Електромобіль Тесла | БМВ, Хюндай |

електромобіль тесла

Які переваги має електромобіль Тесла, БМВ чи Ауді?

На даний момент мати машину являється для мене предметом розкоші. Реально, сьогодні автомобіль це дуже затратне діло і потрібно мати досить гарну зарплату, щоб могти його купити. Звичайно ж можна купити машину на євробляхах за 2-3 тисячі долларів, але з досвіду власних друзів я б не робив такого. Більше за бензинові машини мені подобається така популярна річ Америці та Європі як електромобіль. А моєю рожевою мрією електромобіль Тесла. Це супер дороге задоволення і стартова ціна найпростішої моделі стартує від 40,000 тисяч долларів. Це дуже велика сумма і по зрозумілим причинам я таке купити не можу, бо в мене немає багатих батьків та я не працюю депутатом, щоб мати таке авто. Але за той час, що я цікавлюсь електромобілями я можу сказати про їх 10 конкретних переваг над автомобілями із бензиновими двигунами.

Електромобіль Тесла, БМВ чи Ауді та їх переваги

електромобіль тесла хюндай бмв

10) Електрокари екологічно чисті та не забруднюють довкілля

Сама ідея даного способу пересування передбачає безпеку та чистоту для навколишнього середовища. В даних машинах повністю відсутні будь які шкідливі вихлопи, що є властивими машинам із бензиновим та дизельним двигуном. Тому їх по праву можна вважати повністю безпечними для навколишнього середовища. Тесла була основоположником в даній андустрії, і вони задали тон усій індустрії. На даний момент електокари Ніссан, Ауді, БМВ, Хюндай та Фольксваген рівняються на досвід цієї компанії.

9) Простота в експлуатації

Електрокари компанії Тесла та інших виробників є надзвичайно простими в експлуатації. В даних автівках повністю відсутні будь які запчастини, що є в звичайних автомобілях з бензиновим чи дизельним двигуном. Відсутність цих запчастин робить ваш електокар набагто простішим в обслуговуванні та експлуатації.

8) Можливість заряджатись від розетки

Електромобілі можуть заряджатись від самої звичайної розетки. Це звичайно буде досить довго бо на звичайних заправках із спеціалізованим обладнанням батарею електрокара тесла чи бмв можна зарядити за декілька годин. Звичайні ж розетки будуть заряджати ваше авто за 8-10 годин.

7) Економічніші за автомобілі із звичайним двигуном

Один із самих головних плюсів даного авто є набагато більша економічніть. Зарядити батарею вашого електрокара до 100% можна за мізерні гроші. До прикладу візьмемо електромобіль тесла. Його модель Tesla Model S може на одному заряді проїхати 490км. Від домашньої розетки автомобіль буде заряджатись одну добу. Згідно з теперішньою ціновою політикою, повна зарядка автомобіля обійдеться приблизно в 100 грн. А 98 бензин коштує 34 гривні за літр. Якщо взяти середню місткість баку в 50 літрів і помножити це на 34 то за повний бак отримаємо 1,700 гривень. По моєму вигода тут очевидна.

Читати більше:

Як отримати галочку верифікації Інстаграм?

Зомбі ігри на андроід смартфони

“Особливі” кандидати на вибори президента України 2019 року

6) Масове виробництво електромобілів вирішує деякі важливі проблеми

Це є ще одним плюсом використання автівок на електродвигуні. Автомобілі можна заряджати в нічний час доби і це могло б привести до зниження проблеми “енергетичного піку”. Йдеться про вечірній час, коли всі люди сім’ями знаходяться вдома і споживання електроенергії є досить великим. Тому, без жодних пролем ваш електрокар міг би заряджатися вночі, коли вся родина спить.

5) Електромобіль має великий ККД

Двигун що використовується в електрокарах, має коеффіцієнт корисної дії або ККД 90-95%. Досить великий показник в порівнянні із бензиновими чи дизельними двигунами. Його ресурс використовується майже повністю. Для порівняння ресурс двигунів внутрішнього згорання становить 30-60%.

4) Відсутнє шумове забруднення

Електромобіль тесла чи будь який інший включає набагато менше механічних деталей, які могли б створювати шум. Тобто електрокари банально не мають багато з тих частин, які створюють щоденний шум на наших дорогах. Цим вони і вигідніші для використання в повсякденному вельми шумному житті.

3) Електрокар має більшу плавність ходу в порівнянні із “бензиновим братом”

Є загальновідомими фактом те, що електрокари мають набагато більшу плавність ходу чим їх бензинові аналоги. Це є можливим за рахунок більш високої частоти обертання валу двигуна. Тому власне і здається, що дані автомобілі “пливуть” по дорозі а не їдуть. Одна із головних причин, чому я для себе хочу електрокар.

2) Режим електромагнітного гальма

Електромобілі оснащені режимом електромагнітного гальма. Це без жодних сумнівів збільшує термін коректної дії для системи гальмування. Якщо ж говорити про автівки на бензинових двигунах то в них немає цього режиму і гальмівна система в них “живе” без поломок не так довго.

1) Електромобіль Тесла, БМВ та інші – наше майбутнє

Електрокари це іновація, яка впевнено завойовує світ. Розвинені країни Європи це давно зрозуміли та ввели певні преференції для володарів таких машин. Також вони розвивають систему автозаправок та інші додаткові бонуси. На додачу до цього, в Європі приймаються закони що за декілька років повністю заборонять автівки на бензинових та дизельних двигунах! Надіюся що ми також в найближчому майбутньому всі будемо їздити на електромобілях, але поки ми боремося на незалежність України з московським агресором і в нас це досить добре виходить.

Facebook Comments
Електромобіль Тесла | БМВ, Хюндай |
Догори