Ethereum – що це таке ?

новини ethereum blockchain

Найцікавіші Ethereum факти

Криптовалюта Ethereum є одним з найкращих альткоінів для заробітку на криптовалюті на сьогоднішній день. Ця криптовалюта присутня в усіх гаманцях Bitcoin ентузіастів по усьому світу. Курс Ether є тим, що цікавить сотні тисяч людей з усієї планети. А це й не дивно, бо серед платформ на яких присутній Ефір є такі як PC, Mac, Android / iOS і тд. І для кожної з цих платформ є багато різноманітних майнінг програм, криптогаманців та інших інформаційних продуктів.

Першим детальним описом, який описав Ефіріум, був написаний в 2013 році. Віталік Бутерін дотримувався думки, що біткоіну потрібна спеціальна мова прогрумування розробки власних додатків. Цим він і зайнявся просуваючи ідею створення якісно нової криптовалюти Ether. Віталій навчався в університеті Ватерлоо. Після отримання стипендії Тіля розміром 100,000$ він кинув навчання в університеті і повністю занурився в проект власної криптовалюти.

 1. Як був заснований Ефіріум?

  Він був заснований на базі однієї із краудфандингових платформ.

 2. Чи можна прогнозувати курс Ефіріум?

  Ethereum майнінг не можна прогнозувати так як його прибутковість постійно міняється.

 3. Технологічні гіганти люблять Ethereum

  Окрім індивідуальних інвесторів, в Ефіріум інвестують такі компанії як Microsoft, HSBS, Barclays.

 4. Ефіріум люблять більшість сьогоднішніх програмістів

  Більшість децентралізованих додатків є побудованими на базі коренового коду Ethereum.

 5. Криптовалюта Ethereum є ризикованою інвестицією

  Кожна криптовалюта є ризикованою інвестицією, і Ether не є вийнятком.

 6. Ефіріум не завжди був криптовалютою №2 у світі

  Перед тим як Ether зайняв впевнене срібло на криптовалютному ринку, друге місце займав Litecoin та інші криптовалюти.

 7. Яка циркулююча пропозиція Ether присутня на ринку?

  Ethereum цікавий тим що не має конкретного числа монет що циркулюють сьогодні на ринку.

 8. Ethereum допомагає інвестувати в ICO

  Криптовалюта Ефіріум є основною, коли діло йде про інвестування в нові ICO.

 9. Ether є повністю децентралізованою криптовалютою

  Розробка Віталіка Бутеріна є повністю децентралізованою криптовалютою.

 10. Смарт-контракти люблять Ethereum

  Ether чудово функціонує у зв'язці із смарт контрактами.

Як бачите, досить тяжко знайти платформу на якій не можна було б зустріти усіма улюблений Ефіріум. А ци знаєте ви цікаві факти про дану криптовалюту? Чи задавали ви собі коли небудь запитання що таке Ethereum blockchain? В цьому дописі я розкажу про 10 цікавих фактів, що без сумніву заінтригують усіх криптоактивістів з усією України та за її межами.

Цікаві Ether новини: топ 10 фактів

10) Ефіріум був заснований повністю за допомогою краудфандингу

Для людей що люблять ідею децентралізованого світу, Ефіріум є одним з найкращих методів онлайн заробітку. Ефір є уособленням влади всесвітньої глобальної мережі. І одним з найкращих та найкрутіших фактів про даний алькоін є те, що він є створеним на базі краудфандингу. Засновник криптовалюти Віталік Бутерін запропонував інвесторам ідею Ether Blockchain в 2013 році. Так як йому бракувало грошей для запуску криптовалюти, він перевів його на одну із платформ краудфандингу. В 2015 році Ether був повністю готовий до запуску і ним публічно почали торгувати онлайн.

9) Криптовалюта Ефір постійно міняється

Ether майнінг відрізняється тим, що він постійно міняється. Для усіх майнерів наступний факт буде надзвичайно цікавим. Діло в тому, що видобуток Ефіріума характеризується більшою прибутковістю аніж видобуток Біткоін. Але це може змінитись вже в найближчому майбутньому. Розробники всерйоз роздумують над тим, щоб переключитись на алгоритм під назвою Casper. Даний алгоритм нівелює “Proof of Work” що потенційно може зробити майнінг Ефіра менш прибутковим. Але на даний день це лише плани і не варто всерйоз переживати.

8) Технічні гіганти обожнюють Ether blockchain

Якщо ви думали, що лише індивідуальні інвестори люблять розміщати власні прибутки в Ефірі, то ви помиляєтесь. Багато сьогоднішніх технологічних корпорацій розміщають власні кошти в Ефіріумі та вважають що це надзвичайно вигідна для бізнесу справа. Серед найбільш відомих технологічних корпорацій є такі як Майкрсофт, HSBS та Barclays. Більшість прогресивних компаній використовують сьогодні блокчейн Ефіріума так як вважають що за ним є майбутнє. А як гадаєте ви, праві вони чи можливо варто вкластися в інші криптовалюти? Думки пишіть в коментарях.

7) Ефіріум є однією з найкращих криптовалют для програмістів

Віталік Бутерін створив не просто криптовалюту. Код Ефіра став стандартною платформою для массивного обсягу децентралізованих програм. Все від децентралізованих ігор до соціальних мереж є створеним завдяки Ether (cryptokitties.co і тд). Розробники постійно працюють над тим щоб розширювати Ethereum аудиторію. Якщо ви хочете розробляти додатки на основі Ефіра, то можете рзраховувати на інформаційну підтримку від сотень тисяч людей по усьому світу.

6) Як і інші криптовалюти він є ризикованим

Криптовалюти є ризикованою інвестицією в принципі. І Ефіріум не є вийнятком. Він також переживав серйозні проблеми. Курс Ethereum йшов до низу під тиском тих чи інших чинників. Але всеж таки все налагоджувалося завдяки його професійній команді розробників.

5) Ефір не завжди був криптовалютою №2 у світі

Інвестори можуть подумати що він був завжди другою за популярністю криптовалютою. Але це не зовсім правда. Перед інноваційним винаходом Віталіка Бутеріна, на ринку алькоінів домінували Litecoin та інші криптоактиви. А вже після запуску Ether в 2015 році, наша криптовалюта набрала таку популярністю серед криптовалютних інвесторів. З моменту свого запуску він набрав більш ніж 2,800% до своєї прибутковості. Ця цифра збільшується і по цей день, цим приємно дивує старих та нових інвесторів.

4) Він не має справжньої циркулюючої пропозиції на ринку

Усі знають що Bitcoin має фіксовану кількість випущених монет, що є доступними для людей. Якщо говорити точніше, то Біткоін має 21 мільйон монет що можуть бути випущені. І ні монетою більше. А з Ефіріумом все набагато цікавіше. Єдиним обмеженням що присутнє в Ethereum Blockchain це можливість майнити на рік лише 18 мільйонів монет. Це робить його більш цікавою альтернативою для заробітку аніж той самий Bitcoin.

3) Ефіріум допомагає інвестувати в більшість сьогоднішніх ICO

Хочете інвестувати в новий перспективний токен? Круто, тоді з великою ймовірністю цей токен буде побудований на базі Ефіріума. Для багатьох інвесторів він є одним із найбільш привабливих можливостей інвестувати на нових ICO. За статистикою, більш ніж ⅔ ICO проводяться сьогодні саме на базі криптовалюти яку створив Віталік Бутерін.

2) Криптовалюта є повністю централізованою

Один із шокуючих фактів для прихильників децентралізації є одна з особливостей структури Ефіріума. Річ в тому що він є на 100% . Але він всеодно має невелику групу розробників що постійно просувають крипто-платформу у всесвітній мережі інтернет. Багато людей вірять що це саме ті люди, що призвели Ефір до його сьогоднішнього стану 2ї криптовалюти у світі.

1) Якщо любите смарт контракти, то криптовалюта Ефіріум вам сподобається

Ви вірите що смарт контракти приведуть технологію блокчейн у великі маси людей? Тоді скоріш за все ви вже інвестували в Ethereum. Ця криптовалюта є чимось на зразок стабілізатора коли діло йде про смарт контракти. Дана криптовалюта використовує мову програмування Solidity для того щоб забезпечити ефективне використання смарт контрактів під час блокчейн-транзакцій.

Facebook Comments
Ethereum – що це таке ?
Догори