Надприродні сили та історії їх використання нацистами

надприродні сили

Надприродні сили та як вони використовувались нацистами

Нацисти мали секретну зброю, а саме надприродні сили які повинні були допомогти виграти Другу Світову Війну. Вони масово використовували все надприродне та незрозуміле, щоб бути сильнішими за свого опонента. Ви мабуть чули декілька неймовірних історій про те, що нацисти займалися окультизмом та робили кривавих зомбі. Але це не більше та не менше, а лиш неймовірні легенди що захоплювали людей по всьому світу. Існування цих створінь не мало хоча б найменшого підтвердження.

Гітлер, СС, Вермахт, нацисти та список з 10 випадків використання надприродних сил

Але нацисти всерйоз займалися різноманітними експериментами, де були помічені надприродні сили. Вони використовували психологічну зброю та астрологію з метою впливу на хід подальшої війни. Як не дивно, але вони вважали що це запитання вирішиться на їхню користь і вони завоюють увесь світ.

Єврейський ясновидець

10. Єврейський ясновидець

В січні 1993 року, якраз перед тим як стати канцлером Німеччини, Адольф Гітлер відвідав ясновидця Еріка Яна Ханусена та попросив його передбачити власне майбутнє. Він був впливовою та багатою людиною, тому ясновидець просто не міг йому відмовити. Ханусен був помічений Гітлером, за рік до того як він опублікував статтю з передбаченням, що він стане канцлером Німеччини. Мав ясновидець надприродні сили чи ні, залишиться загадкою, але він змусив власними словами переконати Гітлера в тому, що вони дійсно є. За словами Гануссена, лідер нацистів відвідував його десятки разів з самими різноманітними запитаннями про власне життя та політичну діяльність.

Маг який знаходив євреїв

9. Маг який знаходив євреїв

Незадовго після закінчення Першої Світової Війни, Адольф Гітлер подружився з доктором на ім’я Вільгельм Гутберлет. До цього він був самим звичайним лікарем. Але то було вдень, коли він був в лікарні поміж власних пацієнтів. Коли наставала ніч, то він використовував надприродні сили, щоб магічним чином знаходити євреїв. Гутберлет регулярно вихвалявся на людях, ща має за словами нацистів “дуже рідкий дар знаходити євреїв які переховуються від німецьких солдат”. Він тримав в руках маленький маятник. Ним він рухав із сторони в сторону питаючи чи хтось є євреєм. Напрямок який вказував маятник і показував євреїв, які заховалися від нацистів.

Астрологічні війни між Німеччиною та Англією

8. Астрологічні війни між Німеччиною та Англією

За декілька днів до того, як на лідера нацистів було здійснено замах в місті Мюнхен, шведський астролог попереджував його про небезпеку для життя. Його звали Карл Ернст Крафт і на початку листопада 1939 року він написав листа який був адресований Хайнріху Фезелю. Цей чоловік працював на Хейнріха Гімлера. Крафт попереджував, що Гітлер був у небезпеці і йому рекомендували відмінити кожну публічну зустріч, яка відбулася між 11.08.1939 та 11.10.1939. Спочатку Фезель не передав повідомлення. Він думав, що це обман та маячня. Але коли пророцтво справдилося він пішов до Гіммлера і нацисти найняли Крафта на роботу. Спочатку вони хотіли, щоб він робив такі ж серйозні передбачення як Нострадамус. Але цей чоловік назавжди залишився персональним астрологом фюрера. Крафт зробив багато для нацистів. Британія довідалася про нього і теж взяла на роботу стролога, щоб протистояти йому.

Німецький месія і надприродні сили

7. Німецький месія

Дітріх Еркарт був досить великою частиною життя німецького фюрера. Він називав його учителем та власним наставником. Лідер нацистів на його честь побудував пам’ятники та присвятив книгу “Моя Битва”. І все це сталося лише тому, що Еркарт сказав Гітлеру, що він був Месією. Еркарт як і багато інших був членом Товариства Туле. Це було німецьке окультне і політичне товариство, що з’явилось в Мюнхені в 1918 році. Він вірив що Німеччина повинна була дати народження Арійському месії, який би повів нацистів до Німецької землі обітованної. Він повністю вірив, що цим місією був Гітлер. Офіціно Адольф ніколи не визнавав поглядів Еркарта. І Еркарту здавалося що він з’хав з глузду тримаючи в голові цю думку. Коли настали останні дні Адольфа, то Еркарт скаржився “Те як поводиться Гітлер є неприйнятним. Здається чоловік повністю втратив свій розум”.

Надприродні сили і власна теорія створення всесвіту

6. Надприродні сили і власна теорія створення всесвіту.

Партія нацистів була переконана, що їй відомо як саме був створений всесвіт. Згідно з їхньою ідеєю, зіткнулися дві зірки. Це сталося тисячі років тому. В результаті зіткнення масивні шматки льоду полетіли в різні куточки галактики. Вони називали це Світовою Теорією Льоду. Ханс Хорбінгер розвинув цю теорію після того, як помітив що місяць був зроблений із льоду. Побачивши це він пішов спати і мав видіння про кінець всесвіту. Коли він прокинувся то розумів що Ньютон був неправий, коли говорив про гравітацію. Генріх Гімлер відіслав археологів у різні куточки світу, щоб знайти докази для теорії створення всесвіту. Він хотів довести усьому світу, що нацисти були праві і їхня теорія створення всесвіту вірна і затверджена різноманітними доказами. Адольф в свою чергу побудував планетарій, де нацисти пропагували власну теорію створення всесвіту.

Проект SP та магічні маятники

5. Проект SP та магічні маятники

В Берліні був секретний офіс із буквами SP. Ці букви означали “Зоряний Маятник” або ж англійською Sidereal Pendulum. В даному офісі науковці нацистів використовували магічні маятники, щоб знаходити воєнні кораблі. Нацисти почали цей проект тому що були переконанані в тому, що Британці мають подібних людей які шпигують за ними. Згідно з доповіддю нацистів, вони стверджували що надійні джерела повідомляли наступне. Великобританія винайшла інститут, де за допомогою маятників позиції були відкриті позиції Німецьких воєнних кораблів та підводних човнів. В реальності, Великобританія зламала їхній код Енігма та перехоплювала усі закодовані повідомлення, що відсилалися німцями.

Гіммлер вважав що міг передбачати майбутнє

4. Гіммлер вважав що міг передбачати майбутнє

Згідно із Вільгельмом Вульфом, його персональним астрологом, Гіммлер не тільки винаймав на роботу людей які мали надприродні сили. Він був переконаний в тому, що він також володіє ними та може передбачати майбутнє. Гіммлер розказував Вульфу, що ніколи не робив певного рішення без того, щоб проаналізувати позицію зірок та місяця. Він аналізував небесні тіла і лише після цього давав ту чи іншу команду своїм підлеглим. За іронією долі, він заборонив астрологію по усій Німеччині. Це вчинок, він пояснював ти що вважав астрологію дуже могутньою наукою. Ось цитати Гіммлера, коли він говорив про заборону астрології. “Ми не можемо дозволяти займатися астрологією усім людям. Це неприпустимо. Астрологія дуже могутня наука і вона мусить бути привілегією багатих та впливових людей цього світу.

Офіцер СС переконав Адольфа в тому, що Ісус був німцем

3.Офіцер СС переконав Адольфа в тому, що Ісус був німцем

Офіцер СС Карл Віллігут мав досить дивні ідеї. Вони полягали в слудіючому. Віллігут вважав що німецька історія почалася в 228 тисяч років до нашої ери. В цей час титани та гобліни тримали землю на собі, а на небі було три сонця. Також Віллігут наполягав, що Ісус Христос був німцем а його справжнє ім’я Кріст. Цей дивак мав цілий комплекс людей, які працювали над його дивними теоріями. Він уважав що є нащадком стародавнього німецького Бога-царя. Карл вважав, що як мінімум одна людина вірить його ідеям. Це був Генріх Гіммлер. Вважається, що Віллігут переконав Гімлера в тому, що він є короля середньовіччя Генріха Фоулера. Тяжко сказати скільки ідей дивного нациста прийняв Гемлер, але він точно найняв його, щоб допомогти із власними дивними проектами. Одним з таких проектів є будування палацу Вевельсбург. Він повинен був стати спробою відновити древній Камелот.

Рудольф Гесс зрадив лідера нацистів через положення планет

2. Рудольф Гесс зрадив лідера нацистів через положення планет.

10 травня 1941 року, Рудольф Гесс покинув нацистську Німеччину і поїхав в Шотландію щоб встановити перемир’я з Герцогом Гамільтоном та Британським керівництвом. Це було актом державної зради по відношенню до Гітлера і люди по всьому світу дивувалися причинам Рудольфа Гесса. А відповідь на їхнє запитання може бути дивніша аніж вам здається. Це астролог сказав йому відвідати Шотландію. Йото товариш Карл Хайсхоллер сказав йому, що бачив сон як він ходив по англійським замкам несучи перемир’я між англійським на німецькими народами. Гесс поговорив з власним астрологом, а той сказав йому що 10 травня буде тим днем, коли потрібно зробити цей вчинок. Саме тоді шість планет будуть в зоні Тільця і це буде мати дуже великий влив на дану поїздку, метою якої було запровадити перемир’я між двома народами. Але Гессу не вдалося цього зробити. Його піймали та решту війни він провів в шотландській тюрмі.

Надприродні сили та встановлення місцезнаходження Мусолліні

1.Надприродні сили та встановлення місцезнаходження Мусолліні

Навіть після того, як лідер нацистів забороним надприродні сили на території усієї Німеччини Гімлер потайки продовжувв працювати з цими людьми. Він був на 100% переконаний, що дані сили насиправді працювали і допомагали виграти війну. Він найняв цих людей, саме тоді коли Мусолліні піймали. Гітлер наказав лідерам нацистів знайти Муссоліні, а вони і гадки не мали де він може знаходитись. Гімлер в паніці покликав до себе ув’язнених окультистів та пообіцяв їм свободу, якщо вони найдуть Мусолліні. Один із увязнених стверджував, що знайшов його на одному із островів на захід від Неаполя. Нарешті знайшовши його, Гіммлера не покадала думка, що один з його радників-окультистів був абсолютно правий.

Facebook Comments
Надприродні сили та історії їх використання нацистами
Догори