Про автора | #top5ua | freelance блогер

Вітаю! Хочете дізнатися більше про автора цього блогу?

Мене звати Ясінський Тарас і мені 30 років. Я автор YouTube проекту #top5ua а також автор власного блогу про технології заробітку в інтернеті yasinski.com.ua

#top5ua про автора фріланс блогер

Даний блог створений спеціально для того, щоб ознайомити людей із технологіями заробітку в інтернеті. Він розказуватиме про самі кращі бізнес ідеї та можливості заробітку на відстані.

Якщо ви являєтесь молодою та амбітною людиною з багатьма цілями на життя то ласкаво прошу прочитати сторінку про автора та ознайомитися зі мною трошки краще тому, що я буду показувати цікаві способи заробітку для абсолютно людей абсолютно різних інтересів та вподобань.

На моєму сайті можна знайти цікаві способи заробітку як для дизайнерів, так і для копірайтерів або програмістів. Тут я буду розбирати як влаштуватись на віддалену роботу в Україні. Для тих людей хто володіє англійською мовою я з радістю розкажу про можливість влаштуватися на роботу будучи в Україні. Ви зможете без проблем підібрати для себе компанію яка базується в США та заробляти дуже пристойні гроші знаходячись в межах нашої держави.

Цікаво? Тоді незабувайте підписатися на мої соцмережі та гайда заробляти грошики разом зі мною! А якщо у вас залишилися ще якісь запитання стосовно блогу то просто напишіть мені або відвідайте сторінку запитань та відповідей.
Догори