10 людей які травмувались або загинули роблячи цілком звичайні речі

звичайні речі

Люди, які травмувались або померли роблячи звичайні речі

Здається що в світі немає нічого більш ймовірного крім спорту, що може завдати шкоду вашому здоров’ю. Для багатьох будь яка активність в спорті це дуже велика ймовірність отримати синяки, вивихи або переломи. Але спорт, це не завжди ймовірність отримати синець чи зламати руку. Ви можете отримати пошкодження або навіть загинути коли робите цілком звичайні речі.

Так, роблячи все щоб жити безпечно, роблячи самі звичайні речі ви перетворюєте власне життя на нудну та сіру буденність. То чому не піти та зайнятись скайдайвінгом або рафтингом, якщо небезпека чатує на вас буквально за кожним кроком?

Буденні речі, які стали небезпечними

 звичайні речі і шахмати

Шахмати

10. В квітні 2014го трагедія трапилась на 41й Шахматній Олімпіаді в місті Тромсо, Норвегія. В середині фінального матчу проти Алана Пейшенса із Руанди, в 67 літнього Курта Мейера із Сейшельських островів стався серцевий напад. Його одразу ж забрали в лікарню але нажаль врятувати його життя не вдалося. Тобто роблячи таку звичайну річ, як гра в шахмати, людина втратила своє життя.

Боулінг

9. Вам цікаво як може гра в боулінг завдати вам шкоди? Енді Гарнер, працівник боулінг клубу у Вісконсині скаже що ймовірність отримати синяк, шишку або ще гірше дуже велика. Після своєї зміни в лютому 2014 го, Гарднер врятував маленького хлопця який кричав від болю попавши рукою в автоматичну систему подачі м’ячів. Дякуючи швідкій реакції Гарднера, хлопець залишився живий, хоча все могло обернутись фатальніше.

Ігри

8. Коли ви чуєте про те, як люди зазнають пошкоджень під час комп’ютерних ігор то мова переважно іде про нервові розлади яких зазнають на фоні самого процесу гри. Але в 2014 році Хай Ду Лам, професійний гравець в League of Legends отримав серйозне пошкодження легень у вигляді Пневмоторакса. Незважаючи на цей прикрий випадок, Лам провів 4х годинну ігрову трансліцію з власної палати в госпіталі. Місяць по тому, він повернувся до комп’ютерних ігор та вів власну команду на чемпіонаті LCS World Championship.

Велосипеди

Велосипеди

7. Їзда на гірських велосипедах безперечно займає одне із самих перших місць, в можливості отримати травму. А як же їзда на велотренажері? Повірте, навіть такі звичайні речі можуть призвести до отримання травми. В 2016 році під час відвідування залу з велотренажерами дівчина отримала пошкодження. Після завершення власного тренування вона злазила з велосипеда та по необережності пошкодила власну ногу. Так як в залі було мало людей, а ті що були не могли її чути через дуже великий шум, дівчина кричала про допомогу добрих 20 хвилин аж поки її не побачив прибиральник даного закладу.

Чхати

6. Є дві групи людей. Ті які чхають соромязливо та ті які чхають як стадо слонів. Гравець Торонто Blue Jays Кевін Піллар належить саме до останньої категорії. В 2015 році розігріваючись перед грою, Піллар чхнув особливо сильно та отримав критичний спазм грудної клітини, який змусив його пропустити не один тиждень та випасти з ігрового розкладу власної команди.

Дезодоранти

5. 16 літній Джонатан Кейпвел із Олдхема, Англія раптово помер від серцевого нападу в 1989 році. Причиною смерті стало його надмірне захопеплення дезодорантом. Хлопець дуже часто користувався ним і це викликало передозування бутаном в крові його організму. При огляді його тіла медиками, доза бутану в крові його організму перевищувала норму в більш ніж 10 разів. Вважається, що шкідливий газ збирався в його кімнаті під час останніх місяців перед цим нещасним випадком.

Пугало і звичайні речі

Пугало

4. Ви явно чули або ж бачили декілька фільмів із страшним та моторошним пугалом? Це не один із тих фільмів але в центрі уваги тут знаходиться пугало, яке призвело до смерті людини. 58 літній аргентинський пастух Хосе Альберто був знайдений голим разом із пугалом. За словами поліцейського, він спочату подумав що перед ним знаходиться два пугала. Але придивившись уважніше він помітив, що одне із тіл це саме звичайне пугало яке було розмальоване помадою та мало довгу перуку. Згідно з експертизи, пастух помер під час сексу із цим пугалом.

Сіно

3. Від фатальної зустрічі із тюком сіна в 2010 році помер Майк Едвардс. Він був учасником гурту Electric Light Orchestra. Едвардс був вбитим коли їхав по дорозі. Величезний тюк із сіном котився із гори та зніс паркан. В той фатальний момент через траекторію, по якому рухався цей тюк їхав Майкл. Він помер коли сіно знесло його автівку із дороги та відкинуло машину на багато метрів назад.

Труси

2. Люди помирали від пістолетів, ножів, вибухівки але дуже рідко від спідньої білизни яка застосовується як засіб для знешкодження ворога. В 2013 році чоловік із Оклахоми таким дивним чином закінчив життя свого дядька. Бред Лі Девіс, якому на той момент було 34 роки борючись з власним дядьком ненавмисно задушив його коли надягнув йому на голову власну спідню булизну. В жаркій битві, дядько втратив свідомість а Лі Девіс надягнув йому спідню білизну на голову, викликавши при цьому асфікцію.

массаж

Массаж

1. Мільйони людей по всьому світу люблять коли їм роблять масаж. Це стомується як відомих історичних постатей, так і пересічних людей. Масаж це такі ж звичайні речі, як і прогулянка в парку або чашка кави випита зранку. Коли його роблять професіонали то це приємний, росзлабляючий та відновлюючий процес для всього організму. Звичайно якщо цей масаж роблять справжні професіонали. В 2005 році чоловік 88 літнього віку потрапив в лікарню. Він мав високу температуру та гостру ниркову недостатність. В нього був діагностований рабдоміліоз. Це хвороба, яка спричиняє руйнуванню клітин мязової тканини. Виявилось, що він мав довготривалі сеанси масажу на протязі останніх сорока років. За день до того як він попав в лікарню, він мав 2х годинний масаж, який робило 2 спеціаліста. Хвороба яку він заробив дуже рідка, а особливо як результат масажу.

Отже, насолоджуйтесь приємним масажем, але все ж таки знайте міру! 🙂

Facebook Comments
10 людей які травмувались або загинули роблячи цілком звичайні речі
Догори