Розвиток логічного мислення з Google

розвиток логічного мислення

Розвиток логічного мислення можливий з Google Play

Ми живемо в такий час коли розвиток логічного мислення можна розвинути за допомогою власного смартфону. Просто візьміть свій смартфончик, під’єднайтесь до домашнього Wi-FI та спробуйте завантажити один з багатьох додатків які дадауть вам змогу розвинути цей супер важливий навик. Для чого він вам потрібен? Він вам може стати в нагоді якщо ви захочете стати програмістом та заробляти достойну зарплату онлайн або працюючи на компанію. А в тому випадку якщо ви вже певною мірою обізнані в програмуванні то обовязково прочитайте як прокачати власні навички програміста разом з Google Play.

Цей пост присвячений 10 крутим андроїд додаткам що прокачають ваші математичні навички. Через деякий час ви помітите що розвиток логічного мислення з Google Play це цілком реальна річ і ніяка не видумка!

10 андроід додатків для розвитку логічного мисленняClick To Tweet

Розвиток логічного мислення за допомогою популярних андроїд додатків

10) Місто Алгоритмів: Кодування для дітей

розвиток логічного мислення

Вам пропонується весела гра для розвитку в новачків основ програмування та елементарних алгоритмів. Що ж собою являє дана забавка? Це весела і новаторська гра яка навчає новачкі основам програмування залучаючи при цьому самих звичайних тварин. Новачки отримують при цьому базові навички з кодування. Вони мають уявлення про послідовності, цикли та функції. Всю цю інформацію вони зможуть дізнатися поступово проходячи 50 рівнів у 4 розділах.

9) Coding Planets 2

розваваємо логічне мислення

Ви хочете покращити власні навички з програмування? Тоді рекомендую приділити особливу увагі цій забавці на андроїд. Coding Planets це навчальна та розвиваюча гра в стилистиці пазлів. Вам буду запропоновано писати коди для программи вирішуючи при цьому пазли що будуть вам запропоновані. В даній грі є три мови програмування і спробувати зіграти в неї може абсолютно кожен. Програмування сьогодні є надважливим навиком тому буде не лишнім мати його на своєму озброєнні вибираючи наступну роботу!

8) Hacked

логічне мислення хакера

Ви хочете навчитись програмуванню або прокачати існуючі навички? Тоді дана забавка була створена спеціально для вас. Грати в Hacked можна використовуючи три ігрові рівні. В грі є так званий одиночний режим історії. В ньому вам буде запропоновано взяти на себе роль хакера та вирішувати різноманітні проблеми що трапляються перед світом. В режимі гри робот ви будете писати код, що буде відповідати за штучний інтелект робота. Нарешті в ігровому режимі ви зможе зіграти в різномнітні хакерські ігри або створити власну.

7) Bit by Bit

як розвинути логічне мислення

Розвиток логічного мислення можливий з Bit By Bit від Rikai Games. Даний додаток допоможе підготуватись до програмування в простому ігровому режимі. Ця гра була створена для розвитку у дітей навичок програмування. Чому ж саме вона зможе нас навчити? Додаток вчить нас плануванню наперед, креативному вирішенню проблеми і аналітичному та логічному мисленню. В моєму персональному топі вона займає особливе місце тому що вчитися насправді приємно!

6) Coding Games for Kids

кодування для дітей і як же розвинути логічне мислення

Навчіться писати код в цікавій ігровій формі! Ви зможете це зробити без жодних проблем використовуючи цей додаток від IDZ Digital Private Limited. Даний дадаток навчить вас базовим основам і самим основним принципам програмування в яскравій та веселій ігровій формі. За допомогою цієї інтерактивної гри ви з легкістю зможете до більш професійного вивчення обраної вами мови програмування.

5) LightBox: Code Hour

розвиток логічного мислення

Уявіть що ви можете навчитись писати код в режимі пазлів! Це дуже круто і є одним із найдієвіших способів навчитись писати якісний код. В даній грі ви зможете без проблем рівень за рівнем осягати усі примудрості, якими володіють професійні програмісти. Вчителі по усьому світу обирають LightBox коли починають навчати учнів та студентів основам програмування. Думаю що вам варто звернути особливу увагу на цей чудовий додаток.

4) Programming for Kids

як розвинути логічне мислення у дітей

Якщо ви зіграєте декілька рівнів Programming for Kids то вам гарантовано відчутний розвиток логічного мислення. Чим же цей додаток відрізняється серед інших? Вам буде запропоновано багато ігрових ребусув, які спрямовані на розвиток критичного і логічного мислення що є основними для будь якого програміста. В андроїд додатку Programming for Kids ви зможете без проблем проходити яскраві ігрові ребуси в цікавій ігровій формі!

3) Box Island: Kids Coding Game

розвиток критичного і логічного мислення

Box Island це захоплива гра яка переносить гравця в захопливий світ програмування. Весь ігровий процес поданий у формі безлічі пригод в якравій ігровій формі. Хіба ж це не те що ми шукали? Гравці вчаться писати код освоюючи при цьому базові навички логічного і критичного мислення. Даний додаток виграв безліч нагород в Google Play та є офіційним мобільним партнером веб-ресурсу code.org.

2) Elevate – Brain Training Games

стати розумним і мати логічне мислення

Покращіть власні розумові здібності використовуючи цей додаток від Elevate Labs. Він був вибраний редакцією Google Play як один із самих кращих у своїй категорії. І це не дивно бо його завантажили більш ніж 15 мільйонів разів! Elevate тренуватиме такі ваші навички як: увагу, пам’ять, математичні навички і багато чого іншого. Кожна особа що візьме до рук смартфон з Elevate буде мати у власному розпорядженні персональну програму яка пристосовується до отриманих результатів.

1) SpriteBox: Code Hour

як розвинути логічне мислення

Бігайте і стрибайте та пишіть якісний код! Все це можна робити якщо ви встановите на смартфон чудовий додаток від SpriteBox LLC. Дана гра є унікальним пазлом-платформером. Це такий собі яскравий мікс що навчить вас основам програмування в ігровій формі. Під час гри у SpriteBox ви зможете вивчити такі основи програмування як правильна постанова команд, програмні цикли та багто чого іншого!

Facebook Comments
Розвиток логічного мислення з Google
Догори