Де завантажити Інстаграм додатки ?

завантажити інстаграм додатки

Де можна завантажити Інстаграм додатки для вашого аккаунту?

Ну звичайно ж в Google Play! І продовжуючи тему Інстаграму, сьогодні хотілося б поговорити про 10 додатків для цієї соцмережі, які значно полегшать ваше життя та дадуть інструменти для всебічного аналізу, створення контенту та розвитку вашого персонального або бізнес акаунту в Instagram. Що ж ви надумаєте завантажити Інстаграм додатки із цього списку?

Без жодних сумнівів це буде одним із самих правильних рішень, якщо ви хочете повязати власне життя з успішним розвитком в цій соцмережі. Подальше та уважне використання кожної з програм, дасть вам можливість розвивати власний бренд в цій соцмережі та навіть отримати значок верифікації Інстаграм! Цікаво? Тоді давайте розглянемо 10 самих корисних додатків для ведення аккаунту в Instagram.

Завантажити Інстаграм додатки від рекомендованих розробників Google Play

10) Snapseed

snapseed

Snapseed є чудовим додатком для обробки вашого контенту і подальшої публікації в Інстаграм, Фейсбук чи інших андроїд додатках. В той час як фільтри Інстаграму застосовуються для усього фото, то Snapseed дає чудову можливість покращити один з елементів вашої світлини. Одним словом – категорично рекомедую!

9) Canva

canva

Canva є чудовим додатком для андроїд, що дає вийняткову можливість створювати чудовий контент як для вашої стрічки в Instagram так і для ваших історій. Тут є дуже магато можливостей для кастомізації тексту, позиції фото, різноманітних графічних фільтрів та багато іншого. Якщо ви хочете створювати якісні фото для вашого Instagram то Canva це те що вам треба.

8) Adobe Photoshop

adobe інстаграм додатки

Ви можете поцікавитись де можна завантажити Інстаграм додатки, які дійсно варті вашої уваги. Звичайно ж це офіційна сторінка розробника Adobe в Google Play. Завдяки технологічному прогресу ви можете використовувати Adobe Photoshop на вашому iOS або Android девайсі. Звичайно ж мобільна версія цього фоторедактора не пропонує усього функціоналу але фотолюбителям всеодно дуже рекомендуються звернути увагу на даний софт.

7) Repost for Instagram

repost for instagram завантажити інстаграм додатки

Бути за кадром усіх світлин у вашому Інстаграм профілі зовсім не обовязково. З цієї ситуації також придумали вихід у вигляді зручного дадатку. І так, до прикладу якщо у вас є велика клієнтська база, що генерує контент на якому зображений ваш товар то ви з легкістю можете зробити репост на свою сторінку і згадати про клієнта безпосередньо в описі до світлини. Як на мене це дуже зручно, а як думаєте ви? Пишіть думки в коментарях.

6) Hootsuite

hotsuite інстаграм додатки

Hootsuite є надзвичайно крутим додатком який має усі інструменти для потужного SMM. З його допомогою ви можете ефективно керувати публікацією Instagram постів та набирати таким чином більшу вагу в даній соцмережі. Для людей які знають толк в просуванні Instagram аккаунту є відомим фактом те, що є визначені часом години коли ваші підписники проявляють більшу активність. Маючи в наявності Hootsuite ви знаходитесь у виграшній ситуації!

Читати більше:

Заборонені продукти харчування. Як та чому?

Так просто робити Добро

Моторошні та страшні історії нашої планети

5) Best Hashtags for Instagram

best hash tags for instagram завантажити інстаграм додатки

Наступний кандидат провністю відображає наступну мою тезу. Ви можете завантажити Інстаграм додатки в різних розробників і вони будуть однаково корисні навіть якщо це буде всесвітньо відома Adobe або маловідома Prilaga. В даному випадку мова йде про суперкрутий додаток Best HashTags for Instagram яким щоденно користуюсь я та ще більше мільйона користувачів по всьому світу.

4) Layout

layout інстаграм додатки

Дане програмне забезпечення пропонує нам сам Instagram. Це говорить про одне. Додаток Layout не може не бути ідеальним. Для чого ж він створений? З його допомогою ви матимете можливість створювати чудові коллажі з ваших світлин. Вам буде запропоновано багато способів розміщення та інших прийомів для отримання реально крутого коллажу. Категорично рекомендую для ознайомлення!

3) Boomerang

boomerang завантажити інстаграм додатки

Ще один дадаток від творців Інстаграму. Які функції він несе? Він робить ваше життя яскравішим шляхом створення коротеньких зациклених роликів, які ви зможете використовувати під час створення постів для вашого Instagram профілю. Дуже рекомендую так як він вносить нові нотки у ведення вашого бізнес або персонального профілю в Instagram.

2) Iconosquare

iconsquare

Як можна отримати доступ до ексклюзивної аналітики Instagram та покращити вагу власного бренду в соцмережі? Все дуже просто! Можна завантажити Instagram додатки серед яких Iconsquare. Ознайомтесь з усіма особливостями даного програмного забезпечення та отримайте нагадування про час публікації безпосередньо на ваш смартвон у вигляді Push повідомлень.

1) Crowdfire

crowdfire завантажити інстаграм додатки

Crowdfire допомагає ефективно просувати власне ім’я в таких соцмережах як Instagram, Facebook, Twitter і тд. Він допомагає ефективно знаходити та ділитись контентом з вашими підписниками в той час як ви можете займатись вашими улюбленими справами. Як на мене це чудовий Інструмент, який полегшить роботу кожному SMMщику. Одним словом – категорично рекомендую для встановлення на ваш смарфтон.

Facebook Comments
Де завантажити Інстаграм додатки ?
Догори