваше питання буде вирішено в найкоротші скроки в любу пору тижня. Не важливо чи то ранок понеділка чи вечір суботи. Одним словом, категорично рекомендую!

9) Wix.com

wix.com конструктори веб сайтів

Я вірю що все у цьому світі можливо якщо ви маєте правильний конструктор веб-сайтів. Незалежно від того, новачок ви чи професіонал з багатим досвідом, у Wix є все що вам може знадобитися. Вам доступні два варіанти створення сайту. Отримайте безкоштовний сайт, створений спеціально для вас за допомогою штучного інтелекту для дизайну (ADI). Другим варіантом створення вашого веб-ресурсу буде скористатись редактором Wix і його повною свободою та необмеженими можливостями. Хотілось би додати що ви завжди можете розширити функціонал сайту за допомогою Wix Code. Я думаю що прийшов час створити ваш професійний сайт.

8) Site123

топ конструктори веб сайтів site123

Такі багатофункціональні конструктори веб сайтів як site123 без жодних сумнівів є інтуітивними та максимально зрозумілими для користувачів. Система управління контентом site123 бере на себе все від структури сайту і до його дизайну. Такий підхід дозволить адміністратору новостореного сайту зконцентруватися на створенні якісного контенту. Згідно із статистикою система управління контентом site123 є набагато ефективнішою за традиційні системи що працюють за принципом drag and drop. Якщо ви хочете максимально швидко створити свій ресурс то раджу звернути увагу даний продукт.

7) Imcreator

Imcreator пропонує найкращий набір інструментів, що дозволять створити якісний веб-сайт в найкоротший термін. Використовуючи цей продукт абсолютно будь хто може створити онлайн ресурс за лічені хвилини. Новітня система Polydoms імплементована в даний продукто вигідно виділяє його на фоні аналогічних інструментів. Онлайн ресурси створені під управленням Imcreator завжди дружні до мобільних девайсів. І на додаток гляньте на кількість різноманітних тем для оформлення ваших оформлення вашого блогу чи веб-сайту! Якщо подана вище інформація вас зацікавила то прошу переходити на цей ресурс і створити власну сторінку в мережі за лічені хвилини.

6) Webnode

кращі топ конструктори сайтів

Приєднайтеся до 30 мільйонів людей які створили веб-сайти на платформі Webnode і створіть власний за декілька хвилин. На все це у вас піде не більше 10 хвилин і сайт буде повністю працювати та приносити вам прибуток. Тут є багато плюсів. Однозначно це можливість швидко редагувати контент без жодних технічних знань. Сайт виглядає першокласно на будь якому девайсі тому, що вони мають адаптивний дизайн для смартфонів та планшетів. За допомогою Webnode можна швидко створити бізнес, персональний або комерційний сайти.

5) Gpdhost

Gpdhost конструктори сайтів

Gpdhost є чудовим сервісом який пропонує створити сайт який є створеним на базі HTML5. Він буде виглядати чудово як на комп’ютерах так і на мобільних девайсах. І все це ви можете зробити без знання основ програмування та додаткових матеріальних витрат. Даний сервіс може похвалитись чудовою командою підтримки яка відповість на будь які нагальні запитання що виникають в її клієнтів. Створіть власний веб-сайт за допомогою Gpdhost якщо ви ще досі не маєте персональної сторінки в мережі інтернет.

4) Creatium

Creatium конструктори веб сайтів

Хочете створити власний веб-сайт з прицілом на конверсію? Тоді рекомендую звернути увагу на Creatium. Використовуючи такі конструктори веб сайтів як Creatium ви зможете створит власний онлайн ресурс без будь якої сторонньої допомоги. Маючи в розпорядженні інструменти даного сервісу вам більше не портрібні послуги програмістів, дизайнерів, фрілансерів або студій. Всю роботу по роботі із сайтом ви можете зробити самостійно. В Createrium навіть є відмінний слоган : “Розбереться навіть дитина”. Такі продукти як цей однозначно заслуговують на вашу увагу.

3) Ucoz

топ конструктори веб сайтів

Даний сервіс пропонує велику кількість інструментів і плюшок для того щоб створити якісний інформаційний ресурс. Перш за все сервіс Ucoz пропонує безкотовний конструктор з допомогою якого ви матимете змогу створити крутий онлайн ресурс. Він є протестований сотнями тисяч користувачів і заслуговує на увагу як один із самих надійних на сьогоднішній день. Адміністратори Ucoz веб-сайтів матимуть повний контроль над веб-сайтом і його налаштуваннями.

2) Hostiq

Hostiq конструктори онлайн ресурсів

Цей онлайн ресурс пропонує користувачам простий але потужний конструктор сайтів SitePro. Він зробить за вас все що стосується налаштування і правильної роботи ресурсу. Часи коли для створення веб-сесурсу були потрібні програмісти та дизайнери давно минули. Клієнти Hostiq мають в своєму розпорядженні 190 багатофункціональних шаблонів. Всі вони пропонують редагування та можливість на 100% підлаштуватися під необхідності і потреби користувачів.

1) Nethouse

Nethouse Кращі конструктори веб сайтів

Все для вашого майбутнього сайта пропонує компанія Nethouse. Вона пропонує максимально зручний конструктор онлайн ресурсів за символічну ціну. З її допомогою ви зможете отримати весь спектр послуг з розміщенням та просуванням онлайн ресурсу в мережі інтернет. З допомогою цього багатофункціонального інструменту ви зможете створити інтернет-магазин, сайт візитку або лендинг для вашого бізнесу. Обравши сервіс Nethouse ви матимете можливість підключити домен, пошту, статистику та інші сервіси всього за декілька кліків!

Facebook Comments
Конструктори веб сайтів
Догори