Brave браузер : очевидні переваги

brave browser браузер

Brave браузер як альтернатива всесвітньовідомим браузерам Chrome, Safari та Mozilla

На початку 2016 року було створено Brave браузер. Після того як він з’явився то одразу ж почав генерувати новинні статті, і дуже часто досить суперечливі. Цим він привертав до себе увагу та збирав навколо себе власне коло поціновувачів і тих людей кому набридли Safari, Mozilla та Google Chrome. Їм набрид інтернет з його “швидкістю”, рекламою та постійним стеженням Google, Facebook або Apple.

 1. Як розуміти приватність Brave browser?

  Його приватність базується на базі протоколу https

 2. Як працює вбудований блокувальник реклами?

  Відтепер блокувальник реклами вбудований в ядро браузера.

 3. Як реалізується швидкість Brave браузер

  Швидкість можлива через блокування реклами та анонімність.

 4. Як функціонує Open Source проект Brave

  Користувачі з навичками програмування можуть вносить зміни в Brave Browser.

 5. Як проводять криптовалютні виплати в Basic Attention Token?

  Встановіть браузер на ваш девайс та отримуйте виплати в BAT.

 6. Як в Brave проводиться заохочення контент мейкерів?

  Окрім виплат в BAT, можна переглядати таргетовану рекламу.

 7. Чи набуває Brave неабиякої популярності в наш час?

  Анонімний / швидкий серфінг від Brave є популярним в наш час.

 8. Яким є його дизайн?

  Має цікавий, досить продуманий та незвичний дизайн.

 9. Хто є засновниками Brave?

  Засновниками Brave браузер є Брайан Бонді та Брендан Айх.

 10. Як збільшується ком'юніті Brave?

  Сьогодні ком'юніті Brave браузер невпинно збільшується.

Як результат, багатьом людям буде цікаво почитати, що таке Brave Browser? Чим він відрізняється від Гугл Хром чи Мозілла? В даному дописі я буду займатися обговоренням цих питань та які ж конкретні переваги він має перед іншим аналогічними по своїй суті програмними продуктами. А поки ви можете завантажити Brave браузер з офіційного сайту компанії.

Очевидні переваги Brave Browser

10) Вдосконалена приватність та повна заборона онлайн відслідковування

Одна з найкращих речей яку має Brave browser це вдосконалена приватність інтернет серфінгу та повна заборона відслідковування. Браузер використовує HTTPS з’єднання де це є можливим, нікуди не відправляє вашу персональну інформацію та автоматично блокує усі онлайн відслідковування від Facebook, Google і тд.

9) Вбудований блокуальник реклами

Окрім приватності, Brave також пропонує повне блокування реклами. Але для цього вам не потрібні різноманітні розширення Google Chrome, такі як Adblock Plus, Adguard, Ublock Origin і тд. Відтепер функція блокування реклами вбудована безпосередньо в ядро програми самого Брейв браузера.

8) Швидкий та більш ефективний

Комбінація з рекламного та онлайн відслідковування приносить користувачам Brave Browser вражаючу швидкість та використання значно менших об’ємів онлайн трафіку. Незалежне тестування показало що браузер Brave є набагато швидшим. Він завантажує власні сторінки удвічі швидше аніж Google Chrome. Якщо говорити про мобільні гаджети, то там його швидкість у 8 разім швидша аніж на десктопних версіях Chrome та Safari.

7) Brave Browser є продуктом категорії Open Source

Даний програмний продукт побудований на базі Chromium. Цікавим фактом є те що сам Google Chrome також побудований на цій платформі. Але зміни у функціонування цього продукту вносяться безпосередньо програмістами Гугл. Пересічні користувачі не можуть нічого змінити в Chrome. На відміну від Brave, який відноситься до категорії програм open source. Усі інтернет юзери можуть внести в нього власні зміни.

6) Криптовалютні виплати в BAT (Basic Attention Token)

Багато сайтів розраховує на прибутки від реклами розміщеної на сайті. Розуміючи це, Brave Browser імплементував платіжну систему яка дозволяє робити мікро-виплати тим сайтам, які ви відвідуєте більш за все. Виплати будуть робитися в криптовалюті BAT.

5) Має власну програму заохочення людей, що створюють контент

Інтернет користувачі матимуть змогу отримати криптовалютні виплати. Для цього спочатку потрібно встановити Brave браузер на ваш ПК чи мобільний Android / iOS девайс. На сайті даного продукту ви зможете прочитати детальну інструкцію як же можна підключитися до даної програми. Окрім цього проводиться експеримент у вигляді прегляду спеціальної не таргетованої реклами, прибутки від перегляду якої ви зможете відправити вашим улюбленим сайтам.

4) Його концепція набуває величезної популярності

Концепція вільного від реклами та онлайн трекінгу Інтернету прийшла до смаку багатьом онлайн користувачам. Якщо в 2016 та в 2017 році про Brave Browser мало хто знав, то в 2018-19 роках його популярність почала набирати обертів. Зараз він входить в 10 найпопулярніших брайзерів всього світу.

3) Продуманий дизайн користувальницького інтерфейсу

На мою персональну думку Brave Browser має досить крутий та незвичний дизайн. Користуючись цим браузером всього декілька тижнів, особисто мені навіть не хотілося переходити назад на Chrome, Mozilla чи Firefox. Думаю що він і вам сподобається, рекомендую оцінити його та написати про думки відносно його дизайну в коментарях.

2) Його засновниками є всесвітньо відомі Брайан Бонді та Брендан Айх

Дана компанія була заснована колишнім власником компанії Mozilla та засновником JavaScript Бренданом Айхом та його бізнес партнером Браяном Бонді. Маючи у свої витоків таких відомих та поважних людей в сфері інформаційних технологій, стає цілком зрозуміло чому Brave браузер входить в 10 найпопулярніших браузерів на даний час.

1) Ком’юніті яке збільшується в геометричній прогресії

На даний момент ком’юніті що гуртується навколо цього браузера є одним з найактивніших. Концепція цього програмного продукту є революційною та оригінальною по своїй суті. Як результат, кожен день багатомільйонна армія Brave поповняється новими учасниками з різних куточків світу.

Facebook Comments
Brave браузер : очевидні переваги
Догори