Додатки андроїд | Мій ТОP-10

андроїд додатки

Додатки андроїд. 10 android програм, які я використовую кожен день.

Я думаю, що сьогодні не можна уявити життя теперішньої людини без смартфона і цілого перелеліку програмок на Android та iOS. Вони покращують наше сьогоднішнє життя і роблять його набагато простішим. Сьогодні я б хотів вам розказкати про додатки андроїд, які я використовую кожен день. До мого щоденного списку входять Coub, Slack, Німзес та багато інших додатків. Але зараз перед вами буде перелік лише 10 андроїд додатків, що використовуються мною кожен день.

Додатки Android. Мій щоденний список

10. Viber

9. Coub

8. Twitter

7. Telegram

6. Slack

5. SocialHashtags

4. Instagram

3. YouTube

2. Facebook Messenger

1. Chrome for Android

андроїд додатки viber

10) Viber 

Крутий месенджер, який я використовую кожен день. Є можливість здійснювати голосові дзвінки, отримувати та відсилати фото, відео, анімацію і текстові вайли. Всі основні необхідності сучасної людини він задовільняє, тому дана програмка попала в мій топ моїх додатків андроїд на кожен день.

додатки на андроїд coub

9) Coub

Цей додаток я використовую для натхнення, коли шукаю ідею для нового відео для мого каналу #top5ua. Часом тут трапляються досить цікаві вайни та ідеї, які я використоувую у себе на каналі. А загалом, то це суперський додаток на андроїд та айос на кожен день, навіть не зважаючи на те, що його розробники з росії.

андроїд програми twitter

8) Twitter

Всю красу коротких повідомлень на 140 символів я вікрив для себе не так давно, але одразу ж щось знайшов для в цьому. Загалом то це крута софтинка, яка використовується професійними журналістами та новинними агенціями у власній роботі. Twitter допомагає поширювати новини за лічені хвилини. програмки на android telegram

7) Telegram

Силу нового додатка Павла Дурова, я відкрив для себе також недавно але він мене чимось підкупив. Він для мене навіть чимось кращий чим Viber. Я думаю це тому, що телеграм на даний момент не можна зламати і отримати доступ до повідомлень користувачів. А от Вайбер – запросто. Він розмістив власні сервери в Росії, а там самі знаєте ФСБ що хоче то робить.

android додатки slack

6) Slack

Із Slack я дізнався, що не всі месенджери використовуються для розваг. Є мессенджери які в повній мірі використовуються для бізнесу та роботи. Тут не має якихось яскравих анімацій та колекій наліпок як у Вайбері. Але є все інші що з успіхом може покращити робочі процеси.

андроїд додатки best hashtags for instagram

5) Best HashTags for Instagram

Так вже сталося, що в силу своєї аматорської відео-карєри на YouTube за каналом #tоп5UA, я завів собі cторінку в інстаграм. І це супер крутий додаток де можна знайти хеш теги по тій чи іншій тематиці. З ним я просуваю власну сторінку та сторінку #top5ua а істастаграмі.

Instagram андроїд додаток

4) Instagram

Тут без коментарів. Кожен з міленіалів знає цей суперпопулярний додаток для андроїд та ios. Денна аудиторія цього дадатку становить 500 мільйонів користувачів. За допомогою цього додатку можна з легкістю обмінюватись світлинами та короткими відеороликами. Без сумнівів своєю популярністю він завдячує Facebook, який його купив в 2012 році.

додаток android YouTube

3) YouTube

Нові технології так сильно увійшли в наше життя, що мені здається я свільки себе знаю стільки і користувався Google YouTube. Ютубчик для мене щось своє та рідне, все сталося років 15 тому як я перестав дивитися ТВ і перейшов на Ютубчик. Від тоді всю потрібну інформацію я отримую з інтернету.

андроід програмки facebook messenger

2) Facebook Меssenger

Він також використовується мною досить часто. Це був одним із самих перших додатків, що я собі встановив на свій перший android смартфон. Хоча зараз з приходом Instagram, Telegram та Viber можу сказати, що ситуація трохи помінялась. Я став частіше зависати в данних месенджерах але творіння Марка Цукерберга всеодно буде завжди займати в моєму смартфоні особливе місце.

android програма google chrome

1) Google Chrome

Ну і звичайно ж на першому місці у мене Google Chorome. Такі андроїд додатки завжди повинні бути встановлені на будь якому телефоні. Я запускаю Google Chrome коли мені треба щось взнати чи перевірити якусь інформацію. Супер додаток від Google, який є світовим монополістом в сфері пошуку данних.

Facebook Comments
Додатки андроїд | Мій ТОP-10
Догори